Klubi üritused

Post Reply
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

Klubi üritused

Post by Jossu »

Nii...kuna me ikka püüame teostada siin õiget klubi meeleolu siis igal klubil on kah ühisi kokkusaamisi, avastatakse Eestimaad jms
Ega meie siis teistele alla taha jääda.Praegu vb sutsu vara veel rääkida üritutustest, talv peaks nagu käes olema juba ja paljudel silmarõõmud ära pakitud sooja.Aga plaane võikski teha tegelt juba suveks, juhuks äkki kellegil on mõni hea idee, mõni koht mis tasub kindlasti uurimist siis andku märku;)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
kaspar
Posts: 58
Joined: Sun Dec 03, 2006 5:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by kaspar »

No palju neid oleks, kes kuhugi sõita saavad üldse? Ausaltöeldes mingi paari kolme autoga suht jura. Aga noh kui keegi Viljandisse viitsib tulla, siis ma löön kampa ikka.
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by meelis »

kevade-suvepoole võiks tõesti mõni üritus olla. kõik näeks üksteist näost näkku ja üksteise masinatele saaks ka pilgu peale visata. kui neid eriti palju pole, kes sõita saavad, siis võiksime sõitjatega teha ühise ürituse ju näiteks koos muhuklubiga või mõne muu vene autode klubiga. kasvõi niisama kruiisida-tsillida-grillida vms :)

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

just, no mina isiklikult tean oma 5 sellist masinat kes tuleks sõitma aga veel klubis pole, järelikult rahvast veel koguneb:)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

loetlege üles siis kes üldse oleksid tulijad, kellel oleks võimalust ja soovi...praegu siis meid 2-3
1.Meelis
2.Kaspar
3.Jossu
4.Katk
5.Metsakas
6.Mart
7.Maido
jne
Rahvast muudkui koguneb, tuleb veelgi kindlasti;)
Last edited by Jossu on Sun Dec 24, 2006 11:54 am, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

mart(metsamees) oleks kah ehk tulija? ta ka liigub suviti kõrvikuga
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by marek »

Ma oleks ka tulija, aga arvatavasti tsikliga, kuna kahjuks alles 16 ja kõrvalistujat tarvis autosõidu puhul, arvatavasti lööks kasutaja sulu13 ka kampa minuga(punase 966 omanik)
Last edited by marek on Tue Dec 12, 2006 5:31 pm, edited 1 time in total.
Image
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

nu mul ka piimakad aga arvatavasti võta mõne sõbra kõrvale endale kel vahtraleht läbi, meil sapikate kokkutulek tglt, mitte tsiklite:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by katk »

Endal plaan suvel kaheks nädalaks Täpiga (minu masin) Soome võimalikult kaugele põhja minna (polaarjoon on sihiks B)), aga kui vähegi aega on siis ilmselt veereks ka klubi kokkusaamisele kohale.
kaspar
Posts: 58
Joined: Sun Dec 03, 2006 5:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by kaspar »

Nojaa, mulle väga mantee sõit sapperiga ei istu ja noh mõttetu kütteröövel on kah!
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

linnas veel mõtetum jaurata:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
kaspar
Posts: 58
Joined: Sun Dec 03, 2006 5:39 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by kaspar »

jossu kirjutas:
linnas veel mõtetum jaurata:D
Linnas on mõnus ringi sõita.
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by katk »

minumeelest pole väga vahet, kus või kuidas sõita - igati vahva on see sellegipoolest. Linnas on talvel mõnes mõttes parem - vähemalt ei hakka külm, sest sebimist on ikka piisavalt palju.
Maanteel on lihtsalt mõnus kulgeda :) Siinkohal oleks vist päris tore pajatada üks lahe seik maanteesõidust:
Kulgen mina siis u 70ga tartu poole kui mingi masin hakkab mul pikemat aega sabas sõitma - tee sirge ja vastu ka autosid ei tule, isegi suht teeäärde tõmbasin aegajalt, et mine aga julgelt mööda, aga ei miskit. Mingi hetk siis sõidab auto vaikselt kõrvale, aken keritakse alla ja tehakse Täpi jäädvustatakse pildile B)
Sellega asi aga ei lõppenud, mõne aja pärast oli taaskord mingi auto sabas ja varsti kordus jälle sama protseduur (kuna oli pime siis ju ei tulnud eelmine pilt hästi välja :D)
Igatahes sapakaga on vahva sõita, kõik vaatavad, lehvitavad ja keegi ei pahanda kui auto peaks kuskil keset ristmiku välja surema - ikka juhtub ju :p
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by Jossu »

no oleks veel tulijaid?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Klubi üritused

Post by metsamees »

mind võib ametlikult koos sõitmise listi lisada
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest