Särk!

Ideid klubile...
Post Reply
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

Särk!

Post by veka »

võixime teha enda klubi särgi vms.


Oih ehk keegi saax selle ideede alla tõsta:D
Last edited by veka on Sat Jul 07, 2007 11:36 pm, edited 1 time in total.
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
juliusw
Posts: 141
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:47 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by juliusw »

Mõte on hea!!!!
Ennem tuleks vist logo kh välja mõelda, kiri taga logo ees.
Või läheb nii väga kalliks,
zaz 968M
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Jossu »

Juu neid pudinaid vaatab ka kunagi, suurt mõtet pole kui enamus klubilisi ei wiici kuskile minnagi...talvel muidugi on kõik kõvad jutumehed...
aga eks vaatab...suvel pole aega klubi lehega ka midag iteha mis poolikuks jäi...eks saab kooli aast jälle nokitsema hakatud
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Tarmo89
Posts: 31
Joined: Sun Mar 04, 2007 4:55 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Tarmo89 »

Jossu kirjutas:
Juu neid pudinaid vaatab ka kunagi, suurt mõtet pole kui enamus klubilisi ei wiici kuskile minnagi...talvel muidugi on kõik kõvad jutumehed...
aga eks vaatab...suvel pole aega klubi lehega ka midag iteha mis poolikuks jäi...eks saab kooli aast jälle nokitsema hakatud
Tõsi Joss:D Tõsi...
"Kujutage nüüd endale ette, et remondime ülivana ZAZ-i , naudime kehva ilma ning õliseid sõrmi".
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by veka »

tulex hea meelege kah kokkutulekule.Aga mul pole lube veel ja sapikasgi hetkel arvelt maas aga need asjad saab korda aetud.
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by veka »

äkki kellegil on mingeid tutvusi selle särgi suhtes ma ehk ise saan kah midagi kusagilt
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by katk »

Võtaks esialgu natuke rahulikumalt ja üritame, enne särkide tegemist ikka selle ühe ja õige logo välja mõelda. Kui see tehtud hakkaks särki, tasside jms nänni tegemist organiseerima.
Särkide tegemise koha pealt veel niipalju, et on kolm erinevat tehnikat mida kasutada:
1. nn kleeps - tehakse nt T-särgi poes ja saab ka ise koduste vahenditega teha. Suhteliselt odav ja kiire tegemine aga kvaliteet jätab soovida (eriti peale paari pesu)
2. siiditrükk - logo trükitakse otse särgile. Nõuab eelnevat trükivormi valmistamist ja seetõttu võetakse jutule alles siis kui teha on vaja vähemalt 10 särki, muidu läheks tükihind väga kõrgeks (mida rohkem teha, seda odavam tuleb ). Tegemine suhteliselt kallis, kuid kvaliteetselt tehtult kannatab ka peale 10't pesu kriitikat
3. tikkimine - nimi ilmselt räägib enda eest. Kõige kvaliteetsem ja samas ka kõige kallim, kestab samakaua kui särk.

Viimase kahe puhul mõjutab hinda ka erinevate värvide arv. Sellele tasuks logo kujundamisel mõelda (vikerkaarevärvilise logoga me tulevikus hakkama ei saaks)

Ahjaa... vältimaks teemade mõtetult pikaks venimist on olemas ka selline asi nagu postituse muutmine, mida tuleks kindlasti kasutada siis kui sinu eelmise ja järgmise postituse vahel ei ole keegi midagi kirjutanud
mario99
Posts: 19
Joined: Sat Feb 17, 2007 2:16 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by mario99 »

juba tegin endale särgi:)
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Sarnane teema-arendus Muhuklubi lehel:
http://www.muhuklubi.ee/www/index.php?n ... highlight=

Nimelt sai 2 aastat tagasi Muhuklubile särgid tehtud (Muhuklubis olen kasutaja 13iD4). Mäletamistmööda oli särkide kogus üsna hea - ca 20...25tk, hinnaks kujunes seega 110...130EEK koos särgiga. See et siiditrükk ka peale 10ndat pesu kriitikat kannatab on vähe öeldud. Nimetatud särgid sai tehtud üle kahe aasta tagasi - enne koltub särk ära kui kirjad maha kuluvad. Samal tehnoloogial tegime ühe sõbra eestvedamisel teema-särke ka kuskil 4-5 aastat tagasi - ja see trükk on seniajani normaalsel kujul peal...lihtsalt särgid ei ole enam nii valged kui aastaid tagasi.
Feedback
Posts: 38
Joined: Tue Dec 05, 2006 5:59 pm
Maakond: Harjumaa
Contact:

RE: Särk!

Post by Feedback »

mina sooviks küll üht särki endale..kohe kindlalt..:D
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Jossu »

ei tee ennem midagi kui küllalt inimesi on kes muud peale sõnade ka teevad...paljud inimesed tellisid tallinnast kleepsu, nüüd kui need seal on ei taha kedagi...järelikult särke niipea ei tule!
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Zetec »

Kes tahab niiväga mõelge ise kujundus ja minge särkidega tegelevasse poodi ja laske teha endale erandkorras või nii. Shirt24.ee ja mis need aadressid on vist.

Näha jah, kokkutulek oli ju näha palju reaalselt tulemas, talvel kõik suured tulijad...
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Need "triigitud" särgid ei ole head, kuluvad kiiresti. Otstarbekam on teha siiditrükk, kuid tehnoloogia iseärasuste tõttu pole mõtet kahte-kolme särki teha - hind tuleb liiga kirves. Kui me saame 20 tellimust täis siis tuleb tükihind juba suht mõistlik.

Olen nõus teema enda õlule võtma kuid enne teeks üleskutse
kunstnikuhingedele, et hakake oma mõtteid visualiseerima. Kui mõned tööd siia üles jõuavad siis Jossu paneb saadetud tööd hääletusele ning siis pole muud kui tellimusi koguma. Soovitus minu poolt oleks et trükk oleks ühevärviline (näiteks must). Näeb soliidne välja ning sobib praktiliselt igat värvi särgiga. Vaadake minu eelmises postituses oleva lingi alla, seal on muhuklubi särginäidis olemas. Imho väga lihtsa ja õnnestunud kujundusega.
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by veka »

mina ise enesest pakuksin mustavärvi särgid ja punane trükk see olex päris hea
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Jossu »

meil pole klubi logo ega midagi veel...
klubis kunsti andega inimesed tundub, et puuduvad.
Ise meisterdada midagi ei oska, kunstilises kujundamises olen tõeline koba.
Tavaline särk www.sapikaklubi.org kirjaga jääb ka magedaks. Arvan, et küllalt siin isikuid kellel kunstipool rohkem käpas ja paari joonega oleks juba midagi head olemas.Lihtsalt kas nad varjavad ennast või keegi ei viitsi lihtsalt midagi teha.Laiskus.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests