Klubi üritused

kaspar
Posts: 58
Joined: Sun Dec 03, 2006 5:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by kaspar »

nymmik kirjutas:
kaspar kirjutas:
Nojaa, mulle väga mantee sõit sapperiga ei istu ja noh mõttetu kütteröövel on kah!
Sapakas ja kütteröövel? Midagi on sul siis ikka paigast ära. 2005 suvi ma käisin Riias ja maanteel sain enda muhul kuluks 5.8L/100km peale, Seebikas oluliselt rohkem nüüd küll võtta ei tohiks.
Maanteel sain mina 10 ja linnas kuskil 12l sajale.No päris originaal mul mootor pole, nipet - näpet tehtud. Muhuklubiga võiks küll mdiagi koos ettevõtta, selle vastu pole mul midagi. ZAZ-i nime kannavad nad ju kõik :).
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

Oleks veel tulijaid?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Maido
Posts: 163
Joined: Sun Dec 03, 2006 6:55 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Maido »

Kui ma selleks ajaks zazi korda saan siis arvatavasti isa istub rooli ja tulek!
Elu on kannatuste rada. (L)zaz(L)
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

kui otsida kohta kuhu minna, siis tulge saaremaale, (keegi mainis et salmel pidavat palju sapikaid olema) ja lähme sörve säärde ja salme jääb teepeale
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

taats kirjutas:
kui otsida kohta kuhu minna, siis tulge saaremaale, (keegi mainis et salmel pidavat palju sapikaid olema) ja lähme sörve säärde ja salme jääb teepeale
emm..sulle jah seal hea, ehk mullegi.Aga ehk mõnejaoks liiga kauge, parem oleks ehk kui jääks siia Lõuna ja keskeesti kanti, enamus klubilisi ikka siinpool, aga küll kunagi käime ka Saaremaal!B)
Oleks muidu veel potensiaalseis tulijaid?
Last edited by Jossu on Sun Dec 24, 2006 11:55 am, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by meelis »

saaremaal oleks igavesti kift küll tegelikult ju. sapikaklubi suvepäevad vms :D saaks kuskil kämpades ööbida ja isegi mitu päeva olla vms. aga autod peaks suht hästi korda saama selliseks pikaks sõiduks. kui mõni seisma jääb nii kaugel siis on veits jama :/ mina oleks tulija anyway :)

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

ma oleks kah, ma ise pool saarlane, seal ööbimiskohti suht palju, targem vast plats võtta ja siis oma seltskonnaga pidustada, aga eksme näe, kui paljud tuleksid nii kaugele???
Last edited by Jossu on Mon Dec 25, 2006 8:31 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

saaremaal vähemalt tuult rohkem ja seega ei kuumene mootor üle:D
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

sii küll pailu ööbimis kohti aga jama on vaid see et suvel on sii niivörd pailu sommisi et sabat ööbimis kohta annab leida aga küll möni kämping ikka on vöi veel parem telkides, siis ei pea muretseme ka see kel mootor üles ütleb sest ööbimis koht on alati kaasas
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

põhimõtteliselt mul tuttaval koht mereääres, saun jms(saab telkida, võrgu plats pidi kah olema) ja tai taha mingit kallist raha kah ma usun
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by taats »

aga teate mis, mińa arva et unistada küll vöib aga las see klubi vötab veel hoogu, kuskis keegi küsis kui vanad on selle lehe kasutajad, enamus osutusid alaealisteks ja kaasa arvatud ma ise, kari noori sapikaga oleksju küll vägev aga kes see tahab papasi kaasa? lolli load on ju nii mönelgi aga ega see päästa:(
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by meelis »

noorte lubade omanikud võiksid omale ju mõne täislubadega sõbra kõrvale sebida ja mõni saab võibolla üldse suveks 18 täis. kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab! kui ei unista ja ei tee, siis ei tulegi ju sellest klubist midagi välja. mina näiteks ootan pikisilmi juba esimest kokkutulekut, et saaks zaz-iga sõitma ja näeks teisi klubilisi. arvan, et peale minu on siin veel nii mõnigi selline.

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

no endal kah kedagi kõrvale vaja vaadata, sõita tahaks, aga no kui väga vaja küll leiab kah.Ise kahtlen selles saarema ürituses, kas ikka tasub esimest sõitu nii kauget ette võtta?On jõutud autosi niipikalt testida?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
ZaZ18
Posts: 30
Joined: Mon Jan 08, 2007 7:27 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by ZaZ18 »

tuleks ja käiks igalpool sõitmas aga mul pole zazil dokumente ega mingit ülevaatust. Tahaks endale osta nüüd mingit korralikku ja millel oleksid ikka dokumendid ja paberid korras. :|
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

ZaZ18 kirjutas:
tuleks ja käiks igalpool sõitmas aga mul pole zazil dokumente ega mingit ülevaatust. Tahaks endale osta nüüd mingit korralikku ja millel oleksid ikka dokumendid ja paberid korras. :|
http://www.sapikaklubi.org/forum/viewth ... hread_id=6
seda masinat julgen soovitada julgesti...dokid kõik korras..üv läheks to masin kohe läbi, pidurid kõik ka korda tehtud jms
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests