Probleemid :(

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

Probleemid :(

Post by blondiinid »

Poisid, mul on selline mure, et..
igal hommikul kui maja ees auto käivitan siis kõrval parkivatel autodel hakkavad signalisatsioonid tööle.
Ma saan aru küll, et see pole minu mure jne, aga pannes ennast nende olukorda, siis võib ikka jube häirib olla, kui laupäeva hommikul kell 7 mingi hull mutt oma sapikaga autode signad undama põristab! Paar naabrit vaatavad juba õige kurja pilguga.
Alles hiljuti käisin Revalspordis hommikul 8 paiku. Kui tagasi tulles masina käima panin, siis hotelli külastajad passisid ehmund nägudega akende peal.
Ma ei tea kuidas on teiega, aga mulle tundub, et peab paksemat nahka kasvatama hakkama.

süüdlane ise siis
Image
Image
dragen
Posts: 39
Joined: Thu Nov 06, 2008 9:26 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by dragen »

Numbrimärk räägib auto eest :D
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by andu82 »

ex naabritel tule siis oma autode signa tundlikust maha keerama hakata.:)
ZAZ is back
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by metsamees »

Pane kiiver pähe, hästi tumeda klaasiga ja võid gaasi anda niipalju kui isu on. Tsikklimehed teevad nii ja pole mingit probleemi hommikuti sõitu minna.
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by blondiinid »

hahaha XD
mul speshul päikseprillid sapikaga täristamise jaoks ;)
need peaks kiivri asemel hästi istuma :P
JOALANA BX
Posts: 92
Joined: Thu May 21, 2009 10:57 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by JOALANA BX »

pole hullu,V-mootor annab ju märku endast;)V-4 teeb lärmi ,sest 3-4 ja 2-1 silindri väljalase on paaris.see tekitab kaks eraldi heliefekti-põrina.Ford V-6 mootor on vaiksem sest sellel tuleb ühelt ja teiselt poolt eraldi tööjärjekord .1-4-2-5-3-6. V-8 mootoril ühtivad ühel pool mitu silindri töötakti,see tekitab jälle mönusa vau-mootori hääle;)minu poolt vist väga keeruline jutt:)
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by Sapi-Vana »

Ega see on mure küll jah. Sest naabrite kannatusel on tõega ükskord kriips peal ja siis ilmselt lõpeb asi sapikale halvasti. Tänapäaeva inimese mentaliteet on üldiselt selline, et enamus inimesi sapikat autoks ei nimeta ja arvavad, et viiekümne krooniga saab neid kümme tükki kätte.

Aga alusta sellest, et räägi oma naabritega.

Kui see tulemust ei anna (üsna tõenäoline), siis:

1) tambi naabrite kannatust ilma et sapikas nende silme all oleks. Ehk siis kui ise silme alla ei satu, katsu orgunnida signade käimaminekut nii palju kui aga võimalik. Näiteks maksad mingile tatikale 5 krooni, et see möödaminnes kõiki masinaid reas kõigutaks. Iga ringi eest viiekas ei ole iseenesest kallis, ma usun, et juba seitsmendal-kaheksandal korral su kallid naabrikesed reguleerivad signad vähem tundlikuks. Põhiline - aktsiooni ajal peab su sapikas mujal olema.

2) pane masinale peale teine karburaator.

Oma masinaga oman kogemust - teise karburaatoriga pole mürin pooltki nii vali.

3) lisa summutusele näiteks Audi süsteemi viimane pott.

Oma Audil oli kord nii, et viimane pott tuli lahti. Ja hääl oli siis täiega sapika oma.

4) ei ole proovinud, aga võibolla aitab isegi õhufiltri asendamisest. Ega see õlifilter ei ole suurem asi läbi hingata. Seega läheb segusse rohkem kütust, mille massilisel põletamisel ka mootor enam müriseb.

Kuna variandid 2 ja 3 on kallimad ja esimene pealeselle sportilikku huvi tekitav, siis... :)
Last edited by Sapi-Vana on Fri May 22, 2009 5:30 am, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by blondiinid »

hahaha, aitäh nõuannete eest!
Ma püüan vaiksemalt kohalt minna ja viimasel ajal pole ükski naaber ennast hommikuks minu kõrvale ka sättind. paar korda on juhtunud, et üks takso on ennast ilgelt lähedale pressinud. Noo ma ei saa midagi ju teha et vaikselt käivitada :P nii kui süüdet andsin, nii signa undas.. AGA mul ükskõik :3
naabripoisid on toredad, tahavad autosid üheks päevaks sapika vastu välja vahetada.. ma ei usu et nad mu masinale salaja liiga hakkaks tegema :)
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
krister
Posts: 55
Joined: Wed Dec 13, 2006 11:11 am
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by krister »

Järgnev jutt ei aita küll probleemi leevendada, kuid nii vahepalana peaks sobima.

Olin oma sapikaga Hiiumaa praamil. Kõrval Läti mootorratturite kamp Harley'dega. Kui tuli mahasõitmis aeg, siis HD mehed luristasid oma mootoreid. No ma polnd ka kade. Käivitasin silindrid ja vilistasin V-4 mootorit pisut. Läti mehed naersid ja lehvitasid. Hea tuju terveks päevaks.

Aga. Ühel lustisõidul nägin ma punast Muhku, mille mootor töötas uskumatult vaikselt. Sel muidugi pisut teine mootor ka.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by Jossu »

no minu rohelise 966e mootor käis nii vaikselt, et kesklinnas fooril tavaautodega kõrvuti seistes lasin ikka mitu korda starterit üle, kuna arvasin et auto välja surnud...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Probleemid :(

Post by blondiinid »

XCX kirjutas:
Ma võtan küll natuke vales teemas sõna, aga sul auto teemat enda autost pole seega pean seda siin tegema. :D
Ma olen seda autot ja sind vägapalju linnapeal näinud ja vot see asi lihtsalt tõmbab tähelepanu :D
Selliseid naisi võiks rohkem olla (Y)
Aga eelmine nädal just sõitsid viru ringile mu kõrval ja mu impreza sportpütt jäi kõvasti su lärinale alla.. :D
hahahaha, thanks :3
ega mul muud autot pole kui aint sapikas. Ja liikuda on ju vaja kogu aeg! :P Jube kiire on kah, et selle kallal nokitseda :/ Aga eks näis, loodan et mingi aeg saan piisavalt palju aega, et sellega vaikselt tegelema hakata.. mis kus ja kuidas, kes seda teab :P

Muideks, üleeile õismäel tulid mulle mingid noored poisid hallis sapikas vastu.. numbrimärgi jõudsin juba ära unustada :3

Aga see masin on ikka nii vali, et kui pikemale sõidule lähen panen just in case kõrvatropid kõrva, et õhtul pea undama ja kõrvad vilistama ei hakkaks.. :/ lühikese maa puhul pole midagi.
Teiste autode signadega on nii, et kui ikka väga lähedale pargivad, las siis kannatavad aga ise proovin pigem "vaiksemalt" hoovilt minema saada!
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests