Sapikaga üle väina

Post Reply
olev
Posts: 26
Joined: Sat Mar 01, 2008 9:42 pm
Contact:

Sapikaga üle väina

Post by olev »

Eks need ilmad võivad aprillis olla nii ja naa, kui ilm soe, siis miks ka mitte Saaremaale minna. Praegu endagi sapikal alles ülevaatus tegemata, aga loodan sellega aprillis ühele poole saada. Siin eespool keegi ütles, et maal sõites võib asi kergesti käest minna. Vat seda ei mõista? Maal sõita oleks just põnev. Aga huvitav paljud sellisest asjast üldse huvitatus oleks? Ise kindlasti rivis, kui sapikas korras!
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Sapikaga üle väina

Post by maitpoiss »

oleks tulija kui vähemalt kolme autoga minek oleks.
juliusw
Posts: 141
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:47 pm
Contact:

RE: Sapikaga üle väina

Post by juliusw »

See käest ära minemise jutt käis vist selle kohta, et maal võib mõnda sapakat märgata, mida üsna süvenev sapikahaigus käsib koju vedada, kus neid niigi küll....B)

Sapikarahvaga võiks kuskil saaremaal liikuda küll........Kahju aint et ise pole suutnud oma sapikut sõitma ja arvele ajada.....Siinkohal oleks rõõmus kui saaks kellegi põrisejasse hüpata.
zaz 968M
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaga üle väina

Post by Jossu »

Aga no mul pole veel nii hullu oma autoga, kuid kui mul oleks korralik masin, ülevärvitud jms. Siis mai läheks sellega mööda kruusateid rallitama. ISe olen jaanipäevaks kindlasti saaremaal sapakaga, kui mitte varem.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
olev
Posts: 26
Joined: Sat Mar 01, 2008 9:42 pm
Contact:

RE: Sapikaga üle väina

Post by olev »

Aga miks-mitte minna koos muhulkubiga 25-27 apr. Saaremaale ( neil kodulehel info olemas). Mul igatahes juba nimi seal kirjas. Siit ka soovitus: ÜHINEGE, SAPIKAMEHED!
Mootor 40kW ja töötab
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest