zaz-i pukseerimine

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

zaz-i pukseerimine

Post by meelis »

kas keegi on kunagi zaz-i pukseerida üritand nööri otsas teise auto taga. nimelt lähen ma laupäeval haapsallu streetrace üritusele, aga kindlasti on vaja õhtul kell 9 tallinnas olla. kuna esimene pikem sõit on siis ma ei saa mootori suhtes veel 100% kindel olla kuigi tegelikult olen päris palju testinud. igaks juhuks tulevad minu kandist veel paar sõpra, kellega on räägitud, et veavad tagasi mind kui muud moodi ei saa. loomulikult võtan kaasa tööriista kohvri jms. aga köie ka. küsimus ongi, et kuhu seda kinnitada? esisilla külge kuidagi?

edit: kirjakurat :P
Last edited by meelis on Sun Apr 22, 2007 8:42 pm, edited 1 time in total.
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: zaz-i pukseerimine

Post by Jossu »

esisilla külge, kõige kindlam
Last edited by Jossu on Sun Apr 22, 2007 9:02 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Aho
Posts: 98
Joined: Sun Dec 03, 2006 2:27 pm
Contact:

RE: zaz-i pukseerimine

Post by Aho »

osadel ees konks vanematel vist aga kui nii ei saa tõmba nöör ümber sillatala
Ühe pedaaliga zaz.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: zaz-i pukseerimine

Post by metsamees »

Esisild ikka jah, ega seal paremat kohta pole nööri kinnituseks. Peenema pulga, roolihoovastiku külge nööri kinnitamine väga tark mõte just ei oleks. Köie valikuga ole aint natuke ettevaatlik-bensuka/toidupoe köitel on loll komme lagunema hakata. Ültse imelik nähtus: köied tehakse sellised mis aint pesunööriks kõlbavad ja odavate krokodillide vahelise juhtme paksus ei kannata mingit kriitikat-ainult hädasolija mõnitamiseks kõlbab.
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: zaz-i pukseerimine

Post by vend15 »

noo vajadusel saad minuslt ka abi, aga eks anna teada kui siia kanti jõuad, võiks su iludusele selle katuseraami ka ennem üritusele kulgemsit peale kruvida..aga nyyd teemasse...esisild on jah kõige parem kinnitus koht köie jaoks..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: zaz-i pukseerimine

Post by marek »

Vaikselt tuleb zazi pukseerida ,sest tross toetub morda plekile ja tavaliselt seal akuhape veits söövitand ja plekkvõib mõlki minna kui kiirelt tõmmata.
Image
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: zaz-i pukseerimine

Post by katk »

Nöör (igas ehituspoes müüakse, u pöidlajämedune v nii) esisilla külge (soovitavalt topelt - st laiemalt üks ühe - teine teise ratta poole ja siis need haruotsad puksiiri külge). Täpit ikka talvel käima veetud ja täitsa kannatab vedada küll
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests