kiiruse ületamine ja muud trahvid

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by vend15 »

nii siis täna 12.04.2007 õhtul mingi 22.15 sain sasseriga kiiruse ületamise eest protokolli..:(
50 alas sõitsin 27km/`h kiiremini kui lubatud oli..


aga siia võiks foorumi kasutajad kirja panna palju nemad on trahvi saanud ja mille eest. alustan siis enda rikkumiste nimekirja

*2004 aasta augustis sain lubadeta sõidu eest 600 eeki
*2005 aasta oktoobris õnnestus jälle juhtimis õiguse puudumise eest saada 3000 eeki trahvi
* 2006 aasta augustis sain volituse ja ülevaatuse ees trahvi 900 eeki 2 nädalat hiljem sain ühe tagumise tule mitte põlemise eest 180 eeki
* 2006 oktoobris õnnestus 32 kilti tunnis kiiruse ületamise trahvist pääseda kuna politseinik ei teadnud hästi oma kohustusi ja ei suutnud tõestada et mina sel hetkel roolis olin kui rikkumine toimus.
* 6 jaanuar 2007 sain stop märgi eiramise ja vahtra lehe mitte standardile vastamise eest 420 eeki trahvi..

ja nyyd siis see kiiruse ületamine...miinimum on 3000 eeki + load 1-3 kuuks.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by maitpoiss »

polnd just mitte kõige parem päev :)
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by meelis »

mnjah... minu siiamaani ainuke trahv oli eelmise suve lõpus kiiruse ületamise eest. 52 üle 50 alas - 6000.- pluss kolmeks kuuks load. vahelejäämise päevast järgmisel päeval sõitsin ca 180-ga 50 alas täiesti tühjas kohas ja peeti jälle kinni, aga lasti minema. pmst. terve eelmise suve ma kihutasin üldse mõttetult igal pool, mingi sõiduhullus oli vist, alles kevadel olin load saand jms. 200km/h polnud üldse haruldane kiirus (loomulikult mitte linnavahel koolide ja lasteaedade juures, vaid ikka suurematel teedel). aga sain oma trahvid kätte ja pärast seda pole nagu ületandki kuskil eriti - pole mõtet!!! kiiremini sõites mingit olulist ajavõitu ka ei saa ju tegelikult fooride jms tõttu. ja suurte kiiruste kaifimiseks olemas selleks eraldi kohad. näete selle postitusega ma tunnistan, et mina olin loll, pätt, huligaan vms. ärge teie nii tehke. lõpuks tulevad trahvid niikuinii! või veel hullem mõni õnnetus... ei ole vaja

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by Jossu »

endal veel trahvid puuduvad aga emaga sõitsime praamipeale, 50ne alas 130ga:D...saime 600 trahvi:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by meelis »

praami peale kihutamisega tuli mul ka üks lugu meelde. nimelt eelmine aasta käisin tööasjus mitu korda nädalas saaremaal. ükskord sattusime töökaaslasega ka hilja peale ja kihutasime sadamasse. autoks oli vana ford transit + suur haagis. kusjuures mõlemad olid suhtkoht ülekoormatud tegelikult. kuskil 120-130 ringis oli kiirus ka kui sadamasse jõudsime, politseisid õnneks näha ei olnud kuskil. aga pmst gaas oli põhjas kuni viimase hetkeni nii, et selle putka juures hoogu maha ei saanud. panime plokkis ratastega koos käru ja kõige killavooriga üle lamava politseiniku ja putkast mööda. hea oli sadamatöötaja nägu vaadata kui tagurdasime :D mina õnneks roolis ei olnud, aga töökaaslane sai küll putkast paraja peapesu. kõige tipuks ei lastud meid selle praami peale ka.
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Feedback
Posts: 38
Joined: Tue Dec 05, 2006 5:59 pm
Maakond: Harjumaa
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by Feedback »

paar kolm aastat tagasi jäin ma sapikaga vahel ja kus juures weel oma maja nurgas...sapikas viidi minema aga isa ostis välja mul selle jälle..:) trahvi sain ka aga ma ei ütle kui palju...sapikal polnud üle,kindl,numbri märke,alaealine jne kuskil 11 parakrahvi rikkumist tuli kokku mul;)
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by marek »

Auto/tsikliroolis olen ma senijani puhas, aga muid trahve on olnud küllaga:D
Image
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by meelis »

njah... see küll autodega seotud ei ole aga politseiga küll, nimelt kunagi 13-14 aastaselt kui alkoholi avastasin, juhtus päris hea lugu. sõpradega sai siis kuskil tallinnas õismäel mingi suvalise kortermaja hoovis õlut võetud. pmst see oli meil suht igapäevane "tsillimis-hängimis" koht, aga ükspäev sai kuidagi liiga lärmakalt tehtud seda. teised istusid kõik sellel hetkel pingi peal ja mina seisin, õllepudel käes, ja seletasin midagi suure hooga. järsku vaatan krt põõsaste vahelt paistab sinivalge opel. pikka mõtlemist ei olnud - pooleldi tühi õllepudel ruttu seljakotti, mis mul parajasti kaasas oli ja paar sammu eemale. politseinikud aga tulid esimesena loomulikult minu juurde, sest mina seisin püsti. küsisid, et mis seal seljakotis on. aga ma olin parajalt purjakil juba ja ajasin neile midagi, et neil pole õigust mu kotti vaadata jne. kohe võeti kratist kinni ja viidi autosse tahaistmele. mendid ise läksid minema (kuskil eemal olid mingid alaealised venelased, kes politseist hoolimata suitsu tegid). autos mõtlesin aint selle peale kuidas pääseda. palju aega ka ei olnud! sai siis õllepudel kotist välja võetud ja ukse vahelt auto alla visatud. endal süda peksis sees nii mis kole. lõpuks siis korravalvurid tulid 2 venelasega tagasi. mind kisti autost välja ja venelased topiti sisse (mendi tagaistmel tohib või tohtis sel ajal vähemalt ainult 2 inimest olla). sain pika loengu, et miks alaealised õlut ei tohiks pruukida jne ja öeldi, et lasevad mu minema kui õlle ära viskan. ma üritasin igat moodi kõrvale puigelda, aga lõpuks pidin ikkagi mentide ees pudeli auto alt välja võtma ja näitama. politseionud alguses muigasid, et näe kaval poiss, aga selle eest sain veel umbes 15 min moraali. lasti minema mind. pääsesin ainult hoiatusega, kusjuures seljakott oli mul igasuguseid häid-paremaid asju täis kogu selle aja.
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: kiiruse ületamine ja muud trahvid

Post by Zetec »

Liiklusega pole vahele jäänud.

Niisama pole kah vahele jäänud, alati on põgenetud politsei eest lihtsalt ära.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests