ZAZi hind

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
MKW
Posts: 4
Joined: Thu Jan 18, 2007 12:31 pm
Contact:

ZAZi hind

Post by MKW »

Minu küsimus on,et millise hinnaga on võimalik praegust soetada endale ZAZ 968A või M? Kui tegemist on originaal konditsioonis autoga.
Volga, Moskvitš, Lada juba olemas ZAZ aga puudu.
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by meelis »

mina sain näiteks 2500.- eest endale. täitsa talutavas korras on aga tegemist ikka on. täiesti korras sapikat pidi venemaalt saama kuskil 1000 dollari eest. kuskil räägiti vähemalt, ma päris kindel ei ole.

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by Jossu »

no venemaalt siiatoomine korruta hind veel kümnega mida riik küsib umbes...
kõik oleneb auto seisukorrast, paberitest ja originaalsusest...
ja sapikat ei saa nii hinnata, kui ikka on nii ilus masin mis kohe silma rõõmsaks teeb siis pole see tuhat või kaks seal eriti vahet...
palju oleneb sellest millist sina ka just soovid, võiksid täpsustada veidike ehk...
mina endaoma sain 500,- nüüd ehitan, selleks oligi mõeldud et ise teha saaks just, vabalt oleks ka saand korraliku masina...aga minu eelistus oli paraku see...
Jossu!
Last edited by Jossu on Fri Jan 19, 2007 3:44 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by marek »

Sõidukorras ülevaatuse, kindlustusega, korralikud kummid ja aku, korralik kere ja mootor algavad umbes 3-5000 kroonist, vastavalt seisukorrale.
Arvel korralikud masinad, TÜV ja kindlustuseta on nii 1-3000 ringis.
Masina eest, msi arvelt maas mina üle 1000.- ei maksaks, kui tegu just väga korraliku masinaga pole.
Enne osta muidugi korralik ja kallim, kui odav ja romu, sest lõpphind tuleb sama.
Muidugi oleneb miks zazi vaja on.
Image
Kaarel
Posts: 58
Joined: Sun Jan 07, 2007 1:24 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by Kaarel »

Mina sain enda oma 700- krooniga. Ja on kere väga korralik .B)
MKW
Posts: 4
Joined: Thu Jan 18, 2007 12:31 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by MKW »

marek kirjutas:
Sõidukorras ülevaatuse, kindlustusega, korralikud kummid ja aku, korralik kere ja mootor algavad umbes 3-5000 kroonist, vastavalt seisukorrale.
Arvel korralikud masinad, TÜV ja kindlustuseta on nii 1-3000 ringis.
Masina eest, msi arvelt maas mina üle 1000.- ei maksaks, kui tegu just väga korraliku masinaga pole.
Enne osta muidugi korralik ja kallim, kui odav ja romu, sest lõpphind tuleb sama.
Muidugi oleneb miks zazi vaja on.
Mõltesin,et peaks ZAZi soetama, sest varem pole olnud ja eesmärk oleks üks originaal konditsioonis ZAZ 966/968 teha. Aga kui ringi vaadata siis kui palju neid
1000-3000.- sapakaid ikka! Minu arust suht vähe.
Volga, Moskvitš, Lada juba olemas ZAZ aga puudu.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by Jossu »

966si juba vähem liikumas, 968m-isi aga rohkem ja neid saab ka odavamalt ehk...
Last edited by Jossu on Tue Jan 23, 2007 7:10 am, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
MKW
Posts: 4
Joined: Thu Jan 18, 2007 12:31 pm
Contact:

RE: ZAZi hind

Post by MKW »

968M võib veel leida aga raskem on saada 968A-d, seda vanematüübilist, seda on märgatavalt vähem alles.
Volga, Moskvitš, Lada juba olemas ZAZ aga puudu.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 6 guests