Sapikate Kiirendusvõistlus

Post Reply
Volvoz
Posts: 44
Joined: Fri May 04, 2007 9:53 pm
Contact:

Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by Volvoz »

Asukoht: PIIBE MAANTEE
Aeg: teadmata

Tere kõik see sapikapere. On aeg panna joonele kõik pisipõrisejad. Aeg ja koht kokkuleppel, selleks see foorumiteema loodudki.
Kõik soovijad pange oma soov siia..B)

Ja Varsti KIHUTAME võidu.:D
Last edited by Volvoz on Sat May 12, 2007 10:31 am, edited 1 time in total.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by Jossu »

me just tulime täpiga raadilt kiirendamast:P
kõva oli...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by vend15 »

noo mingi nädala vahetus on väga ok minu poolt vähemalt..ja tallinnasse tulek pole probleemiks
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by maitpoiss »

kiirendus oleks päris hea mõte :) ...haapsalu lennuväli sobiks väga hästi, tartupoolsetel on tsipake kaugelt tulla aga enamus ju kesk-eestist või mis. Aga see on minu arvamus.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by Jossu »

tegelikult pole sapikad mingid kiirenduse autod, kui tahate kiirendada ostke bemmid vmuud autod , sapikal parajad nõrgad pooldeljed mis võivad minna liiga järsu siduri lahti laskmisega nagu relakaga lõigatult pooleks...
palju lahedam võiks mõnel klubi kokkutulekul mõni vigursõit vms teha;)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by maitpoiss »

ega sa ei pea kiirenduses oma sapikat viimase piirini pigistama, asja saab ka pulli pärast teha nii et auto terveks ka jääb.
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Sapikate Kiirendusvõistlus

Post by vend15 »

hmm...mingi asja võiks organiseerida küll...teema algataja pangu ise mingi kuupäev paika ja koht kus asi toimuda võiks, küll siis kõik kes tahavad leiavad sellel päeval aega kohale tulla. ja ma usun et rahvast ikka läheb kohale...teid seal tallinna kandis juba 4-5 kui ma nyyd ei eksi..:D
mina oma sasseriga põristaksin kohale küll kuna olen sellega juba soomes käinud ja mis see eesti peal siis sõita ei ole..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests