Otsin abilist kes jagab hästi zaz968 mootorit

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
mexx
Posts: 58
Joined: Mon Sep 17, 2007 1:07 pm
Contact:

Otsin abilist kes jagab hästi zaz968 mootorit

Post by mexx »

Tere kaasklubilised.Olen hirmsas hädas.Nimelt oleks mul vaja abi sapaka mootori timmimisel.Hetkel on seis selline,et mootor lonkab,ilma gaasi peal hoidmata sureb välja ja bensiini võtab poole rohkem kui tavaliselt.Kas saab keegi abiks olla väikse tasu eest või teab kedagi kes saaks selles suhtes mulle abiks olla.Parem oleks muidugi kui see inimene oleks tallinna lähedalt või tallinnast,samas sobib ka tartu kui saaks ainult masina jälle korda.

Priit
Tel: 52 82 82 4 v ps.

Ilusat suve:)
mexx
Posts: 58
Joined: Mon Sep 17, 2007 1:07 pm
Contact:

RE: Otsin abilist kes jagab hästi zaz968 mootorit

Post by mexx »

Endiselt siis abi vaja,nüüd on teada ka miks see mootor nii teeb.

Hetke seis on selline:

Esimeses silindris puudub surve

Klapivahesid ei ole

Plokikaas oleks vaja ära remontida,tuleb leida 2uut klappi

Tuleks tõmmata silinder välja ja vaaadata kas kolvirõngad on elus.

Kas on kuskil mõni kes oskab aidata mõni vanataat vms või tegeleb selliste asjadega,saame kindlasti kokkuleppele võib olla tartus vms.


Priit
kelluke100
Posts: 60
Joined: Fri Jan 30, 2009 4:28 pm
Contact:

RE: Otsin abilist kes jagab hästi zaz968 mootorit

Post by kelluke100 »

kui klapivahesid ei ole ,siis survet ei saagi olla ,sest klapid kogu aeg lahti,alustuseks katsu klapivahed külmal mootoril paika saada.sisselase-0,08mm ja väljalase 0,1mm ja mitte väiksemad enne olgu sajandiku suuremad.surveid mõõda töösoojal mootoril,kui ühes on surve oluliselt väiksem kui teistes ,siis sellesse lase süstlaga mõnikümmend grammi mootoriõli,kui surve tõusis on süüdi rõngad,kui mitte on klapp või klapid ebatihedad.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests