Kolin Generaatoris.

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

Kolin Generaatoris.

Post by UrmetE »

Et siis soetasin omale ka sapaka, 968-a, selline ilus kollane, garaažis oli seisnud ligi kümme aastat. Käima saime ilusti kuid generaatori juurest kostub jubedat kraginat ja just siis kui järsku gaasi vajutada. Mootoris on õlid ja kõik muud jutud uued aga vot see kohutav gragin on uus ja huvitav.
Äkki on kellegil kogemusi ning oskab vähe täpsemaly seletada, ise olen võhik sellise superluks auto kohapealt.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by Jossu »

geneka võlli laagrid ehk? Kas siis väga kuivad või lausa roostes juba pikast seismisest...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by UrmetE »

kusjuures sealt ajab mingit õli välja. Võllilaagrit pakkusid mulle teised ka aga ma ei väsi kordamast et ma olen võhik sellel teemal:D
Ja need laagrid eks, neid saada ka kuskil on? või äkki ühtivad mingisuguse teise masssina omadega?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by Jossu »

oda sul 30hj või 40hj mootor, vanematel 30nestel genekas imes õhku ja puhkus väljapoole, selle tulemusena võis õli genekasse tulla tõukuvarraste tihendite vahelt...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by UrmetE »

40hj mootor on nagu passijärgi, selline õrn õlikiht on seal ribide juures.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by Jossu »

õrn õlikiht + tolm jah? Võibolla on mõni keemik ka kunagi krigisevatele lagritele õli anda tahtnud...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by UrmetE »

mul käis see sama värk korraks vilksamisi peast läbi aga sinu jutt annab kinnitust sellele, nii vist tehtud ongi:D
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by UrmetE »

et nüüd siis sai asi kindlaks tehtud, ei kolise seal ükski generaator vaid probleem on hoopis kordades suurem. tuli hoopis välja et väntvõll on pooleks aga nüüd juba asjad niikaugel et mootor hoolduses ja varsti juba peal ja siis tormame liiklusesse nagu tuulis****:D
kelluke100
Posts: 60
Joined: Fri Jan 30, 2009 4:28 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by kelluke100 »

Ma ei kujuta sellist olukorda ette ,et väntvõll on pooleks ja käima läheb ilusti.Asi ju selles,et starter asub vv.ühes otsas ja nukkvõlli ajam teises.teoreetiliselt ei saa asi ilusasti käima minna .Aga tuleb välja ,et minu silmad polegi veel kõike näinud -kuulnud.;)))
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by Jossu »

kunagi sõbral läks muhul sõidupealt vänt pooleks, kuid murdus kuidagi nii ära, et jäi kandma, kilises kolises aga 100km koju vedas välja...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
UrmetE
Posts: 38
Joined: Wed Jun 03, 2009 10:51 pm
Contact:

RE: Kolin Generaatoris.

Post by UrmetE »

sama värk oli mulgi, mina ei mõistnud koheselt, nn " targemad" ütlesid et ahh, see on genekas ja vaat mis välja tuli, timmisin ja värki, tegin ka sõitu nii umbes kildiseid otsi aga pärast sain aru et asi kuidagi väga vale.
aga jah, nüüd mootor maas juba, ma nüüd väga loodan et plokk terveks jäi, et mingisuguseid ulme kriime sees ei ole.
aga teema lukku nüüd, ei ole siin midagi enam arutleda:D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests