Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by veka »

sinna oleks ma küll tulija
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
Maido
Posts: 163
Joined: Sun Dec 03, 2006 6:55 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by Maido »

Lugesin ka üle pika aja siin asju. Tean enda suguseid noori kes siin isegi sasseri omanikud on. Pole erilist aega tõesti siin lugeda ja midagi mõelda. Kuid oleks nõus ikka kokku saama ja tuttavaks saama. Enda sapikas oleks suvel isegi liikumis võimeline kui isa leiab aega üv teha. Sest ise lõin käega tema venitamisele. Kui midagi asja tahta kokkusaamistest võiks tõesti alustada lihtsalt kokkusaamisest kuskil bowlingus võimujal. Ise liiguksin heameelega Põhja- ja KeskEesti piires. Kaugemale ei ole eriti soovi minna. Tuleks lihtsalt koht ja aeg täpselt paika panna. Kõigile edastada. Kes tulevad need tulevad. Siin ongi praegu lihtsalt arutlemine, et võiks midagi teha .Aga tulemusi ei ole näha.Võibolla tõesti talvel keegi liikuda ei taha.Siis kuupäev võiks olla kevadel .Aga aja ja koha võiks kinni panna muidu hakkab asi edasi lükkuma. Nagu siiani on olnud. nyummikul on kõige kohta õigus. Tuleks lihtsalt see asi ära teha mitte arutleda vaikselt. Keegi targem vend kellel on rohkem mõtteid võiks lihtsalt aja ja koha öelda ja siis nii jääkski. Tean, et ei lihtne. Kuid pole väitnudki seda.;)
Elu on kannatuste rada. (L)zaz(L)
pistis1979
Posts: 7
Joined: Thu Jan 17, 2008 6:04 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by pistis1979 »

Nii on kõige õigem jah, et hõikad päeva ja koha.Eelnevalt tuleks tiba uurida, et kes saab tulla ja kes mitte.Kui ise elan Kesk-Eestis siis on minul igalepoole peaaegu üks vahemaa mööda minnes võtaks autosse rahvast juurde ja käiks kusagil ära.Arvestades hetkel bena hinda siis on see ju teretulnud.Vahel oleks lõbus lihtsalt aega veeta(seda just kevad, sügis,talv)Suve tahaks sikli seljas veeta.Pidevalt kontaktis olla põhi tegelastega siis võiks päris lõbus olla.
olev
Posts: 26
Joined: Sat Mar 01, 2008 9:42 pm
Contact:

RE: IDEE!

Post by olev »

Midagi võiks suvel toimuda igas maakonnas( ka Hiiumaal ja Saaremaal, et kõik ei oleks väga Tartu ja Harjumaa keskne). Võiks ju näiteks sapikatega läbi külade ja valdade n.ö. orjenteeruda. See oleks ilmselt üsna lahe. Et rahaline külg ei saaks kellelegi takistuseks, küpsetame vorstikesi lõkkel ja ööbime telgis. Vast mäletate veel seda vana reklaami, kui sapikad müügile tulid, et sapper on pereauto. Seega: autos ju viis kohta, seigelgem koos peredega!
Ja üks mõte veel: " Muhuklubi " kaasab oma ridadesse ka teisi vanasõidukeid( nii vene päritolu, kui ka välismaiseid). Äkki mahuks selliseid ka meie ridadesse!?!
morten003
Posts: 34
Joined: Mon Dec 04, 2006 4:52 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by morten003 »

ma isiklikult arvane, et kõige suuremaks takistuseks on rahval lubade olemasolu, sest kui sa elad maal, siis on üpris raske liikuma saada kui tahad hakata mingit üritust korraldama. Ma vaatan, et meie klubis on palju liikmeid kes hakkavad järgmine või ülejärgmine aasta lube tegema.Küll siis need klubi üritused ja kokkutulekud ka tekkima hakkavad.;)
sapikat praegu pole, aga hoian silmad lahti :D
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by Purka69 »

Oleks mul siis veel sapikas alles , mille ma lolli peaga maha müüsin . Siis ma arvatavasti oleksin palju tihedamini siin sapikaklubi leheküljel , kuigi külastan seda 2-3 korda päevas , aga ma ei viitsi sisse logida :D. Ja ma arvan , et siis ma sõidaks sapikaga ikka igasse eesti otsa , kui mõni üritus toimuks . ;) Kuna endal lube pole , siis mu suurem vend nõustuks kindlasti kampa lõõma . :p
kala
Posts: 28
Joined: Sun Jul 29, 2007 11:45 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by kala »

olev kirjutas:Võiks ju näiteks sapikatega läbi külade ja valdade n.ö. orjenteeruda.
See variant on iseeneesest juba huvitav külasatada mingit paljudele tundmatut alevikku või küla. Tean üht seltskonda kes läksid Ulvi alevikku külastama (kui nimi õieti meeles) ja egas kino sellega vähe saanud (loomulikult paar päeva varem tehti küla tädidele teatavaks et alevit läbib suurejooneline rattamatk!! - tegelt u. 15 kodanikku:) - vastuvõtt oli pidulik jne.).

Kuid üritused laadis "Väljasõit Kellavere küla simmanile" pole ju teab mis nõrgad variandid, stabiilselt 3...5 seebikat või selle huvilist (e. klubilist) kokku saades tekib juba väike tuntus ja sellega kujuneb välja klubiliste ring, kellega võib kindlamalt arvestada suurematel väljasõitudel.

Mina ise niipea sapiku sõitja pole, kuid igast põnevatel üritustel saaks esineda nt. lada klassikuga (siksi taga klaasil ilutsev kiri SAPIKAKLUBI näeks vägagi kahemõtteline väja:) ).
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by maitpoiss »

aga mis inimesed näiteks sellisest asjast arvaks, kui võtaks koos muhkudega saaremaal ennast ritta? Kopin siia muhuklubist ühe teate:

Jätkaks kevadrallide traditsiooni saaremaal ja kutsuks teid osalema.
Osaleda soovijad palun kirja panna ennast:)


Toimumise aeg 25-27 aprill.

Osavõtu tasu täiskasvanu kohta X eek

Esialgne päevakava koostamisel.

Reede 25 aprilli õhtul saabumine 19.00 paadiga.

*Laagriplats ehk ööbimiskoht mõlemaks päevaks sama mis eelmine aasta.
*Asjade lahtipakkimine ja pikast teest puhkamine.

*Söögid-Joogid: Nagu alati on olnud, siis igaüks võtab kaasa.

Laupäev umbes kell 10.00 hommikul esimese võistlusauto start.
(Sel aastal toimub ristsõna lahendamine ralli ajal.)

*Peale rallit soe supp. (ainuke organiseeritud toitlustamine).
*Muhuteemaline võistlus (täis kõhu tõttu, pigem mõttele kui jõule)Smile
*meelelahutuslik pealelõuna. (Soovitav kaasa võtta riided mis ei karda tolmu ja pori) Smile
*linnaluba. (Kui enne sauna aega üle jääb või kes eelmisest üritusest osa ei võta.)
*Õhtul saun (Hommikul tuli alla teha)
*

***Pühapäev

Tagasisõit u.14.00 paadiga
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by Jossu »

Pakun et enamuse jaoks poleks veel ilm nii soe,et sapakat välja ajada. Ise ei jõua enda masinat niipea veel valmis, seega pole kindlasti tulija...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by marek »

Kuskil maal sõitmist ei poolda, seal võib asi käest ära minna. Käisime eile salasigarette toomas maakonnast ja üle põllu paistis üks 1977 aasta 968A, seekord sinine... õnneks ei olnud omanik müümisest huvitatud, muidu täna sebiksin praegu seal ringi...
Edaspidi meelega ei vaadanud aedadesse ja põldudele, et mingit jama omale kaela ei veaks jälle...
Last edited by marek on Tue Mar 18, 2008 4:28 pm, edited 1 time in total.
Image
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by maitpoiss »

Piisavalt soe et sapakat välja ajada?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi olemus, üritused ja muu sarnane.

Post by Jossu »

Just. Vaata meie ilmasi. Kus on mõnu sellise ilmaga sapakasse ültse istuda?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests