ZAZ968M-i kässer

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
Z@Z
Posts: 202
Joined: Wed Apr 29, 2009 10:28 pm
Location: Võru, Tartu
Contact:

ZAZ968M-i kässer

Post by Z@Z »

andke head nõu kuidas saada käsa efektiivselt toimima;) oodatud igasusgu arvamused kas tehas oleks võind kuidagi teistmoodi kässeri välja möelda või siis võiks ise midagi ümber teha efektiivsema seisupiduri toimimiseks.:DB):p
ZAZ 968M 91a., ZAZ 968MG 86a., LUAZ 969M 87a.
uhmer
Posts: 74
Joined: Tue Jun 16, 2009 8:38 pm
Contact:

RE: ZAZ968M-i kässer

Post by uhmer »

Mul on küll mõnus kässer, võtab edukalt plokki. Seega tehast väga vist ei maksaks süüdistada.
Zaz 968A 1976a.
sylver
Posts: 24
Joined: Wed Sep 19, 2007 10:36 pm
Contact:

RE: ZAZ968M-i kässer

Post by sylver »

Mina sain enda oma nii korda et lasin tagant trossi otsad lahti, seejärel tõstsin käsipidurikangi üles, seal sai seda rulli mille peal tross liigub astme jagu ettepoole tõsta. See tehtud ühendasin trossi otsad tagasi ja siis kinnitasin kangi. Ja praegu võtab väga hästi plokki, isegi ülevaatusel kõlbas.:)
Paintballi varustuse müük ja rent
zebra
Posts: 40
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:54 pm
Contact:

RE: ZAZ968M-i kässer

Post by zebra »

Kui klotsid korras ja piduriõli trumlisse ei leki,siis võid viga otsida trossist.Kässari kohta öeldi minu auto puhul ülevaatusel,et isegi mõnest uuest lääne pillist paremate näitajatega:)
pooltelg4
Posts: 684
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:47 am
Maakond: Viljandimaa
Location: Abja-Paluoja / Viljandi
Contact:

RE: ZAZ968M-i kässer

Post by pooltelg4 »

Sapika käsipidur on hea kui tross okei ja klotsidel katet jagub veel.
Minuomal polnud muud vaja teha kui tross ühendada, panin kangi ka oma kohale ja tõmbasin kässeri peale ning pmt algul polnudki meil autol muud pidurit kui seisupidur, sain alati hoovi keerates pidama ja probleemideta.
***Vaata kas tross liigub rüüsi sees, kui vaja leota õliga. Kui tross okei, saad võibolla kangi ettepoole nihutada:

1) Lase käsipidur täiesti vabaks.
2)Kkeera litsalt need neli polti kergelt lahti, mis kangi kinni hoiavad ja liigutad kangi mehhanismi ettepoole.
3)Keera poldid kõvasti kinni ja proovi nüüd uuesti, kuidas käsipidur võtab. Kui nüüd ei toimi, siis otsi viga tagarataste rummude seest, kas on jama klotside/trumlitega.
Edu katsetustel ! :)
Last edited by pooltelg4 on Tue Aug 25, 2009 8:25 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: ZAZ968M-i kässer

Post by Sapi-Vana »

Pooltelje jutt õige. Ma ise lükkasin kässarit ettepoole tungrauaga. Kõigepealt jah poldid lahti, siis tung taha (toetuspunktiks oli tagaistme alusplekk) ja siis poldid kinni jälle. Tungiga oli seda teha kuidagi eriti mugav ja läänelik.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Z@Z
Posts: 202
Joined: Wed Apr 29, 2009 10:28 pm
Location: Võru, Tartu
Contact:

RE: ZAZ968M-i kässer

Post by Z@Z »

Täna sai kässer toimima, tross oli kõrri kinni roostetanud, sai uus tross paigaldatud ja paika regullitud, tänud nõuannate eest;):D
ZAZ 968M 91a., ZAZ 968MG 86a., LUAZ 969M 87a.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests