Klubiliste suhtumine käib alla

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

Klubiliste suhtumine käib alla

Post by rixxx »

tere kaas klubilised

Minu mure on selline, et viimasel ajal saab foorumi teemades pidevalt "peksa" mitte millegi eest.
põhiliseks kohaks on saanud auto müügi kuulutused, kui auto hind ületab 3000-4000 eek algab hinna kriitika. igal ühel on õigus saada klubi liikmeks kui ta ei ole põllurallitaja ja me tehame, et autosid liiguks ja oleks varjante neid osta, müüa ja vahetada. samas on igaühel õigus hinnata oma autot selliselt nagu ta soovib. kui me neid osta ei jõua see on meie probleem. iga müügi kuulutuse juures aga kommenteerivad samad klubilisedja põhiliselt hinda.
otsisin üles teemadele vastamise soovituse kaks punkti

Enne kui vastad teemale:
* mõtle, kas Sul ikka on midagi kasulikku öelda, niisama juttu võib kuskil mujal rääkida.
* austa kaasfoorumlasi ja nende arvamusi
neid soovitan järgida kõigil ka klubi haldajatel ja asutajatel

teine sarnane teema klubi üritused, eriti see viimane mis võibolla toimuma ei saagi
Teemas toimus arutelu kus ja mis ajal üritus võiks olla.
esialgu pakuti 11-12 juuli ja lõuna eesti. peale seda pakkusin, et võiks ka põhja eesti pool miskit toimuda, mida ei oleks pidanud vist üldse kirjutama sest minu ajamuutmise soovituste (üritus liigutada 18-19, kusjuures ma küsisin enne kas värk on bronnitud)tuli selline vastus Jossult
mitu korda kordama peab, et kuupäev on ammu paigas ja nii jääb!
peale seda ma teemat enam kommeteerida ei julgend sest Jossu on enda peas kõik paika pannud.
sest 11-12 juuli ees oli sõnaühend VÕIKS TOIMUDA
Kasutaja Blondiinid oleks ka pidand kriitikat saama aja täpsustamise kohta.
Ma ei saa aru ka sellest, et miks siis nüüd nii raske orgunnida on. Ise ju tõrjume oma kommentaaridega inimesi eemale

kolmas teema on eelmise aasta JärvaJaanis toimunu kajastamine vaata ja imesta.

Viimane teemakajastus oli ehk liialt põhjalik kuid lühemalt ka ei osanud
Ja nüüd ootan mõnede klubiliste vähem kommenteerimist aga loomulikult head kajastust kui ka "peksu"

terv
Rixxx
Last edited by rixxx on Tue Jun 16, 2009 8:27 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by Jossu »

aga ehk soovid asja üle võtta siin?
ütlema ja kaagutama on kõik sigatargad, aga kui teguteks läheb siis jälle kõik vait ja mullaall...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
uhmer
Posts: 74
Joined: Tue Jun 16, 2009 8:38 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by uhmer »

Tere
18 ja 19 juuli on suht halvad kuupäevad, kuna üle Eesti toimub väga palju muid huvitavaid üritusi just sel ajal. Tuntumad neist Õlletoober ja American Beauty Car Show.

Kui kokkutulek tehakse kuskil lõuna-eestis, siis ehk astun ka läbi. Kahjuks ei saa zaz roolis tulla seekord.;)
Zaz 968A 1976a.
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by rixxx »

Ma tahtsin suunata meid vaid viisakamale kõnepruugile ja austusele teiste arvamuse suhtes , aga kui põrutatakse selliste sõnadega...
samas ma ju lubasingi "peksu" vastu võtta.

Klubi eestvedaja ei tohiks sellist sõnavara kasutada on olemas ametlikud vormid kuidas viisakalt ellimineerida halvustused

Jossu eks ole ju halb kui kritiseeritakse ärme siis tee seda kohe teiste suhtes

Ja ma ei ole olnud vait ja olen viimastel üritustel kõigil kohal. organiseerida olen jah aidanud vähem, kuid üritused on olnud ka üsna kaugel minust.Samas ootan kõnet kirja abi palvega kui toimuks üritus põhja eestis
Last edited by rixxx on Tue Jun 16, 2009 9:10 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by katk »

Mina olen üldjoontes rixxx'ga nõus - mingit mõtetut läbu on foorumis tõesti liiga palju ja mitte ei kutsu kommenteerima.

Lisaks jossu praegune kommentaar - Jossu kuidas sina kujutad asja tegevust ette ja teine küsimus - no mida nii suurt sa ära oled teinud?
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by rixxx »

uhmer kirjutas:
Tere
18 ja 19 juuli on suht halvad kuupäevad, kuna üle Eesti toimub väga palju muid huvitavaid üritusi just sel ajal. Tuntumad neist Õlletoober ja American Beauty Car Show.

Kui kokkutulek tehakse kuskil lõuna-eestis, siis ehk astun ka läbi. Kahjuks ei saa zaz roolis tulla seekord.;)
ma ei räägi enam nendest kuupäevadest vaid tõin näite kuidas vastati arutelule kus polnud ju miskit otsustatud kuna bronni ei olnud ju millelegi tehtud
Last edited by rixxx on Tue Jun 16, 2009 8:56 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by blondiinid »

ma olen ju korduvalt rääkind.. et poisid, mis te kaklete? KALLISTAME PAREM :333;)
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
Strife
Posts: 18
Joined: Sat Jun 06, 2009 11:30 am
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by Strife »

nagu öeldakse : "make love not war"

Aga ma nõustun, sest tegelikult selle vastu ei saa midagi, alati leidub keegi kes mingit jura kirjutab.

Päikest!B)
ETS
Päikest!!
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by katk »

Strife kirjutas:
Aga ma nõustun, sest tegelikult selle vastu ei saa midagi, alati leidub keegi kes mingit jura kirjutab.
Tegelikult saab - kõik hakkab ju meist endist ja sellest eeskujust mida teistele näitame - kui selline tühja mula ajamine ja üleolev suhtumine on vaikimisi aktsepteeritav, siis on see väga kiire levima.

Selleks, et meie praegune arutelu ka mingi tulemuseni võiks jõuda, pakun lahendusena välja nn juhtkomitee (nimetage kuidas tahate) loomise, kes siis hoiab klubilisel tegevusel (foorum, üritused jne) silma peal ja võtab vastu otsuseid, mis siis edasikaebamisele enam ei kuulu.
Kindlasti peaks otsuseid vastuvõtvas komitees olema hästi erinevad inimesed ning suurusega 4-6 liiget(justnimelt paarisarv!, kui vaja võin põhjendada ka) ja selline nn räpane vaidlus ja arutelu toimuks väljaspool avalikkust.
JOALANA BX
Posts: 92
Joined: Thu May 21, 2009 10:57 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by JOALANA BX »

ma olen siin klubis nii uus ja võõras et ei oska väga selles osas kaasa rääkida.kui võimalik siis ikka vötan osa mõnest üritusest.kuid mu elu nii kiire et jään juba ajahätta.põhi töö autode tegemine-raskeveokitest sõidumasinateni välja.vahel ka muusika tegemine..vast keegi ei pahanda kui siin foorumis vahel olen;)
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by Purka69 »

Olen samuti Rixxx'ga nõus.. kuigi viimasel ajal käin siin foorumis kui külalisena ( st. et ei logi sisse ) on jube palju silma jäänud seda vingumist ning üksteise kallal õiendamist. Samas, arvan, et sapikat peakski omama tugeva iseloomuga inimene, sest teadupoolest pole see ju kes teab mis vastupidav tehnika. Aga see, et kui sul koguaeg sapikaga halvasti läheb, ei tähenda, et Sa peaksid tulema siia ning kõik oma viha teiste peale välja kallama.

Julgen ennast ka liigitada selliseks kui vingujaks. Üritustest osa ei saa ma võtta kahjuks sellepärast, sest pole juba sapika roolis viimased 3 aastat istunud. Samas, kui Sapikaklubi üritus(ed) toimuksid võimalikult lähedal Hiiumaal, oleksin igati käsi kui keegi mind näiteks enda sapikasse võtaks.

Aga ma arvan, et kui enamus siin vinguvad ning õiendavad, siis jäädaksegi neid klubi üritusi kahe sapikaga korraldama.

Terv,
Kevin.
Last edited by Purka69 on Wed Jun 17, 2009 1:00 pm, edited 1 time in total.
Suunatuli on nagu kondoom, kui pauk käib, siis mõtled et miks Sa seda ei kasutanud.
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by UrmetE »

ei oska ka kahjuks kaasa rääkida, ma olen ka verivärske sapperi omanik, liitusin et targemaks saada ja kui vaja siis abi küsida, abi kohta niipalju et kui palju küsid niipalju saad abi, kui vait oled ja ei küsi siis on juba see süüdi. Klubi on minumeelest väga tore ja inimesed on ka toredad st mina ei ole veel kellegi kurja kriitikakäpa alla sattunud. Aga peab ka nõustuma riksiga. Ja kõik klubilised võiksid oma valvsa silmaga jälgida juttu ja kui vaja siis keegi korrale kutsuda ja kui sellest kasu ei ole siis peab foorumi haldaja tulema ja säru ilkujatele tegema.:D
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by blondiinid »

hahahaha.. :P kui väga vaja, siis ma võin ka bitshima hakata : ))
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by UrmetE »

:D
ei ole mõtet.
Laurake
Posts: 42
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:32 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by Laurake »

Minu arvates olete te väga õelad üksteise vastu. Esiteks, kuupäev 11-12 juuli pandi paika sellepärast, et näha, kes üldse oleksid tulijad. Loogiliselt võttes ei olegi ju enne mõtet midagi broneerida, kui ei tea, kes võtab heaks ja ilmub kohale. Kuhu me nii jõuaks, kui kõik pakuksid erinevaid kuupäevi ja kohti? Selge on see, et kuupäevade seast tuleb teha valik.
Kõik siin klubis on suhteliselt ükskõiksed. Kui Jossu tahab ja teeb ja organiseerib, siis võiks olla ju huvilisi ka. Miks te siin kritiseerite? Kõik te ütlete, et võiks teha ürituse ja võiks minna sinna ja sinna. Aga miks te siis ise ei tule kohale, kui Jossu kõik paika paneb teile? Siis on kõigil muid jamasid ja ei ole võimalust kohale ilmuda. Korraldage siis ise? Ega nagu ei viitsi ka eks.
Miks on kisa mingi ürituse koha pärast? Selge on see, et ümber Eesti esialgu sõitma ei hakata. Kui ürituste osavõtjaid on ja kõik läheb hästi, siis võib ju iga aasta erinevas kohas kokkutuleku korraldada.
Esialgne pakkumine oli Lõuna-Eesti.Loomulikult valitigi siis see selleks aastaks välja. Muidu, kui iga liige pakuks järjest erinevaid võimalusi, siis me ei jõuaks ammugi kuhugi. Ühel aastal on üks koht mõnele kaugel, järgmisel aastal jälle teisele. Ehk saate siis ka aru?
Teiseks, kuna igal liikmel on lubatud oma arvamust avaldada, siis ta võib ju öelda, et müüdava auto hind on kõrge. Keegi ei pea seda isiklikult võtma. Kui liige soovib oma autot müüa kõrgema hinnaga, siis las ta teeb seda, iseasi, kas ta saab selle ka müüdud. Tavaliselt tähendab see seda, et liikmed, kes teavad natukene rohkem, avaldavad arvamust, et teisi suunata. Liikmed, kes hindadest vähem teavad, peaksid seda arvestama ning mitte kohe kritiseerima.
Kolmandaks, mõned mõtetud ja paarisõnalised postitused, mis teemat edasi ei arenda, võiksid tõesti olemata olla.
Loodan, et muudate oma suhtumist ja mõtlemist:)
Minu zaz 968M "Mummu"
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests