Sapikaklubi meeting 2008

Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by Jossu »

marek kirjutas:
Hetkeseisuga minu ja Aho? tulek küsimärgi all, sest suutsin oma autoga üht puud testida 50 km/h ning transport seega puudub.
Trasport ei puudu kunagi, bussi jms liiklus alati olemas;)


Mis teised sellest ideest arvavad?

Riho(rixxx)- Nõus

5.Tamar(Zetec)- nõus

7.Tarmo89- ühineb alles õhtul

8.Marek ?piiderdus?

9.Aho

10.Prix

11.Uve - Nõus
Last edited by Jossu on Wed Dec 03, 2008 5:48 pm, edited 1 time in total.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by rixxx »

kardiga võiks proovida küll raha ei ole minu puhul takistuseks vähemalt see summa millest hetkel jutt käib.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by Jossu »

Aga siis läheme hoopis esmalt äkki elamuskinno, sööme, kart, klubiliste masinad+ muu tegevus, bowling, pubi?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by Sapi-Vana »

Minu arust üsna toimiv kavand. Võiks siis uue tegevusplaani genereerida. Et mis kell kuskohas jne. Laupäeva hommikul hakkan ise Võrust tulema. Õhtul olen juba Jõgeval ja hommikul kell 10 algab tööpäev Tõrvas. Eesti kaardi kohal tuleb mehiselt traageldamist :)
von Zapp ehk Sapi-Vana.
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by prix »

Prix on käsi.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by Jossu »

Nimekiri veel kahe inimese võrra vähenenud, nüüd ei saa isegi normi võistlust kardis teha, kuna sinna vähemalt 8 vaja. Suht lahedad olete lp. Klubilised:) 15 inimesest on 7,5 alles, täpselt pool.
btw minupoolt see ka viimane orgunnimine, suht siiber kõikide piiderdamisest.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by prix »

Ära põe.Juba vanadest kogemustest tean,algul on kõik kõvad tulijad.Pärast on nutt silmas,kellel oli auto katki kellel vaja siga sööta.Nõrgad langevad välja.Neist saab veel aru,kes kohe ütlesid,et ei tule.Ma arvan,et väiksem seltskond ongi lahedam,ei hakka keegi jonnima. Muidu Uve, kas sa mind ka pääle võtad vä?
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by rixxx »

Tahtsin öelda et ajasin kitse alla ja ei saa tulla !?!?!?
Kits küll sai surma aga see ei saa ju ometi takistuseks et tulla kindlalt toredale üritusele.
Sellega tahan ma öelda tegelikult vaid seda et Klubilised kes panevad oma nime kirja võiksid ka vastutada oma välja pillutud sõnade ja lubaduste eest
Siit ka Ettepanek tuleviku tarvis tuleks võtta mingi sümboolne ettemaks ürituste korraldamise eel näiteks 100 -150 krooni see kulub ürituse käigus alati ära ning siis on lubajal ka väike vastutus oma lubaduse ette. rahast muidugi jääb ilma kui ei tule üritusele .
Loomulikult on ka erinevaid põhjuseid mille puhul tõesti ei saa tulla kuid nädal varem auto purunemine ja teised sellised ei saa olla küll põhjuseks, et kohe loobuda.
Räägin kõike seda selle pärast et ootan üritustelt huvitavaid kohtumisi ZAZ huvilistega kuid lõpuks oleme ühed ja samad näod
alati kohal jääb mulje et klubis ongi vaid 10- 15 inimest

Mina igatahes võtan Tallinnast sõidu ette ja loodan head üritust

Võib-olla oli see kiri veidi kriitiline mõnede klubiliste suhtes kuid Jossu organiseerimisest ja heast tahtest on lihtsalt kahju

Tervitustega Rixxx
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
rixxx
Posts: 53
Joined: Sun Dec 02, 2007 9:42 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by rixxx »

Nüüd kus üritus on toimunud võin öelda et see päev ei olnud raisatud see oli üle tüki aja tõeliselt lahe päev
Minu poolt erilised tänud Jossule orgunnimise eest ja teistele kes kohale tulid tänud tulemise eest, sest selliste klubilistega on tõeliselt lahe aega veeta
Pilte ja kommentaare üritusest ootama jäädes Rixxx
Last edited by rixxx on Sat Dec 06, 2008 11:19 pm, edited 1 time in total.
[url]http://www.zazjavaz.comoj.com[/url]
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by Sapi-Vana »

Jahh... inimesed teevad plaane...sageli ainult selleks, et teised inimesed neid muuta saaksid. Aga see poolteist tundi kokkutulekut, milles ma ise osaleda sain, oli seda asja 100% väärt! Aitüma Joosepile orgunni eest!

Tegijatele teadmiseks - apteegis on müügil vene imerelv "Antipohmelin", mis aitab väga tõhusalt.

See kollane Luaz on siiani silme ees... krt fanatism on ikka üks võimas asi siinilmas.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by Jossu »

Pildid, tulemused ja mina oleme lõpuks koju jõudnud.
Väike ülevaade mida tegime:
10nest hakkasime kogunema.
Kella 11st läksime elamuskinno kosmoserallit vaatama, mis oli väga vinge.
Edasi liikusime kella 12nest kardiga rallima.

Seltsimees Priks

Image

''Vanarahu'' Riho B)

Image

Eluvend Uve :D

Image

Arnold ja Tamar tulises võitluses

Image

Kuldar uhkes üksinduses...eitea kas lootusetult viimane või teistelt eest ära rebinud. :D

Image

ja nii edasi pilte, lõpus link kus kõik pildid olemas ja kõiki meid seal ka rohkem näha.
Aga tulemused:

1.Priks
2.Jossu
3.Kuldar
4.Uve
5.Koht läks jagamisele nelja mehe vahel:Tamar, Riho, Kalle, Arnold

Seltsimees Tamar hoolitses ka selleeest, et sapikaklubi seal mäletataks . Selle nimelt pigistas ta kardist välja viimase, kuni see alla andis. (loe: mootor jooksis kokku)

Edasi külastasime Priksi kaunitari/armukest. Meile avaldus kohalejõudes selline pilt.

Image

Ei suutnud mina rahulikuks jääda, pidin ikka põhjaalla ka piiluma...

Image

Hiljem kaesime ka minu mõned projektid ja siis liikusime ära bowlingusse.
Mõned kaadrid:

Image

Stiilipunktid igaljuhul napsas Priks

Image

Image

Tulemused:
1. Riho
2.Uve
3.Priks
4.Kuldar
Lõpukohti jagasime Kalle ja Tamariga.

Edasi põrutasime Püssikasse, sõime, jõime, jõime.

Kannumees:)
Image

Enamus osalejatest kadus juba enne püssikasse jõudmist, järgmistest veel pooled lahkusid peale püssikas käiku.

Aga meie, Kallega külastasime Priksi tema lahkel palvel. Istusime tema mõnusas saunas, karastasime basseinis ning rüüpasime õllet.
Edasi lõime laulu käima, nüüd on teada järgmise ürituse tarbeks ka ansambel. Priks oli kogunisti nii lahke, et demostreeris meile kolme erinevat pilli.

Image
Image

Suured tänud Priksile tema külalislahkuse eest!

Aga meiejaoks ei olnud päev mitte veel lõppenud, Tõrvandist Tartu jõudes külastasime veel paari pubi, halva ilmastikuolu tõttu olime kodus juba kell 0400 tänase päeva järgi.

Igaljuhul suur suur aitähh kõigile, kes osalesid ja leidsid aega juttu puhuda ja koos tegutseda.

Pildimaterjal siin: http://fotoalbum.ee/photos/sapikaklubi/ ... e=1&seek=2
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by uve6 »

Üritusega täiesti rahul;)
Kohtume kindlasti järgmisel üritusel.B)
http://www.luaz969.tk
pooltelg4
Posts: 684
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:47 am
Maakond: Viljandimaa
Location: Abja-Paluoja / Viljandi
Contact:

RE: Sapikaklubi meeting 2008

Post by pooltelg4 »

Tänud Joosepile planeerimise/organiseerimise(öömaja) eest, teistele suured tänusõnad kohale tulemise eest. Päev läks täiesti korda ja kui ei oleks olnud õhtust aurusauna Prixi juures, oleks mul lisaks köhale ka palavik:D Kiitus ka veel Prixi lõõtspillimängu oskusele!! :)
Image
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests