Saaremaale!

Post Reply
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

Saaremaale!

Post by Jossu »

Niisiis esialgse plaanikohaselt võiksime sõita Saaremaale...
niisiis, et palju üldse oleks potensiaalseid tulijaid? et nimestage end kõik üles...päris kahe või kolmekesi kah pole eriti mõtet minna vast...
Ju mina ja keegi veel ehk alustaks siis Tartust, läbi Viljandi ja Pärnu Virtsu siis... vast peatustes Pärnus ja Viljanis teeb väiksed autode esitlemise peatused... aga küsimus et kuidas Tallinna omad meiega ühineda saaksid? Kas läbi Pärnu või otse Virtsu?

Tulijad:
Mina*Jossu
*Vend15
*Metsakas
*Katk
*Metsamees
*Meelis
Last edited by Jossu on Fri Feb 16, 2007 7:10 am, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by katk »

Tegelt on selline küsiumus, kas tegemist on selle nn suvise üritusega v siis mingi vahepealne kevad-talvine minek? Ehk siis kus kuna kuidas jne
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by Jossu »

suve akul, ise plaanisin enne jaanipäeva kui sobiks...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
metsakas
Posts: 64
Joined: Tue Jan 09, 2007 4:45 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by metsakas »

No kui enne 12. juunit on, siis minul jääks tulemata, sest 12. füsa eksam....
Aga peale seda oleks küll platsis :)
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by Jossu »

aga no ühte vaba nv-d pole metsakas?
olekski väike relax,take it easy nv:D
Last edited by Jossu on Wed Feb 14, 2007 11:10 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by vend15 »

hmm...kindlasti olen kohal...ostan endale lähiajal uue pilli kuna sellele valgele zaz`il on raskusi dokkidega.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
metsakas
Posts: 64
Joined: Tue Jan 09, 2007 4:45 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by metsakas »

Ei mitte selles mõttes, ma leiaks alati aega :D:D Aga meil selline kuri füsa õps, et tema konultatsioonidest ei ole just meeldiv puududa :D Ja no ma täpselt ei tea ka ju millal ta neid teeb ..... Aga no sinna suve alguseni aega veel on, et eks siis vaatab, aga platsis tahaks küll olla B)
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by metsamees »

Tõenäoliselt olen mina kah tulija, tartust siis stardiks. Aga täpsema planeerimisega on nii et osa seltskonda teeb eksameid, paljudel on palgapäev kümnendal, juunikuus peale kümnendat/enne jaanipäeva võib veel juhtuda et on mõne tuttava/sugulase/pereliikme koolilõpetamine kust hea meelega puududa ei tahaks. Peale jaanipäeva võib jälle juhtuda et rahadega on nii nagu ta on. Mulle isiklikult tundub kõige mõistlikum aeg sõiduks 15,16,17 juuni..... selline mõte siis praegu.
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by katk »

Üldiselt olen mina ka tulija kui vähegi vaba aega on kuigi juuni on kaunis kiire kuu. Igatahes metsamehe väljapakutud 15-17 juuni oleks ilmselt kõige reaalsemad kuupäevad.
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by taats »

vaadake et ikka vötate sellise kuupäeva millel lähedal pole suuremaid üritusi saaremaal muidu peab pool pääva sadamas istuma ja seda ilma liialdamata.
aga samas saarel oleks ju kena jaanituld pidama aga siis peaks praamiga arvestama, kohe kui vöimalik ää pronnima (kuu sai vist ette pronnida aga kindel pole) kuna need pronnid kauvad juba möne esimese päävaga ää.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by Jossu »

aga pronnipilet kallim kah, sama minujaoks pole tähis kaua seal seisama, kui seltskond hea ja lõbus siis ei pane seda aega tähelegi:D
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by Jossu »

kuramus...minul selgus et 15 ja 16 inka eksam, laupäeval on suuline pool, healjuhul saan mõlemad reedel ära teha aga siis mingi peale toda alles...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by meelis »

mind võib ka tulijate listi lisada

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by Jossu »

jaaniopäeva ei wiici seal pidada?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Saaremaale!

Post by katk »

Ma arvan, et jaanipäeval soovivad kõik kuskil oma perede/sõpradega kuskil olla, loomulikult saab alati sõbrad ka kaasa võtta jne, aga see pole ilmselt päris see
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests