Klubiliste suhtumine käib alla

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by blondiinid »

hahaha.. laurake on raudselt blondiin....
mul on priva-kogemus.. selle blondsuse osas XD
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by rixxx »

Laurale vasteks
Ma veel kord toonitan, et küsimus ei ole kuupäevades vaid teema on tõstatatud käitumise ja elementaarse viisakuse kohta foorumis.
Seal oli arutusel kolm kuupäeva varjanti kõigil oli pooldajaid, kuid sellel hetkel kui Jossu vastab selliselt nagu ta peaks mind rumalaks ei olnud kuslil miskit kindlat otsustatud see oli ju vaid Jossu väljapakutud varjant mitte kindel päev.

Siit veel üks oluline teema, enne kui kirjutame tuleks ikka kõik kirjutised läbi lugeda
Last edited by rixxx on Thu Jun 18, 2009 8:28 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
Laurake
Posts: 42
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:32 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by Laurake »

Kasutaja Blondiinid, te võiksite natukene viisakam olla. Te ei pea oletama siin, kes on blond või kes mitte. See on sapikaklubi, mitte blondide koduleht. Veelkord kordan samuti, igal liikmel on võimalus oma arvamust avaldada ning palun seda mitte kritiseerida. Kuupäevadega seoses, kirjutised on läbi loetud!
Kui pakutakse erinevaid kuupäevi, siis peabki üks inimene otsustama. Seekord otsustati nii. Huvitav, et näiteks mina sain aru, milline oli kindel kuupäev? Pealegi, ma sain aru küll, et jutt käib klubiliste suhtumisest, kuid lihtsalt mainisin, kuna jutt käis ka klubi üritusest.
Iga liige käitub nii nagu tema iseloom on. Inimesed on erinevad ning mõnelt ei saagi viisakat käitumist loota. Sellepärast olgem positiivsed ning saagem aru.
Olge üldse tänulikud Jossule, et teil on selline koht nagu sapikaklubi!;)
Last edited by Laurake on Fri Jun 19, 2009 12:42 pm, edited 1 time in total.
Minu zaz 968M "Mummu"
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by blondiinid »

Image
Last edited by blondiinid on Thu Jun 18, 2009 10:02 pm, edited 1 time in total.
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
metsahamster
Posts: 30
Joined: Sat May 16, 2009 7:06 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by metsahamster »

Laurake kirjutas:
Kui ei meeldi või sinu arvamus ei ühti minu arvamusega, siis pigem võiksid tasa olla.
Oma arvamuse avaldamise võimalus võiks ju ikka olla...
[url=http://userbars.torrents.md][img]http://userbars.torrents.md/data/media/16/zaz_fan.png[/img][/url]
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by metsamees »

Siiamaani lugesin ja mõtlesin et pole väga isu siia teemasse kirjutada aga nüüd äkki tekkis ikka tahtine.
Mida tähendab "Oma arvamust võib avaldada aga mitte teise oma kritiseerida"? Kust läheb see kritiseerimise piir?

Võtame näiteks jälle mõne müügiteema- Auto omanik on hinna paika pannud.
Kas kritiseerimine on see kui tuleb keegi võõras kes isegi osta ei plaani ja kirjutab foorumisse et hull, tõmba hinda 3korda allapoole? (poes müüale millegipärast küll ei öelda et hea debiil miks sa õllepudelit 3 korda odavamalt ei müü.)
Või läheb kritiseerimise piir alles sealtmaalt kus keegi avaldab arvamust et tegelt mind see auto ei huvita aga pildid on vale nurga alt tehtud, mulle ei meeldi sinu kasutajanimi, auto alt on muru niitmata ja auto tagant paistab lolli näoga koer?


Minu ettepanek klubilistele: enne kui postitame oma arvamuse mõtleme hetkeks järgi kas antud ridadest mingit tolku ka on kellegile või on tegemist ainult teemaalgatajaga norimisega. Internet annab küll teatud anonüümsuse aga põhimõtteliselt on tegemist vähemalt 400 inimesega "koosolekul" püsti tõusmise ja oma arvamuse välja ütlemisega.

Lõpetuseks igaksjuhuks vabandan kui ma karmi kirjapildiga kellegi tundeid riivasin, tegelikult tahaks ikka et kõik Eesti sapikahuvilised omavahel hästi läbi saaks. Meid ei ole ju nii palju.
Last edited by metsamees on Fri Jun 19, 2009 12:19 pm, edited 1 time in total.
nymmik
Posts: 71
Joined: Wed May 23, 2007 10:09 am
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by nymmik »

Mina käin ka siin külalisena, login väga harva ennast. Eks põhjus ole ka selles et KODU on hoopis teises kohas. Plärtsumist on siin klubis palju ja eks see tuleneb ka klubiliste noorest vanusest ja keevalisest verest.
Eks hädaldajaid on ka siin palju ja see on põhjuseks miks Teil üritused välja ei tule. Kui suur häda ja viletsus on juba, et sapikaga peab sõitma 50km ja kartus kuumenemise ja purunemise ees, ega siis ei saagi miskit teoksiks.
Muhumehed ei hädalda, kui vaja sõita sõidetakse, läheb katki tehakse tee peal korda. Kasvõi tati ja traadiga. Meie ürituse galeriist on näha mitmeid pilte kus muhk on külili või auto alt ainult jalad paistmas.

Aga võtke eeskuju Ukrainlastest. Juuli lõpus 25 26 Saabuvad nad siia Sapikatega (Lviv-Vilnius-Riia-Tallinn-Sankt Peterburg-Lviv) ringi pikkus üle 5000km ja keegi ei löö risti ette. Oleneb palju neil aega on aga plaanime nendega ühe õhtu koosviibida.

Kokkuvõttes
1.olge sallivamad
2.kasutage viisakat kõnepruuki foorumis
3.kui lubate üritusele kohale minna siis minge, organisaatorina on paha olla kus sa sebid ja jooksed ja keegi ei pea sellest lugu
4.ärge hädaldage et sapikas on kehv ja ei pea vastu. sõitke temaga, sest seebikarp on igati töökindlam kui muhk.

Edu Teile


PS! kui keegi tahab osa saada üritusest 11-12 juuli korraliku Sapikaga siis Muhuklubi on Hiiumaal http://www.muhuklubi.ee/www/index.php?n ... opic&t=861
ZAZ 965AE
ZAZ 1102 Tavria
Siin kõik mu kola ->[url]http://www.nymmik.pri.ee[/url]
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: Klubiliste suhtumine käib alla

Post by secumen »

rixxx kirjutas:
tere kaas klubilised

Minu mure on selline, et viimasel ajal saab foorumi teemades pidevalt "peksa" mitte millegi eest.
põhiliseks kohaks on saanud auto müügi kuulutused, kui auto hind ületab 3000-4000 eek algab hinna kriitika. igal ühel on õigus saada klubi liikmeks kui ta ei ole põllurallitaja ja me tehame, et autosid liiguks ja oleks varjante neid osta, müüa ja vahetada. samas on igaühel õigus hinnata oma autot selliselt nagu ta soovib. kui me neid osta ei jõua see on meie probleem. iga müügi kuulutuse juures aga kommenteerivad samad klubilisedja põhiliselt hinda.
otsisin üles teemadele vastamise soovituse kaks punkti

Enne kui vastad teemale:
* mõtle, kas Sul ikka on midagi kasulikku öelda, niisama juttu võib kuskil mujal rääkida.
* austa kaasfoorumlasi ja nende arvamusi
neid soovitan järgida kõigil ka klubi haldajatel ja asutajatel

teine sarnane teema klubi üritused, eriti see viimane mis võibolla toimuma ei saagi
Teemas toimus arutelu kus ja mis ajal üritus võiks olla.
esialgu pakuti 11-12 juuli ja lõuna eesti. peale seda pakkusin, et võiks ka põhja eesti pool miskit toimuda, mida ei oleks pidanud vist üldse kirjutama sest minu ajamuutmise soovituste (üritus liigutada 18-19, kusjuures ma küsisin enne kas värk on bronnitud)tuli selline vastus Jossult
mitu korda kordama peab, et kuupäev on ammu paigas ja nii jääb!
peale seda ma teemat enam kommeteerida ei julgend sest Jossu on enda peas kõik paika pannud.
sest 11-12 juuli ees oli sõnaühend VÕIKS TOIMUDA
Kasutaja Blondiinid oleks ka pidand kriitikat saama aja täpsustamise kohta.
Ma ei saa aru ka sellest, et miks siis nüüd nii raske orgunnida on. Ise ju tõrjume oma kommentaaridega inimesi eemale

kolmas teema on eelmise aasta JärvaJaanis toimunu kajastamine vaata ja imesta.

Viimane teemakajastus oli ehk liialt põhjalik kuid lühemalt ka ei osanud
Ja nüüd ootan mõnede klubiliste vähem kommenteerimist aga loomulikult head kajastust kui ka "peksu"

terv
Rixxx
Kui loen seda osa su kirjast, mis nii konkreetselt kuupäevade kohta öeldud oli, sain isegi aru, et veits vales kohas vist midagi üritan ajada. Kokkusaamine tähendab seda, et kõik klubilised pakuvad oma ideed välja. see üritus on ju kõigile ja siis peab võimalusel arvestama kõikidega. 100% head lahendust polegi olemas, kuid see viimane ajamäärang ajas küll natuke muigama esialgu, kuid eks siis see väljendab ka selgelt suhtlusoskust, kogemust ürituste korraldamisel ja lõpuks ka selgelt tulemust ja rahulolu. Lõpuks toimuvad asjad ikka nii nagu nad tegelikult toimuvad. Ei oma tähtsust, kas keegi käsib, poob ja laseb. Veidike veel ja mul on pakkuda veidi vabam asi. Aga ma ei räägi enne, kui asi on selliselt küps, et seda võib süüa :D Olgu see siis pisut põnevust, kui kusagil sapika all mutreid keerate.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests