küsimus?

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

küsimus?

Post by maitpoiss »

palju kellegi sapakas välja jookseb? ..eile sai siis väheke pikem ots sapakaga tehtud ja päris nutune oli asi ...3 inimest oli autos ja ega see naljalt üle 80km/h liikunud. kas see kuidagi vähe ei tundu 30hp-se mootori kohta?
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by marek »

mul 40 hp mootor max. 80 km/h, sapikaga kiiremini polegi tarvis sõita, kone projekteeritud max. kiirusele 80 km/h. Annaks ka 100ga sõita ja veel enamgi heal jhul, aga see mootori n*******e.
Last edited by marek on Fri Apr 18, 2008 2:31 pm, edited 1 time in total.
Image
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: küsimus?

Post by metsamees »

Suure sundimise peale üksi autos olles piisavalt pikal sirgel tagant tuulega 130 oma seieri järgi (lennuväljal proovitud). Normaaltingimustes ja suurema rahvahulgaga natuke üle saja aga pikalt nii sõita ei saa, läheb kuumaks. Kõige parem on ikka sellele masinale 70-80.Võtab tunduvalt vähem bensiini, kaovad ära jahutuse mured ja peab mootor ka kauem vastu.
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by vend15 »

oma valge sasseriga (40hobust) sai sirgel teel kuskil 125 kilti kätte ja soomes kiireteel mäest alla 140 kilti.

sinine luaz läheb ka kuskil 120 kilti tunnis välja...

aga kõige parem ikka 70-80 km/h tunnis liikuda..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
naljamiiz
Posts: 115
Joined: Sat Sep 08, 2007 9:36 pm
Contact:

RE: nujah

Post by naljamiiz »

sapikaga üle 80 sõitja on idikas minu arust, pole vaja ju, ma ise sõidan 70 ja väga hea, sapikas on auto mida peab hoidma, kui tahad kiiremini siis osta teine auto
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: küsimus?

Post by uve6 »

olen olnud ZAZ 968M .Peale minu veel 2 inimest ja saime sisse 130-135km/H ja see päris tõsi,kui ei eksi siis peax see auto veel alles olema.
aga ise jään kah selle juurde et 80-90max :)

Ning luaziga 120km/h seda ma ei usu,sest kui zazi mootor läheb 100-135 ja pole mingit ülekannet,kuid luazil igal neljal rattal aeglusti.
Ning Tatra Luaz läks vazi mootoriga 120km/h seda veel usub.;)
http://www.luaz969.tk
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by vend15 »

noo jah, kui sa ei usu siis ei usu...eks me saame selle siis 19. aprillil haapsalu lennukal teada..:D
ju mul siis lihtsalt kibe mootor vahel sellel pillil..:D
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: küsimus?

Post by uve6 »

võtad osa??
http://www.luaz969.tk
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by katk »

Minu eelmine masin lippas probleemideta 100 igal ajal ja igas konditsioonis välja, headel aegadel (kui 1-2in peal) siis ka rohkem. Praeguse masina max on 100 ja keskmine 70km/h ja kui aus olla siis ega rohkem ei tahakski, selline mõnus kulgemine ja kütusekulule mõjub see ka väga positiivselt, kui enne tuli ikka mingi 15l sajale siis nüüd ikka tükk maad vähem
hellhoose
Posts: 57
Joined: Fri Jul 06, 2007 4:55 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by hellhoose »

ma pole küll raatsind üle 60-ne vajutada!!!:) kunagi (umbes 10a. tagasi) kui sapakas veel onu omanduses oli, siis ma sain 80km/h kätte aga see ei lõppend kaa hästi, sest sumpaga juhtus midagi ja sapikas hakkas räiget plärinat tegema:):) täpselt ei mäletagi, mis sumpaga juhtus! tuli vist lissalt lahti kuskilt kohast:)
nüüd kui sapakas minu käsutuses on, siis ei taha teda piinata eriti:):):)
4v ja kaks sumpsi!
tambets
Posts: 90
Joined: Tue Dec 19, 2006 9:24 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by tambets »

Minu miilitsasapper saavutas max kiiruseks (neli inimest peal) mäest alla 100 km/h. Rohkem proovinud ei ole ja ei näe mõtet kahh =)
Parimat, Geoloogide parun, Tambets
mart551
Posts: 4
Joined: Tue Apr 08, 2008 9:39 am
Contact:

RE: küsimus?

Post by mart551 »

minu 88 aasta 968M liikus 4 inimesega 120km/h .. ja ilma probleemideta.. kuid jah.. teine auto on 4.4 mootoriga ja sealt ka natukene dünaamilisem sõidustiil.. kuid ega ta mootorile head ei teinud ja lõpus ei läinudki üle 80-90 :S nüüd mootor maas ja plaan midagi veisjahutusega külge pookida...
valtsek
Posts: 39
Joined: Sun Feb 22, 2009 2:28 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by valtsek »

mu vanaisa sapperil jooksis seier 150 ne peale sirgel teel. Eriti vinge oli vaadata uhke opeli omaniku nägu kui tast mööda punnitasin.
varsti muidugi õli ka kees, pikalt üle saja ei kannatanud suvel vuristada
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by Sapi-Vana »

Mingi 4 nädalat tagasi tegin oma masinaga ka katse ära. Siis kui ilgelt tigedana Tõrvast Helme kärutasin. Kui kiirus läks juba üle 90 km/h, siis oli adrenaliinilaks nii võimas, et hakkas silmanägemist mõjutama. Kaugem horisont muutus kergelt uduseks. 100 km/h oli juba surmahirmu kolmas staadium. 110 km/h kiirusel asendus kumisev mõirgamine kõrgetoonilise vilega (ma arvan, et vilet tekitasid tuuletaskud, mille klapid olid natuke avatud). Kiirusel 120 km/h läks juhipoolne uks iseenesest lahti.

Siis leidsin, et sapikas on ikkagi kulgemise pill. Nii 70 km/h rauas on just paras.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: küsimus?

Post by blondiinid »

max 110-125km/h aga siis hakkas ilgelt turtsuma ja pidi tsipa putitama enne kui uuesti sõitma sai minna. Tõmbas lihtsalt mingid torud umbe selle "kihutamise" peale.
80-90 on okay, ~100 ka kui üksi sõita ja bensiinist kahju pole, kuid suurel kiirusel kurve võtta on natukene hirmuäratav!
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests