Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s 10-11mai

Post Reply
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s 10-11mai

Post by Jossu »

Kuna Automoto rahvas on võtnud nõuks ja jõuks kohendada neile meeldivaid masinaid, siis mõtlesin, et ka sapikaklubi võiks oma meeskonnaga mõne sapika olukorda parandada.Ise vaatasin välja need isendid(ainukesed mis tegemist vajavad)
1)Eksponaat nr 078 http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspon ... st&S_ID=38
2)Eksponaat nr 149 http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspon ... t&S_ID=180
Kohendaks neid natukene, teeks sõidukorda. Aktsiooni peaeesmärk on saada kusagil augustisk-septembrisk eripäraste isendite väljanäitus koos killavooriga varjupaiga ümbruses.
Ka meie võiksime kohendada antud isendeid.Uus väljanägemine + töökorda seadmine.Kindlat kuupäeva pole, ootame paremaid ilmasi ning küll lähiajal midagi paika paneb.
Meie Marekiga oleme minejad ja anname enda panuse nendesse.
Veel on avaldanud soovi aidata ka kodanik katk.
Veel keskit huvitab selline aktsioon?
ps!Töötame oma kuludega!

Aktsioonist osavõtjad:
1)Jossu
2)Marek
3)Uve
Last edited by Jossu on Tue Apr 08, 2008 5:39 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by uve6 »

olen kindel tulija:) võiks punase korda teha
Last edited by uve6 on Sat Feb 09, 2008 6:20 pm, edited 1 time in total.
http://www.luaz969.tk
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by marek »

Arvan ,et ühe käigu JJ-nis võiks enne ära käia, et vaadata, mis osad puudu ning kõigi eksponaatidega tutvuma, milleks kulub terve päev...
Image
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by Jossu »

marek kirjutas:
Arvan ,et ühe käigu JJ-nis võiks enne ära käia, et vaadata, mis osad puudu ning kõigi eksponaatidega tutvuma, milleks kulub terve päev...
Jah, kuid kas mõni klubiline jj lähedal ka elab.Üksi siit Tartust jj sõit pole vist väga mõtekas.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by Jossu »

No teema taas päevakorras, ilmad hakkavad soojenema ning olen hakanud juba sapaka korrastamisest mõtteid mõlgutama.
On veel huvilisi?
Väiksem tehnika peab olema endal võtta, kompressori saab sealt, värvipüstol minukäest.
Kambapeale tuleb osta värvid, pahtel, lihvimismaterjalid jne.
Liikuda on otstarbekam vast igapäeva sõidukitega.
Minupoolt oleks pakkuda 6 vaba kohta kui sinna sõita mahtuniversaalis.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by rixxx »

Kui aeg mis kokku lepitakse vähegi sobib siis varjupaika tulija olen küll.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by maitpoiss »

Niisiis ..järgmiseks klubi ürituseks olekski välja pakkuda siis see Järva-Jaani vanatehnika varjupaiga külastamine ja ka seal asuvat paari sapakat kohendada. Minu ideaal selle ürituse kohapealt oleks et see oleks kahe päevane: esimesel päeval jõuaks kohale, nokitseks sealsete eksponaatide kallal, tutvuks klubilistega, pean silmas neid kes üksteist veel ei tea ja õhtuks korraldaks mingi koosviibimise kuskil sealses külalistemajas või muus asutuses.Külalistemaja selle pärast, et päeva lõpuks kui käed õlised saaks sauna teha ja ka väikse sauna õlle, ning et pärast poleks napsuse peaga sõitmist saaks ka öömaja. Külalistemajad pole väga hirmus kallid, arvestades seda et üritusi meil siin väga vähe toimub siis võib ju kord aastas ka mingi raha selle alla panna. Teiseks päeval siis annab ka mingit tegevust välja mõelda et mitte liiga vara kõiki koju lasta.
Kõigil kes oleksid sellisest asjast huvitatud ja saavad mai esimese nv. vabaks võtta ja reaalselt ennast kohale sõidutada soovitavalt zaziga siis andke teada. Mida varem teie vastukaja saab seda kiiremini hakkaks asja organiseerimisega peale.
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by maitpoiss »

Pakkusin välja selle mai esimese nv. Ärge kohe jonni tõstke, see pole veel täiesti kindel kuupäev. Aga asju on vaja ajama hakata ja kahju oleks neid ajada ainult üksi, kahekesi või viiele inimesele. On vaja kiiremas korras käia kohapeal, uurida eksponaate mille kallal nokitsemiseks läheks.
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by marek »

Tuletan meelde ,et mai esimesel nädalavahetusel on kurtna laat...
Image
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by maitpoiss »

siis nihkuks asi paari nädala võrra edasi arvatavasti, kuna ma ei kujuta ette mida kurtna laadale minejate rahakotid teevad.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by Jossu »

Aii...õige jah.Kurtna...Kui seal õnneks läheb vean viimse kui võimaliku vajamineva asja koju omale...Peale seda tuleb mõnda aega ehk nuudlitest toituda:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by veka »

aga kes vähegi kohal teeks midagi miitingu taolist siis ma kindlalt platsis
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by Jossu »

No inimesed, kuida siis jääb?
vend15, uve6, marek, Aho, madis1080, Maido, hellhoose, rixxx, kala, katk
ja teised???
Mis ise asjast arvate, kellel tööalakaudu saaks mõnd asja odavamalt ehk.
Varsti üritan kohal ära käia ning üle vaadata, mis puudu on ja mis vahetamist vajab.
Mõtlesin, et hakkaks rahade orgunnimise peale mõtlema.
St niivõrd kuivõrd jupid kraabime võibolla oma varudest kokku, kuid välimise poole pealt uus värvkate(sinna alla ehk krunt, pahtel, värv)
Osavõtjate poolt oleks hea kui oleks ka masinaid, abivahendeid mis töö käiku kiirendaksid.(aka lihvimismasin jms)
Kompressor ja selline raskem tehnika pidi olema Varjupaigal endal olemas, küll võin ma võtta oma värvipüstoli, millega kannatab ka juba ilusat värvkatet lasta. Uurin veel Tuve käest täpsed värgid välja varjupaiga külastamise poolepealt, seniks aga huvilised palun andke märku!
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by vend15 »

hmm...minu kaudu saab igasuguseid elektri kaableid/juhtmeid.
olen nõus toetama nii rahaliselt kui ka toore jõuga..:D
Jossu käi siis kohapeal ära ja tee nimekiri mida vaja on.
Siis teab mis kaasa vaja võtta on kui üritus toimub. Ja mis siis selleks toimumis kuupäevaks saab?
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
kala
Posts: 28
Joined: Sun Jul 29, 2007 11:45 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi heategevus aktsioon jj-s

Post by kala »

nagu välja võib lugeda, siis ligemalt on need eksponaadid üle vaatamatta, välgatas mõte korra, et kuidas on lood keevitamisega (mul kahjuks mobiilset lahendust pakkuda ple), esialgu tuleb lootma jääda (kuniks ple teada) et salongi põhi jm. on ok
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests