Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
Ilvar
Posts: 8
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:09 pm
Contact:

Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by Ilvar »

Asi sai alguse sellest, kui otsuastasime kinkida ühele sõbrale vana vene masina. Mõtlesime et kõige parem valik on sapikas, kuna ta ise ka veits neid fännab. Sai otsitud ja vaadatud erinevaid masinad ca 2 kuud vist. Aga kuna finants oli limiteeritud siis ei õnnestunud midagi korralikku leida. Kui nädal aega oli sünnipäevani jäänud, siis läks juba kiireks :D nagu ikka jääb kõik viimasele minutile.
Otsustasin siis lõpiks, et ostan ühe sõbra käest tema roostesurma sureva sappari. Mõeldud, tehtud. Aega sünnipäevani oli sel hetkel viis päeva ja selle ajaga oli auto vaja üle värvida, sidur toimima panna ja nipet näpet veel tehnikat timmida.
Alguses ei tundunud auto üldse hull, mida rohkem sai käiale valu antud, seda masendavamaks asi läks. Aga no ei ole olemas asja mida keevitus, pahtel ja värv ei parandaks. Minu eesmärk oli see, et sappar oleks ilma roosteta ja üleni ühte värvi. Mingit meeletut sirgeks pahteldamist ei olnudki plaanis, kuna siiski tegemist vana asjaga. Tulevikus läheb kapott vahetusse, sest see igat pidi kõver. Lõpptulemus oli siis see, et esmaspäeva õhtul sai auto garaazi lükatud ja reede öösel keerasin viimased jubinad külge. Samuti said korda ka eelnimetatud asjad. Auto saigi valmis ja üks sappar surmast jälle päästetud :D
Sünnipäevalaps oli kingiga igati rahul.

Väike pildiseeria ka http://fotoalbum.ee/photos/Ilvar/sets/692653
Last edited by Ilvar on Sun Feb 15, 2009 2:00 pm, edited 1 time in total.
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by Purka69 »

Väga huvitav kingitus! Võiks siis keegi mulle ka sellise kingi teha. :D

Kevin.
Suunatuli on nagu kondoom, kui pauk käib, siis mõtled et miks Sa seda ei kasutanud.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by Sapi-Vana »

Äärmiselt soliidne ja ilus tulemus. Võid sa siia kirja panna, mis värve kasutasid ja mitu kihti vastava kogusega peale läks.

Minu oma masin on värvitud pintsli ja põrandavärviga. Ei ole nii ilus tulemus.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
imelyk
Posts: 72
Joined: Sun Oct 05, 2008 12:36 am
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by imelyk »

aee pidi ikka hea sõber olema...viispluss töö;)
Istun Luazis ja naudin Saaremaa männimetsi!
Ilvar
Posts: 8
Joined: Tue Jan 06, 2009 10:09 pm
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by Ilvar »

Värviks on DuPont ja miski veoauto värvide seeria ehk siis ilma lakita. Kolm kihti on peale lastud ja need on suht paksud sest oli vaja veits peita eeltöö vigu :) Krunt on ka sama firma oma. Värvi ennast läks 2l ja krunti ka peaaegu liiter. Maksid mõlemad kokku 1150 krooni.
puukas
Posts: 149
Joined: Thu Feb 22, 2007 5:52 pm
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by puukas »

Piltidelt tundub, et väga hea töö tehtud, seda veel 5e päevaga. Asjalik kink igal juhul!:)
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by blondiinid »

wow, ma alles nüüd märkasin.. :3 super! :)
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Kõige parem kingitus sapika fännile. :P

Post by UrmetE »

vot see peab alles hea sõber olema:D
kingiks keegi mulle ka ühe selline aparaadi:D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests