zaz 966b

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

zaz 966b

Post by romet »

tervised hääd klubilised
hea on lugeda, et kõik on tublid ja saavad oma 4 rattaliste sõprde remondiga ise hakkama. mina nii kõva mees ei ole. aga kodus ootab kuuri all juba 5 aastat paberite järgi 966b. tahab, et peremees ta ilusaks teeks.
kas keegi meie klubilistest oleks üleüldse nõus selles vallas aitama: vaataks auto üle... ehk aitab tasu eest kordagi teha. ise oleksin abimees kõva. tööd on kindlasti kõvasti!
auto asub põlvamaal. viimati käis kah - väikevendagi õpetasin sõitma.

Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: zaz 966b

Post by romet »

hetkeseis on selline. ehk saab ikka elu sisse!

http://album.ee/album/294499/50165169?g ... pload_done
Last edited by romet on Wed Apr 01, 2009 9:00 pm, edited 1 time in total.
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by Jossu »

Mis aasta masin sul?
Armatuur jms on 968 omad juba peal, kui saaks vaid tagaosast ka pildi oleks pilt kohe selgem:)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: zaz 966b

Post by romet »

tagumisest osast hetkel pilti pole. passis on igatahes 966b ja aasta 1972. auto on ikka kõrvadega. tagumised tuled on ümmargused plekkrõngastega. mootor paistab olema 30 hj, nagu sellel mudelil kombeks
auto kohta tean niipalju, et omal ajal poiskesed seda ikka sõitmise õppimiseks kasutasid. pahtlit tundub kah seljas olema parasjagu. kui mina ta ca 5 aastat tagasi kahe pudeli viina eest sain, siis sõitis ise 40 km koju (no nii sohikorras: ülevaatuse ja kindlustuseta). aga selleks ajaks olevat ta olnud juba 10 a seisnud. võta sa kinni, mis temaga tehtud või mitte.
püüan lähiajal tagumise otsa pildid kah üles saada!
Last edited by romet on Thu Apr 02, 2009 8:58 am, edited 1 time in total.
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by Jossu »

72 a juba parajalt kahtlane, aga no venelased tegid kõigega kõike. Ka 968l on kõrvad, küll aga vähe lühemad, tuled ja viled sama, 966el peab olema tagapõlles numbri koht vaid vähe lühem..
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by Purka69 »

Pole ju midagi kahtlast,

http://www.carrating.org/car.php?4353

See samuti 968 armatuuriga ning pärineb 1971 aastast, ju neid hiljem siis sellise uuema armatuuriga juba tootma hakati.
Last edited by Purka69 on Fri Apr 03, 2009 9:06 am, edited 1 time in total.
Suunatuli on nagu kondoom, kui pauk käib, siis mõtled et miks Sa seda ei kasutanud.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by Sapi-Vana »

Oot... ma ei näe küll hetkel mitte midagi sellist, mis sellel 966b-l oleks teistmoodi kui minu 968-l. Kõrvade pikkus täpselt sama. Või ongi nii, et venelased lihtsalt preemia saamise nimel kuulutasid välja uusi modifikatsioone, tegelikkus oli aga sama? Sest peale iluvõre muutmise ma midagi muud küll "uuemat" ei näe.
Last edited by Sapi-Vana on Fri Apr 03, 2009 8:50 am, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: pilte

Post by romet »

scannisin nüüd autost vanemad pildid. kvaliteet läks küll kaotsi, aga selline ta päriselus on:)
muuseas, mis Sapi-Vana kõneles, siis minu meelest on kõrvad sama pikad kui Jossu rohelisel. kuna ei ise roheline, siis ei mõista arvata. kas muidu 968-tel tunduvad lühemad olema või?

Siin siis eestvaade...
Last edited by romet on Fri Apr 03, 2009 10:46 am, edited 1 time in total.
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: zaz 966b

Post by romet »

tagantvaates
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: zaz 966b

Post by romet »

mootor selline..
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: zaz 966b

Post by romet »

küljepealt
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by marek »

Sapi-Vana kirjutas:
Oot... ma ei näe küll hetkel mitte midagi sellist, mis sellel 966b-l oleks teistmoodi kui minu 968-l. Kõrvade pikkus täpselt sama. Või ongi nii, et venelased lihtsalt preemia saamise nimel kuulutasid välja uusi modifikatsioone, tegelikkus oli aga sama? Sest peale iluvõre muutmise ma midagi muud küll "uuemat" ei näe.
Siis tuleks silmanägemist kontrollida:D

Tegu ikka 966V-ga.(Birka asukoht, kõrvade pikkus, 30l benapaak, 30 hj kone, vana tagapaneel) Põhimõtselt sama, mis Jossu roheline kui välja arvata uuem armatuur ja aastaarv, tagurdustuled ka uus nähtus.
Image
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by Jossu »

Kas tagurdus tule andur küljes juba sul siis?
Mul ka tuled on küljes, kuid andurit käigukasti küljes pole.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
romet
Posts: 11
Joined: Wed Apr 01, 2009 11:15 am
Contact:

RE: zaz 966b

Post by romet »

kui sa jossu mõtled seda, et kas tagurpidi käiku sisse pannes tuled põlema lähevad, siis ei. minu mäletamist mööda toimivad need justkui gabariittuledena. aga jah - ütlen veel kord, et mul pole suuremat teadmist, mis selle autoga ennem tehtud on. tuled kohale - vaatad üle ja saab kohe selgem. :)
Ikka istun vahel juhikohal ja unistan, et saaks sõitma.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: zaz 966b

Post by Jossu »

Olgu, varsti näeme!
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests