Klubi üritused

Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

järgmine aasta võiks isegi Haapsalu nostalgiapäevi külastada, need küll septembri alguses vist...
aga esialgne mõte Saaremaale sõita on siis ikka jõus?
Siis hakkan tasapisi uurima palju maksta võiks...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by meelis »

praami ühe otsa pilet läheb vist kuskile soti tuuri ja ööbida võime ju tõesti mingil telkimisplatsil. kõige lihtsam ja odavam variant. peab aint sellise koha vaatama, kus zaz-id ikka silma all oleks.

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

mismõttes silmaall, enamus telkimis platsidele saad auto telgi kõrvale parkida...
üks täiesti tavaline plats isegi olemas mul
mingi 25 eeku nägu on vist, kui õiesti mäletan, ja vesi on kah olemas, ja meri jääb sealt umb 500m kaugusele...aga seda pole mtõ'et enne suvew algust uurida...
aga mis aja vahemikkusee tegelt toimuda võiks?
mai-juuni
kuigi tglt saaremaale tulevad soojemad ilmad palju hiljem kui Tartus nt merevee temp. võib kõkuda ühe ööga väga palju, sageli on terve juunikuu olnd meri nii külm seal et vette lähed alles juuli paiku...aga seda asja eriti ette ei näe ikka
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

ei noh panga pangal on parkimis platse küllaga ka muru on olemas kuhu telgud panna ja kes tüdineb see saab kaljult alla üppata
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

see pidi naljakas olema?
tegelt ma arvan et võiks olla normaalse ranna( ehks siis liivarand) lähedal ja koht võiks olla privaatne, kus oleks ainult oma seltskond...
või mis?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

einoh kellele sa siis oma massinat näitad?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

näitad päeval linnasvõi kuskil ringi sõites, ega me aint ei joo ja lälla seal platsil, ehk näeme mõnd vaatamisväärsust isegi;)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

oh mul tuli möte kuhu minna
lähme losi hoovi, seal on ruumi, seal vöime olla vajadusel omaette, sael saab oma masinaid näidata, titerand on üle valli +20 m, koos dussiga, seal on vaatamis väärsust ja linn on seal samas
kas on kellelgil paremat kohta välja pakkuda?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

titekas ei käia ujumas:Dvesi must, linnas võiks niisama sõita ringi ja siis kesklinnas sööme minna ja autod kuskile teeäärde jätta:P, randa ja pidutsema/olema ikka omaette
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
kaspar
Posts: 58
Joined: Sun Dec 03, 2006 5:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by kaspar »

Hirmsad plaanid Saaremaag? Ma küll nt nii kaugele ei viitsiks sõita, ikka kesk eestiga võiks piirduda, siis kõigil sama maa tulla jne. No autot näidata tahate hirmsasti? Minge tehke üks tiir linnapeal ja ma usun, et neid vaatajaid ikka jagub.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

kaspar kirjutas:
Hirmsad plaanid Saaremaag? Ma küll nt nii kaugele ei viitsiks sõita, ikka kesk eestiga võiks piirduda, siis kõigil sama maa tulla jne. No autot näidata tahate hirmsasti? Minge tehke üks tiir linnapeal ja ma usun, et neid vaatajaid ikka jagub.
no paku mingi norm koht?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

kas seda laulu teate
ei paremat pole kuskis maal kui suisel ajal saaremaal
vöi siis
ei sellist küll kusagis leidu kui saaremaa heinamaa juuli kuu öö
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by katk »

Kuna keegi pole siin väga kainelt mõelnud vaid mõeldakse endale lihtsamaid jne variante, siis mõelge pisut ka järgmiste asjade üle:
1. ilmselt tuleb üritus korraldata näd vah (ma usun et ma pole ainus, kes tööl käib ), st aega on reede õhtu kuni pühap päev
2. ma arvan, et kõik tahavad võimalikult odavalt hakkama saada (arvutage huvipärast kokku planeeritavasse kohta mineku kütusekulu, ööbimiskulu, mingid piletid (laev, vb mõni muuseum))

Mina ise omaltpoolt pakuks välja Lõuna-Eesti (Tartu+Põlvamaa) saaks käia Taevaskojas (seal kindlasti võimalik leida ka tasuta ööbimiskoht) Tartu-Põlva maanteele (vana postitee, tore käänuline ja muidu huvitav) jääb Eesti Maanteemuuseum (koht kus võiks sapakaomanikud ikka ära käia, muide see on ka tasuta) ning autode näitamise poole pealt on täitsa võimalik Tartus käia.
Natukene siis arvudest ka (eeldades et esialgne kogunemine on Tartus):
- tartu-taevaskoja-maantemuuseum-tartu ring igasuguste vahepõigetega max150km
- ööbimida saab kuskil veekogu ääres kindlasti tasuta, vajab vaid pisut organiseerimist
- söök - kui organiseerrida mingid ühised söömised jällegi odavam
- ja paar kaugust Tartust ka: Tallinn -186; Pärnu -174; Kuressaare -328; Haapsalu -249

Üks tähelepanek veel - nagu ma aru olen saanud siis ainult rannapuhkusest klubilised huvitatud pole, kuigi õhtud võiks ikka järve ääres olla ja väikselt võrkpalli kõiksida jne
Last edited by katk on Sat Feb 10, 2007 2:10 pm, edited 1 time in total.
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

ega tegelt poleks arvanudki et tuldaks siia kanti, see rohkem teema arendamine.
möni aasta tagasi sai nähtud muhuklubi mehi saarel söitmas oma vähemalt 10 autoga ja peab tunnistama et see vaade oli ilus.
aga kui rääkida tartust siis jah klubid ja pubid vöiks välja jääda ja vörkpall super aga kust saab vee äärt tartukandis? eriti kus oleks vörgu plats?
ega muidu see idee paha polekski
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by vend15 »

hmm...mina olen küll käsi, olgu siis üritus kuskil saarel või lõuna eestis...lõuna eesti meeldiks isegi rohkem..juuli algul plaan oma sasseriga ja kui veab ja luaz`i ka korda saan siis nende kahe masinaga ALASTARO kiirendust vaatama minna..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests