Sapika leviala

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

Sapika leviala

Post by Sapi-Vana »

Täna vaatasin miskit saadet SAT-TV pealt, kus näitab mingisuguse fish-junkey mööda maailma rändamist ja kalapüüdmist. Muidu üksjagu jama, sest elukutselise nupumehena (kes on kalamees, see teab, mida nupuks jäämine tähendab) käib mulle mõistuse vastu püütud kala vette tagasi laskmine... no ja varustus on ka nagunii ulme ja ODM (levinud ingliskeelne lühend ütlusest Only Dream for Me).

Saade käis sedapuhku Kuubas, kus lendõnge ja tirguga võsa vahel paar tarpooni kätte saadi. Huvitaivam moment minu jaoks oli hetk, mil Studebakeri taksost hakkas tutavliku lärinaga midagi mööda sõitma. Veits ootamist ja tõepoolest ilmus ekraanile elus ja terve maanteemuhk, mis siis studekale peagi ülbelt tagatulesid näitama asus.

Siit tuli siis kohe ka küsimus, et kui sapikas on juba Kuubal olemas, kus siis veel kuskil kaugustes on keegi teda silmanud? Oleks huvitav teada.
Last edited by Sapi-Vana on Sat Jan 23, 2010 9:14 pm, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapika leviala

Post by Jossu »

ma tean et mingi tegelane üritas äri teha neid usasse transades, eitea küll kas midagi sellest asja sai...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Sapika leviala

Post by madis1080 »

On ju sapikaid ka itaaliasse viidud.:)
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Sapika leviala

Post by metsamees »

Itaalia omad peaks veel eriti magus kraam olema, renoo mootoriga ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests