ülevaatus

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

ülevaatus

Post by maitpoiss »

Uuriks, et kuidas ülevaatusel piduritega on? Mul esimesed pidurid on ok aga tagumised vajavad sissesõitmist - kas sellepärast hakatakse norima ka? ja kas signaal peab töötama ülevaatusel?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by Jossu »

kas sul tungipeal tagaratas üldse ringi ei käi?
tegelikult peaks ikka mõni tiir veerema vabalt...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by maitpoiss »

ei, ratas veereb aga pidurid ei kipu eriti hästi võtma
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by Zetec »

Signaal peab töötama.

Kui pidurid ei võta siis ülevaatuselt arvatavasti ka läbi eisaa.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by Jossu »

no kui ei võta siis ei vaja sissesõitmist vaid õhutamist või klotside vahetamist
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by vend15 »

mait õhuta pidurid ära, vaata kuskil oli siin teema ka kust alustada pidurite õhutamist...kui see ka ei aita siis vaata piduri silindrid üle äkki tahavad välja vahetamist, mina enda omal vahetasin kõik ära kuna 3 aastat oli seisnud...ning kuna sinu oma ka pikalt seisnud siis võib kõik võimalik olla
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by maitpoiss »

õhutasime nagu siin oli ...ma mäletan et kui auto sain ca 4a tagasi siis võtsid kõik pidurid korralikult ...niiet klotsid ei saa olla. Kohalikud asjapulgad ütlesid mulle, et sapikas tahab pidurite poolepealt sõitmist ja hakkavad ise tööle. Aga kas ülevaatusel nad signaali proovivad üldse?
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by Zetec »

maitpoiss kirjutas:Aga kas ülevaatusel nad signaali proovivad üldse?
Oleneb kohast. Tavaliselt ikka jah kontrollivad. Isa käis transitiga ülevaatusel, seal kontrollitigi isegi seda kas aknale vett tuleb ja keeras seal soojenduse nuppe. Ime et makki ei kontrollinud veel :D.

Lihtsam on teha signaal korda kui kordusele minna, omal kah parem kui signaal olemas on ju.
urmas
Posts: 33
Joined: Sat Dec 09, 2006 9:37 am
Contact:

RE: ülevaatus

Post by urmas »

maitpoiss kirjutas:
Uuriks, et kuidas ülevaatusel piduritega on? Mul esimesed pidurid on ok aga tagumised vajavad sissesõitmist - kas sellepärast hakatakse norima ka? ja kas signaal peab töötama ülevaatusel?
Siin ei ole "norida" midagi. Pidurid ja gaasid jooksevad ju otse arvutisse.Neid, mittejuhitavaid, masinaid ei ole liiklusesse vaja. Ja signaali kohta: Kõik tuled-viled, mis tehases on külge kruvitud, peavad olema ka töökorras.
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by maitpoiss »

selge pilt, peab veel nokitsema enne ülevaatust. Kallis sapika aastane kindlustus on, sellest pole kellelegi aimu? Koefitsent on 0.4 igatahes, mul ta vanaisa nimele pandud.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: ülevaatus

Post by metsamees »

http://www.e-kindlustus.ee/index.php
kindlustuse kohapealt väga asjalik leht, esindavad kõiki firmasid, otsib kõigeodavama, saab netis kohe ära ka teha ja ise välja printida.
Last edited by metsamees on Wed May 09, 2007 5:35 pm, edited 1 time in total.
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by Zetec »

Peab enda rümaga kah ülevaatuse ette võtma, nomaitea igaltpoolt kolksub ja koliseb ja tundetu rool ja muud lisad kaa veel.
Või viga selles et enne sapakat sõitnud enamasti 2002a mondeo ja 2000a transitiga.
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: ülevaatus

Post by maitpoiss »

pigem on viga mondeos ja transitis, kui oma nissani rooli tagant sujuvalt sapikasse istun on tunne samasugune :)
krister
Posts: 55
Joined: Wed Dec 13, 2006 11:11 am
Contact:

RE: ülevaatus

Post by krister »

Signaali mittetöötamine on "OV" ehk ohtlik viga. Sellega ülevaatuselt läbi ei saa.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests