Zaz igapäevaselt

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

Zaz igapäevaselt

Post by meelis »

Tekkis huvi, et kui paljud kasutavad zaz-i igapäevasõidukina?
ja mis probleemid põhilised on? mida teinud olete, et mugavam oleks jne?

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Zaz igapäevaselt

Post by marek »

Sapakat igapäeva autona kasutab vast aint tõsine fanatt, palju odavam samas hinnaklassis vana lääne auto osta, mille töökindlus ja mugavus parem. Metsamees vist kasutab oma zazi vägagi tihti.
Image
kaspar
Posts: 58
Joined: Sun Dec 03, 2006 5:39 pm
Contact:

RE: Zaz igapäevaselt

Post by kaspar »

Igapäevasõidukina ehk siis tööle-koju jne? Ma ikka vahel sõidan, kuid suht harva. No mida teha selle auto puhul, et mugavam oleks? Kõike! :D
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Zaz igapäevaselt

Post by metsamees »

Igapäevaselt ma nüüd küll zazi ei kasuta. Võibolla tuleb keskmine nii kolm-neli korda kuus. Zaz on ikka rikka ja õnneliku inimese masin kes ei pea kiirustama, kellel on piissavalt vaba aega et ikka isuga auto juures nokitseda ja kes bensiini peale minevaid kroone eriti ei loe. Zaziga sõit tuleb keskeltläbi sama kallis kui mõne kolmeliitrise mootoriga ameeriklasega.
Kõigest hoolimata on minu zaz ikka enamasti sellises seisus et kui isu tuleb siis saab sisse istuda, võtit anda ja lihtsalt sõita. Mugavuse poole pealt... hmm, uus aku et ei peaks lükkama, bensiinifilter et pideva karpa läbi puhumise peale paremad ajad kaotsi ei läheks, alarm-kesklukk lihtsalt sellepärast et sain komplekti kätte ja selle paigaldamine ei riku peaaegu midagi auto juures. 2 kõlarit ja pioneeri "endine kassetikas" mis praeguseks ajaks on kasseti mängimise mehhanismist ilma jäänud aga see eest juurde saanud mp3 pleieri tarbeks ühe juhtmeotsa ja lisaks asuvad esipaneel ja maki tagaosa auto eri otstes.."lisadest" veel tööriistakomplekt ja väike varu tagavaraosasid mida vajaduse korral teeääres vahetada saab ja ongi kõik.
Ah jaa, sapöörilabidas on kah põhivarustuse hulgas- tuli autoga kaasa ja on juba paaril korral oma kaasa vedamise ära õigustanud
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Zaz igapäevaselt

Post by katk »

Eile sai pealinnas käidud ja rõõm oli selle aja jooksul linnaliikluses ka kahte zaz'i kohata - päris väljasurnud need masinad siiski veel ei ole :)
Kuna ilmad nüüd ilusad ja soojad siis hakkab ilmselt ka tartus minu masinat pisut rohkem nägema, kuna käivitusprobleemid, akende külmumine jms talvised rõõmud on koos külmaga läinud ;)
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Zaz igapäevaselt

Post by vend15 »

nii siis, kuna kevad on kätte jõudnud ja ülevaatus ning kindlustus on ka olemas siis kavatsen ma ka selle aasta suvel zaz`i igapäevaselt kasutada...haapsalus on paar zaz`i veel peale minu oma (LOE: need on need isendid mis liiguvad linna vahel ) ja neid ei müüda..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests