Suvine idee

Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by Sapi-Vana »

No määrake 1 kindel kuupäev, siis saan ise ka oma vaba aega orgunnima hakata. Muidu tuleb jälle nii, et viimasel hetkel enam ühtki helitehnikateenust ära lükata/asendada ei saa... Enamusel klubilistest on kindlasti suvi vähe lahedam, mul vastupidi. Kui üks tööots tuleb jälle, siis on 2 päeva mahtrat hooletu.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by secumen »

Ürituste korraldamise juures on olemas kaks asju. Üks on huvi sinna tulla ja teine on toimumise aeg. Need kaks asja peavad olema organisaatorite poolt paigas. Teeme siis nii, et Joosu öeldud 11-12 juuli on paigas ja ei muutu. Efdasi on vaja tuvastada koht. Omalt poolt pakkusin bronnida rmk metsamaja. Pakun http://www.rmk.ee/pages.php3/01031310 Asub Võrumaal Misso vallas Missos Pullijärve kaldal.
Riia-Pihkva mnt ääres (Misso vana koolimaja juures) näitab suunaviit vasakule Pullijärve metsamaja.
Regio atlas lk 97 F3 Hind on 700 eeku. See igati ok hind ju.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by secumen »

Samas valmistaks ette ka kõik materjalid MTÜ loomiseks. Olen nende asjadega pidevalt tegutsev ja seetõttu on mul suht lihtne ja kuluvaba neid teha. Kohaletulijatest saavad klubi liikmed ja eks siis õhtu käigus selgub juhatus :D Üritused ja õhtune möll-trall Joosu poole :D Las iga kingsepp on oma liistude juures. Tuleme kohale võimalusel sapikaga, kui aga pole see pill tänavalegaalne, siis esimest korda võiks ju olla huvlised ka niisama. Peaasi, et meid oleks palju, sest siis on olemas palju ideid. Joosu lubas karmi koduõlut, millest keegi siin klubis juba lugusi rääkida teab :D:D:D
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by rixxx »

tere klubilised
See on ülihea mõtte korraldada suvine tore üritus kuid teha seda teises eesti otsas tallinnast vaadatuna. Tallinnas ja selle ümbruses on teisigi klubilisi, kes mõtlevad sarnaselt. kunagi oli see teema ka klubi üritusel arutusel et võiks korraldada üritusi kuskil mujal kui tartus kuid veel kaugemal kui tartus? mina kes olen klubi vähestest toredatest üritustest pidev osavõtja pean seda sõitu ZAZ tüüpi autoga üsna pikaks Mul ei ole loomulikult midagi ürituse vastu, kuid asukohas võiks leida ikka mingi kompromissi.
ma olen tulija ikka sapakaga või ilma (paljud põhjaeestist ei pruugi olla kuna siit tulek saab olema oluliselt kallim ja inimestel praegu rahaga kitsas). Ajaliselt eelistaksin juuli lõppu aga kui kuupäev paigas siis püüan sellega arvestada. Ettemaksu summa mis see ka ei tuleks maksan ei ole mingi alt ära hüppaja inimene.
Minu ainsaks kindlaks takistuseks saab olla vaid üritus Lelle Alternatiiv kui see toimub samal nädalavahetusel (kuupäev ei ole veel paigas)siis mina ei tule.Siis toimub maakodus lihtsalt suurem rahvaste kogunemine.

Tervitusi korraldajatele.
Last edited by rixxx on Tue May 05, 2009 8:54 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by secumen »

Ise ka põhja-eestist, kuid lõuna eestisse sõita sapakaga küll mingi probleem pole. Õige oleks mõelda nii,e t oleks teel punktid, kus saadakse kokku ja tehakse vahepeatuseid. Nii saaks mootoreid jahutada ja teisi järgi oodata. Üritused tuleks igal aastal erinevates kohtades, kuid lõuna eestist ilusamaid kohti annab ikka leida. Tallinn ja selle lähiümbrus küll midagi ei paku. Eesti on põhiliselt ikka mujal.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by andu82 »

ma usun et mul kahjuks see aasta veel ei õnnestu küll sapikaga klubi üritustest osa võtta. praeguseks küll juba olemas uuesti jupid mis puudu olid, aga vaja veel teostada keretööd, mootor tööle uuesti saada ja auto arvele võtta. selle kõige tähtajaks ise mõtlesin kuskil alles kevad 2010. palju seisab ka ju raha taga hetkel ja vaja sapikas viia haapsalust lihulasse venna juurde töökotta kus plaanis ka seda tegema hakata (ka see hetkel raha taga kinni). aga muidu tava autoga ma olex tuleja.
ZAZ is back
oky999
Posts: 84
Joined: Thu Sep 18, 2008 4:44 pm
Location: Tallinn
Contact:

RE: Suvine idee

Post by oky999 »

Endal sama seis mis eelmine postitus, auto tegemises, kuid kõik on raha taga kinni. Praegu jälle linnas ei saa teha, nii palju kui nädalavahetustel jõuan, kuid kardan et juuli kuuks ei saa valmis, kuid kes teab, oleksin käpp, kui saan enda zazi sõitma. Hondaga käin Honda klubi üritustel ja Zaziga Sapika klubi üritustel ikkagi. Loodame, et selle ajapeale saan kõik korda, ning saan ka ise tulla teiega koos suvepäevadele.:)
nymmik
Posts: 71
Joined: Wed May 23, 2007 10:09 am
Contact:

RE: Suvine idee

Post by nymmik »

Vahemärkusena et MUHUKLUBI Suvepäevad ja Muhkude IV suur võiduajamine on ka 11-12 juuli Hiiumaal.

Ning Sapikaga eriti veel 40sega L-Eestisse sõit küll mingi probleem ei ole. PMST sõidad 60km ära 80km/h ja teed nii 10-15 min :D
Image
Naudid loodust ja sirutad selga. Ja ma ei tea meil muhud eriti ei lähe kuumaks (100c on täiesti normaalne temp õlile) väljaarvatud nüüd kui 1.mail Saarmaal uhasime ja õliradikad paksult tolmu täis on, salongist rääkimata.
Image
Last edited by nymmik on Wed May 06, 2009 10:11 am, edited 1 time in total.
ZAZ 965AE
ZAZ 1102 Tavria
Siin kõik mu kola ->[url]http://www.nymmik.pri.ee[/url]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by Jossu »

No 40hj jahutusega küll probleeme pole... Proovitud testi mõttes kord isegi 120ga sõites. Viljandist Tartusse, mõned aastad tagasi, õli temp üle 90-100 ei läinud, 8-90ga sõites 80 peal temp... cruiisimise kiirusel(70kmh) sõites läheb aega kui mootor korralikult töösoojaks saab:)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by secumen »

Asja mõte ongi see, et kui mööda tallinn-tartu-võru-luhamaa mnt sõidame, siis kogunemiskohad oleks näiteks kell 9 tallinnas, kell 10 mäos, kell 11 põltsamaal, kall 12 tartu, jne . Igasuguseid punkte võib märkida. Igas kogunemise kohas oleks siis selline 10-20 minti puhkust ja ootamist, et huvilised saaks liituda. Kambas sõitmine annab fiilingu ja tekitab ka teistes uudishimu. Selleks saab kindlasti ka kaart üles riputatud. Ahjaa, kas ZAZ 968M oli juba navigatsiooniseade pardal olemas, või peab gps juurde ostma :D:D:D Kui aga zaz tänavalegaalne pole selleks ajaks, ära sa tulemata mitte mingil juhul jäe. Keegi peab ju paela otsas laipu ka vedama :D:D:D Pealegi on ürituse eesmärk kogemuste vahetamine jne. Neil kellel masinad alles pooleli, saavad kindlasti indu ja ideid juurde. Loodaks võimalikult suurt rahvahulka näha. Endale teeme ju.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
Myrka00
Posts: 48
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:25 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by Myrka00 »

Kahjuks ei ole ise siiani veel ühelegi üritusele jõudnud, kuid mina pakuks välja J-Jaani varjupaiga et oleks ka putitamist. See lihtsalt mõtteks. ja sellest järgmine nv on J-Jaanis suured juubeli üritused varjupaiga ja tuletõrje omad.
ZAZ 968M ja Luaz 969m
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by Jossu »

Kaks korda oleme juba järva jaanis käind, mis seal iga päev ikka käia.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by secumen »

Igale poole nagunii ei jõua korraga. Võtame asja rahulikult. Järgmine aasta uued kohad ja ideed. Pealegi, me ju õpime oma vigadest ka. Kui midagi on viletsasti, siis järgmine aasta ikka paremini ja teist moodi. Nii et kas sapakaga või ilma, aga kohale kõik.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: suvine idee

Post by rixxx »

Küsiks kas on midagi kindlat ka juba orgunnitud, see tähendab bronnitud koht , mõeldud üritustele , marsruudile (teed kus on vähe rahulikum liiklus et saaks mõnusasti kolonnis sõita) ja kindlasti on oluline ka prognoositav osavõtutasu.
Last edited by rixxx on Fri May 08, 2009 1:29 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Suvine idee

Post by Jossu »

Ei ole veel nii kaugele jõudnud.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest