Foorum - kiitused, laitused, kommentaarid jms

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

Foorum - kiitused, laitused, kommentaarid jms

Post by katk »

Kuna mitmeid kordi on mitmete foorumi postitustega erinevaid muresid üles kerkinud siis otsustasin teha uue teema. Siia võiks siis postitada kõik kommentaarid jms mis ei puutu mingi teise teemaga kokku, aga tahaks ikka välja öelda. Tehke vastav viit teemale ja arutame siin asju edasi - nii hoiame teised teemad mõtetust mürast puhtad ja austame kaasfoorumlasi!

Mind ajendas seda teemat kirjutama selles müügikuulutuses toimuv. Antud juhul olen Jossuga ühte meelt, pole mõtet teha postitusi a'la 'on küll ilus auto', 'ostaksin selle kindlasti ära kui raha oleks', 'täna paistab päike :)'.
Siinkohal tuletaks veel kõigile meelde, et enne kui postituse teete, mõelge 3x üle, kas teie öeldaval jutul on üldse mõtet ja püüdke selgusele jõuda, mida soovite öelda ning enne 'Vasta' nupule vajutamist loe tekst veelkord üle. Arvestades foorumlaste keskmist vanust ei eeldagi me 100% õiget eesti keelt, aga jutu mõte võiks ikka selge olla.

Kirjutame siis siia ühte kohta kõik, mis südamel
Last edited by katk on Thu Jul 03, 2008 11:53 pm, edited 1 time in total.
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: Foorum - kiitused, laitused, kommentaarid jms

Post by Purka69 »

Ja kui rääkida sellest müügikuulutusest , siis ma ei ole õelnud , et ma ei osta seda autot ära .. see selleks , loodetavasti annate mu lolli iba andeks . :D
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Foorum - kiitused, laitused, kommentaarid jms

Post by katk »

Kuna minu alljärgnev jutt ei sobi algse teemaga kokku siis kommenteeriks siin pisut
uve6 kirjutas:
See nädalavahetus oleks masinA saanud liiKuma VAZi mootoriga,
AGA ÜKS KLUBI LIIGE HÜPPAS MINU OSTULE VAHELE JA TRUMPAS MIND ÜLE OMA SUURE RAHAKOTIGA.:)
LOODAN ET SAAB ÕNNELIKUKS JA ENAST ÄRA RAHULDADA!!!!:@:@:@
Minumeelest ei ole asjakohane siin foorumis niimoodi karjuda ja oma viha kellegi peale välja valada, sest nagu ma aru saan toimus igati aus ja korralik tehing. Lp Uve võiks panna ennast müüja olukorda - kui on valida kahe ostja vahel, üks pakub 200 ja teine 400 - kummale sina müüksid? Vaevalt, et esimesele sest tema tundis asja vastu juba varem huvi...

Jossule ka veel, et selle nime siin foorumis avalikult väljaütlemine ei ole kuigi viisakas, kui kodanik tahab siis räägib sellest ise, kui ei siis elab sama õnnelikult edasi, ega tema pole süüdi, et tahtis sama asja mida keegi teine ja oli nõus rohkem maksma.

NB! Mina see kodanik polnud :D
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: Foorum - kiitused, laitused, kommentaarid jms

Post by uve6 »

saan,aru:(
parandan:|
http://www.luaz969.tk
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests