Leiunurk!

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

Leiunurk!

Post by Jossu »

Kuna meil siin tekkinud kaks sarnast leidude teemat teen kokku ühe...
REEGLID: ASUKOHTI JA OMANIKU ANDMEID ILMA OMANIKU LOATA ME FOORUMIS EI AVALDA!
Dizze kirjutas: Vana-Vigala ümbruses väga palju Zaz968*id ja 965i :P Muhuklubilistele meele härmi veidi :D :P Kui on huvi sealt kandist võin ju kellegi heaks uurida isegi üks sapikas millest mina seal väga palju tean on minu oma. :D Aga enamus hakkavad juba vana rauakas minem :S
kui midagi on siis küsige Ps!
jossu kirjutas:
Tartus Annelinnas vedeleb üks 968m ja kõrvik
Image
Image
Image
Image
sesukord pole kummagil kiita, kõrvik lausa us****s, kapotiembleemid olid mõlemal läind:D ...hiljuti ka papi nokitses nende kallal, kõrvik oli puhtaks pestud:D[/quote]
jossu kirjutas:
leidsin sellise masina, sõitnud siis 82k,originaal värv, 71 a, mudelit kahjuks ei tea, roostet vägavähe, hästi hoitud, originaal...PLAANIS SEE OMALE juhul kui alles, aprilli lõpuks/mai alguseks teada vast...

Image
Image
Image
Image
Image
Image
marek kirjutas:
Vana-Pärnus komplektne 77/78 aasta orantš 968A. Sõitvana seisma jäänd, vanainimese kasutuses olnud.
Mootor komplektne käib ringi, kompressioon olemas.
Tiivaääred roostes seismisest, põhi tugev, kere igati sirge.
Dokumendid olemas, hind 1500.- Seal selle raha autot küll, aga 3 zaz ei mahu endale enam ära:D
Jossu kirjutas:
Kunagi käisin seda küsimas...erilist müügi soovi polnd...dokke ka ei olnud...
Image
Image
Selle eest küsiti 1500,-
Image
Image
jossu kirjutas:

**Pakkuda sumboolse hinnaga(2000 eek-i) söidukorras ja arvelt maas
masinat. inf mida tean sellest
*No 1990 aasta.Mootor heas korras ,aga starterist käima ei saand-
lukates
läks.Salongis rohkem istmeid pole kui vaid juhil,muidu valget värvi
,kaks triipu jookseb ule kapoti...jne.*
ja siis üks veel mille eest küsiti 3k kui mai eksi, pilt ka...
tean et eraldi midagi ei müü ja selel hinnaeest saada pole midagi seal...minuarust
Image
vend15 kirjutas:
nii siis, minule on laekunud mõned pakkumised:
zaz nr1: 968m on mudel, kollast värvi, üv ja kindlustust pole, heas korras, taga on audi amordid, volvo juhi iste, mazda rool ja mingi kasett makk ka sees...hinda tahtis onuke saada 5000.
zaz nr2: punast värvi, seisnud 10 aastat kuuri all pakkude peal..plekid ja asjad sirged, roostet ka eriti ei täheldnud..hind 1500 eeki või nats vähem..üritan pildid ka sebida nendest masinatest
jossu kirjutas:
Üks pakkumine...
**Masin siis aastast 1982, ls 35kkm, dokumendid olemas / auto arvel, minu käes alates 1999, kokku 2 omanikku :)
Auto on algselt olnud käsitsijuhtimisega, aga see imehoovastik on eemaldatud (saab autoga kaasa), nii et kõik pedaalid/kangid on nagu tavalisel autol. Kerel läbivat roostet kusagil pole, niisama pinnapealset leidub siin-seal küll. See katkine esiklaas ja mõlk A-piilaril on viimase mõne kuu teema, kui naabrite poolt lendas tormiga üks suurem plekitahvel ja tabas aknaposti. Rohekas läbu autokülgedel on mingid vetikad, mis kipuvad sinna tekkima, kui mõned kuud autot ei pese, pestes läheb auto jälle valgeks, praegu piltide jaoks ei hakanud üle küürima. Tehnikapoolel tuleks ilmselt vahetada kummipukse jms asju, mis seistes väsivad. Iluliistud, mis piltidel ei paista, peaks ka kõik tegelt alles olema.
Auto asub Tallinnas Nõmmel, hinda küsiks ca 2k, .***
Ning pildid http://web.starman.ee/lauriv/zaz/
jossu kirjutas:
üks veel siis....Image
Image
Image
jossu kirjutas:
pakuti siis sellist masinat Lääne-Virumaal , hinnaks 5k
Image
Image
jossu kirjutas:
Järjekordne leid Tartus...500 eeku tahtis(tingimusel et kõik läheb minema), dokud olemas, kusjuures mõni jupp oli isegi võta,armatuuri kelladele ja rooli pealsele plastile polnd päike viga teinud, siis stanged olid suht korralikud, kõverad polnud ning roostet ka näha mitte...
Image
Image
Image
Last edited by Jossu on Sat Sep 08, 2007 4:28 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by Jossu »

her. Ülo müüb siis seda masinat, hind 2k oli vist, doke ple
Image
Image
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by vend15 »

nii siis, täna tuli minu juurde üks vanem abielu paarike ja rääkis et olla minust kuulnud kui noorest kes tegelevat sapikatega ja nende juppidega..ega midagi küsisin mida neil vaja..nad ütlesid et neil vaja kõrval istuja tagumist amorti, kuna mul ühtegi hetkel üle ei ole siis kallid kaas foorumlased äkki kellegil leidub mõni korralik amort mille paarike kenasti kinni maksab...ja kui ma läksin õue ja nad mulle oma kaunitari näitasid siis mul oli hea meel et sellises konditsioonis veel mõni isend liigub..aga kurvemaks muutus meel peale seda kui nad ütlesid et isegi 20000 eegi eest nad seda maha ei müüks..
iga tahes, masina väljalase on 1978 ja ls on 43000 kilomeetrit...

ja nyyd mõned pildid:
http://nagi.ee/photos/vend15/sets/15393/

et kui kellegil leidub see amort mida see isend vajab siis andku teada, saaksime paarikese jälle õnnelikumaks teha.
Last edited by vend15 on Wed Apr 25, 2007 11:56 pm, edited 1 time in total.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by metsamees »

Mis sa ikka kurvastada et masin müügiks pole. Rõõmusta parem, äkki saab meie suhteliselt noor klubiline liikumine paar hinge ja ühe korraliku masina juurde. Uuri igaksjuhuks kuidas paarike suhtub mõnde väljasõitu meiega koos. Minuteada pole selle seltskonnaga liitumise ülemist vanusepiiri ja pole ka ranget nõuet et korra nädalas peab internetis klubi lehte külastama.
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by vend15 »

eks ma uurin, aga nostalgiapäevadele olid nad küll nõus kohale tulema kui ka meie klubist mõned autod kohale tulevad...ütlesid et hea meel et noori huvitab selline auto nagu sasser.

aga kui kellegil on seda amorti siis antke teada..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by Jossu »

Jõhvi ligidal Bentsukas seisab luazi kärnadega 968m, valget värvi, hiljem panen ka pildi
ning Tagadile sõites jäi silma Paide-Türi vahel ka üks valge seebikas aia sees, täica kobedad paistsid mõlemad, nr märgid olid ka ees...
Last edited by Jossu on Sat Sep 08, 2007 4:29 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by vend15 »

nii niis..mina ka mõned sasserid leidnud...selle punase omanikuga pole õnnestunud juttu puhuda kuna alati kui vastu sõidab on mul kiire, aga küll ma ta ka ükskord kätte saan et meie klubist rääkida ja klubi kleeps talle anda..

panen siis albumi lingi jälle kuna pildid väga suured:
http://nagi.ee/photos/vend15/sets/18059/
Last edited by vend15 on Mon May 21, 2007 11:36 pm, edited 1 time in total.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by vend15 »

kena kaunitar
Last edited by vend15 on Mon May 21, 2007 10:31 pm, edited 1 time in total.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by Jossu »

Saaremaal üks inva 968m kasutuses...
Image
Image
Image
Last edited by Jossu on Tue May 29, 2007 2:29 am, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by vend15 »

nii siis minu kaamera ette on veel mõned sasserid jäänud..selle vanapaari käest kes omab seda punast sasserit soetan ma neilt endale 90 aasta zaz968m`i mis on garaazis mõned päris pikka aega seisnud..vene nr`id peal autol alles...
sellest pildist alates uued pildid:
http://nagi.ee/photos/vend15/936789/in-set/18059/
Last edited by vend15 on Wed May 30, 2007 8:40 pm, edited 1 time in total.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by Jossu »

Kõpus on üks seebikarp...teepealt oli näha
siis haagel on mingitel jobudel kõrvik põllurallikaks tehtud...spray tuuning, mõlgid särgid, värgid jms
ning peale pärnut umbes -20 km virtsu poole on üks muhk
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by Jossu »

täna läbisõidul nägin Pärnus rohelist 968M-i...sõitis...katusel olid õllekastid ja võrr:D
hommikumantlis poiss oli roolis...ehk Marek teab seda??:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by motif »

Nägin sama asja eile Viljandi folgilt ärasõidul. Pilte ei õnestunud teha, kuna telefoniaku tühi. Aga väga ehe kombinatsioon :D
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
juliusw
Posts: 141
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:47 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by juliusw »

Õnnestus sõrve ps.il näha teeääres kollast 966-te;)
zaz 968M
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Leiunurk!

Post by marek »

juliusw kirjutas:
Õnnestus sõrve ps.il näha teeääres kollast 966-te;)
Olen omanikuga juttu puhund ja oma näpuga seda torkinud,see masin läbi roostetand ja mootoris saale kokku lastud.
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests