probleem tagurpidi käiguga

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
mati
Posts: 191
Joined: Sun Dec 10, 2006 5:55 pm
Contact:

probleem tagurpidi käiguga

Post by mati »

senimaani kui see minu käes on olnud ei ole mina sellel tagurpidi käiku saand :(. Kui keegi oskab mulle selgitada kuidas saaks tagurpidi käigu
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: probleem tagurpidi käiguga

Post by marek »

Üks võimalus on ,et kuliss paigast ära. Vaata käigukangi all see raam, mille keskel kang on kinnitatakse 4 poldiga, 2 peal ja 2 paremal küljepeal. Keerad need lahti ja siis saad liigutada kulissi. Aga kui ika käiku ei leia, siis kontrolli käigukasti ja varda ühenduskohta, auto all kasti otsas. Kui seal ka viga pole, siis aravatavasti kahvel või mõni mutter lahti tulnud käigukasti sees. Siis tuleb kast ja mooor maha võtta.
Image
mati
Posts: 191
Joined: Sun Dec 10, 2006 5:55 pm
Contact:

RE: probleem tagurpidi käiguga

Post by mati »

no igatahes teised käigud lähevad sisse ja väga ilusti.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: probleem tagurpidi käiguga

Post by metsamees »

40 hj kastiga on kaks võimalust. 968a -l on tagurdamise käik seal kus "välismaa autodel" on viies 968m-il on tavaliselt neljanda kõrval all. Tegelikult käigukast on sama mõlemal autol lihtsalt lihtsalt käigukangi alune liigend on 968a-l nii tehtud et pöörab käigud ringi, esimene käik tahapoole, teine ette jne.. kolmekümnesega pole kokku puutund. igal juhul tuleb sapakal veel kang alla ka vajutada kui tagurdada tahad (seda loomulikult eeldusel et hoovastik õigesti reguleeritud on. Siis on veel igasugu võimalikud variandid käigukasti vigade kohata. kui kast tõbine siis võibolla on vaja käiku käega sees hoida või muid nõidumisi kasutada
mati
Posts: 191
Joined: Sun Dec 10, 2006 5:55 pm
Contact:

RE: probleem tagurpidi käiguga

Post by mati »

tänan info eest.
tambets
Posts: 90
Joined: Tue Dec 19, 2006 9:24 pm
Contact:

RE: probleem tagurpidi käiguga

Post by tambets »

mati kirjutas:
senimaani kui see minu käes on olnud ei ole mina sellel tagurpidi käiku saand :(. Kui keegi oskab mulle selgitada kuidas saaks tagurpidi käigu
Esimese asjana kontrolli mutri 15 kinnitust, seejärel kummimuhvi 16 korrasolekut. Edasi pane vabakäigu peale, siis keera lahti stoppermutter 11 ja reguleeri käigukang otseasendisse (ehk 90 kraadi põranda suhtes) ning keera stoppermutter kinni. Kontrolli ka mutri nr 8 kinniolekut.
Parimat, Geoloogide parun, Tambets
mati
Posts: 191
Joined: Sun Dec 10, 2006 5:55 pm
Contact:

RE: probleem tagurpidi käiguga

Post by mati »

käigud on korras juba aga viga oli selles 15 mutris
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests