KUNSTIAKADEEMIA tudengid vajavad abi...

Soovite mingit varuosa osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
potentate
Posts: 1
Joined: Fri Jan 18, 2008 11:48 am
Contact:

KUNSTIAKADEEMIA tudengid vajavad abi...

Post by potentate »

...oleks hädasti vaja ühte pisikest auto raami. Tahaksime seda oma õppetöös kasutada ja sellest skulptuuri teha.

Hea, kui tallinna ümbruses oleks!

Kui kellegil on midagi pakkuda, siis jätke oma kontakt, võtan ise ühendust!

Aitäh


53470207
mihkel
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: KUNSTIAKADEEMIA tudengid vajavad abi...

Post by veka »

Sapikat ei saa!!!!neid niigi vähe
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: KUNSTIAKADEEMIA tudengid vajavad abi...

Post by metsamees »

Veka võta vähe vabamalt.
Autost kerest skulptuuri tegemine kui selle väliskuju mingisuguselgi kujul säilib on ainult positiivne nähtus ja selle automargi reklaam. Sellist skulptuuri näeb võibolla suurem rahvahulk kui meie sõitvaid eksemplare.
Sapikaid liigub, õigemini küll seisab kuurialustes või lageda taeva all veel küll ja küll. Ma pakun et selle kunstiprojekti tarbeks ei ole vaja 100 % originaal 966-te koos paberite ja ülevaatusega.
Kere millel enamvähem väliskuju säilinud on aga millest enam autot taastama ei ole mõtet hakata ei oma ju teab mis suurt arheoloogilist väärtust aga võibolla just selle kunstiprojekti tarbeks sobib nagu rusikas silmaauku. Ikka parem saatus kui mootor maha ja ülejäänud kuusakoskisse. Minulgi seisab maal õue taga üks väga mäda kerega eksemplar millel veel enamus klaase ees on aga mõned plekid juba täiesti auklikuks roostetanud ja kasulikumad veermiku jupid küljest ära keeratud. Hea meelega annetaks kunstnikele tooraineks aga see "laip" asub tallinnast 200 km kaugusel.
Lõpetuseks pildike 2001 aasta teeviidalt- Türi Tehnika- ja Maamajanduskooli boksist.
Taga topelt rattad, koopalaiendused, antitiib, toonklaas, esimesest otsast ma parem ei räägi aga ikkagi sapikas ja ilus vaatepilt näitusebokside keskelt kus mõnel ainult pastakaid ja küpsiseid jagada oli oma kooli reklaampaberite vahele.
Image
Last edited by metsamees on Sat Jan 19, 2008 3:00 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 18 guests