Tänane kuupäev Kolmapäev Dets 30, 2020 9:20 am
Muuda fondi suurust
Sapikaklubi Sapikahuvilsed kohtuvad siin!

Toimunud Üritused

Seiklusministeeriumi Autoorienteerumine Tartus

Seiklusministeeriumi Autoorienteerumine Tartus

PostitusPostitas Minister » Laupäev Jaan 21, 2012 7:51 pm

Uus kuupäev on 18. veebruar, kuna 24 veebruaril keelati turvakaalutlustel ürituse korraldamine Tartus.

18. veebruar toimub Tartus üks vahva üritus. Kui sa ei ole veel kutset "Pingviinide paraadile" saanud, ei pea pead norgu laskma. Seiklusministeerium kutsub kõiki Tartusse Vabariigi aastapäeva eelparaadile, et pidada maha üks korralik "Vabaduse ÖÖ".

"Vabaduse ÖÖ" - Autoorienteerumise Talvekarika 2. etapp saab stardi kell 19.00. Registreerimine hakkab juba tund aega varem. Stardikoha avalikustame 1. veebruar.

Võistlusjuhend on juba saadaval ning registreerimine on alates tänasest avatud. Soodsamalt saab registreerida kuni 1. veebruarini.

NB! Mida varem registreerud, seda parema stardikoha saad endale enne starti valida.

Kuna võistlus toimub õhtul ja öösel, siis on kõigil osalejatel võimalus ööbida Tartus väga soodsatel tingimustelt. Lisaks on peale võistlust võimalik tellida endale õhtusööki või snäkki ning kõigile osalejatele on tasuta saun.

Ööbimis- ja söögitingimused täpsustan lähiajal. Seniks aga julget registreerimist.
Viimati muutis Minister, Teisipäev Mär 19, 2013 8:30 pm, muudetud 2 korda kokku.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Minister
 
Postitusi: 518
Liitunud: Teisipäev Aug 30, 2011 2:21 pm

Stardi-, finishi-, söögi-, ööbimise- ja auhindade info

PostitusPostitas Minister » Laupäev Jaan 28, 2012 6:55 pm

Selgunud on võistluse stardi ja finishi koht. Stardi anname võistlusele Tartu linnast Aleksandri Hotelli eest. Stardikoht asub aadressil Aleksandri 42, Tartu 51004. Võistlus lõpeb Tartust väljas Kivi Puhkemajades. Nendes kahes kohas on võimalik võistlusel osalejatel ööbida soodsa hinnaga. Ööbimise peab iga võistkond ise broneerima ja soovitavalt mida varem seda parem.
Ööbimine variant 1

Ööbimine finishis ehk Kivi Puhkemajades on koos hommikusöögiga 16 Eur inimene. Majutus on jaotatud järgmiselt: 2 viiest tuba, üks neljane tuba ja üks kahene tuba. Tubade broneerimiseks palun saata mail: info@kivipuhkemajad.ee, märksõna on „Vabaduse ÖÖ“

Ööbimine variant 2

Ööbimine stardikohas ehk Aleksandri Hotellis jaguneb järgmiselt:
Ühekohaline tuba 30 EUR
Kahekohaline tuba 36 EUR
Kolmekohaline tuba 43 EUR
Neljakohaline tuba 49 EUR
Hinnad on ilma hommikusöögita(söögi hind 6 eur inimene). Tubade broneerimiseks saata mail: aleksandri@aleksandri.ee ja märksõna taas „Vabaduse ÖÖ“

Söök

Võistluse finishis ehk Kivi Puhkemajades on võimalik süüa. Hinnad on järgmised. Praed sisaldavad lisandit, salatit ja kastet. Söögi soovi peab esitama vähemalt 2 päeva enne starti mailile: info@kivipuhkemajad.ee. Söögi valik on järgmine:

Praed(lisand kauboi- või friikartul)
Pelmeenid (friteeritud) 1,50 €
Guljašš 3,80 €
Kotletid 4,00 €
Šnitsel 6,00 €
Sealiha šašlõkk 6,00 €
Kanašašlõkk 6,00 €
Supid
Kalasupp 2,00 €
Seljanka 3,00 €
Joogid
Kohv 0,95 €
Tee 0,65 €
Mahl 0,60 €

Võistluse ametlik afterparty toimub ööklubis Club Tallinn. Kõigile osalejatele on tasuta sissepääs ja tervitusjoogid -50%.

Võistluse toetajad on pannud välja järgmised auhinnad:

1. 20 eur kinkekaart kohvikult Cafe Shakespeare - www.shakespeare.ee
2. GPS seade Magellan Explorist 310 – Arucad Süsteemid OÜ - www.navigatsioon.ee
3. Ööbimine kahele koos hommikusöögiga – Kivi Puhkemajad - www.kivipuhkemajad.ee
4. 3 tundi sauna peale võistlust – Kivi Puhkemajad - www.kivipuhkemajad.ee
5. 50 eurot väärt kliendikaart – Kivi Puhkemajad - www.kivipuhkemajad.ee
6. 15 eur kinkekaart klubist Club Tallinn - www.clubtallinn.ee
7. 20 eur kinkekaart kohvikult Cafe Shakespeare - www.shakespeare.ee
8. Megazone üllatuspakett - www.megazone.ee
9. 15 eur kinkekaart klubist Club Tallinn - www.clubtallinn.ee
10. Romantikapakett kahele(ööbimine mullivanniga toas, masaazi protseduurid, puuvilja vaagen ja vahuvein) – Aleksandri Hotell - www.aleksandri.ee

NB! Auhindade loetelu ei ole lõplik

Võistluse stardis toimub Talvekarika 1. etapi esikolmikute autasustamine. Esikolmiku võistkonnad, olge kindlasti kohal!

Võistlusele saab veel viimased 3 päeva soodsamalt registreerida. Alates 1. veebruarist tõuseb hind 10 euro võrra võistkond ja siis on hinnaks 35 eurot võistkond.

NB! Uunikute Talverallile minejad. See võistlus on heaks trenniks enne tähtsat Uunikute Talverallit. Tulge pange end ja oma auto lumistes tingimustes proovile.

Kogu ürituse info on saadaval: www.seiklusministeerium.ee ja maili teel:
Joonas@seiklusministeerium.ee. Hetkel on kirjas 11 võistkonda

Kõiki starti oodates,

Joonas Väärtnõu
www.seiklusministeerium.ee
5226895 Joonas@seiklusministeerium.ee
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Minister
 
Postitusi: 518
Liitunud: Teisipäev Aug 30, 2011 2:21 pm

Re: "Vabaduse ÖÖ" - Autoorienteerumise Tartus 18.02

PostitusPostitas AhtiH » Teisipäev Veebr 21, 2012 8:10 am

Võistlus jäi meile lühikeseks tehnilise rikke tõttu kuid seiklust oli rohkem kui rubla eest. Tänud korraldajale ja järgmisel etapil näeme.
AhtiH
Aktiivne Klubiline
 
Postitusi: 1461
Liitunud: Reede Juun 04, 2010 11:50 am
Asukoht: Tallinn

Re: Autoorienteerumise Tartus - edukalt toimunud

PostitusPostitas Minister » Kolmapäev Veebr 22, 2012 7:06 am

Autoorienteerumise Talvekarika 2. etapp Vabaduse ÖÖ sai läbi ja tahaksin tänada kõiki osalejaid ja samuti ka toetajaid. Tahaksin vabandada võistlejate ees, kellele stardikoht kitsaks jäi ja kellele see ebamugavust põhjustas. Järgmisel korral püüame leida suurema platsi.

Talvekarika 2. etapi tulemused - http://www.seiklusministeerium.ee/publi ... emused.pdf

Karikasarja paremusjärjestus peale teist etappi - http://www.seiklusministeerium.ee/publi ... kasari.pdf

Kolmas ja viimane etapp leiab aset siiski Harjumaal.

Kohtume 24 märtsil.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Minister
 
Postitusi: 518
Liitunud: Teisipäev Aug 30, 2011 2:21 pm

Re: Autoorienteerumise Tartus - edukalt toimunud

PostitusPostitas tuust » Kolmapäev Veebr 22, 2012 7:58 am

Suured tänud Joonasele.
Raja valik oli hea ja tore oli näha palju osavõtjaid.
Hoolimata viperustest jäi meie meeskond väga rahule.
tuust
Aktiivne Klubiline
 
Postitusi: 475
Liitunud: Esmaspäev Okt 04, 2010 8:53 pm
Asukoht: Haapsalu


Mine Toimunud Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist