ZAZ968M Müügis.

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
pikktiit
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 7:51 pm
Maakond: Hiiumaa
Contact:

ZAZ968M Müügis.

Post by pikktiit »

Panen müüki oma ema sapika. Tema enam sellega ei sõida ja ta arvas, et kaua ta seal garaazis ikka seisab. Masin ZAZ968M aastast 1983, 1,2l, 40hj- 31Kw.Läbisõit ca 40000km (täpsustan). Kere, mootor, veermik väga heas korras, kõik ülevaatused läbinud alati puhtalt. Ühe omaniku auto. Punane. Panin ta ka Ostasse, aga väga tahaks, et see masin edasi elaks!!
Last edited by pikktiit on Sat Mar 10, 2018 4:40 pm, edited 1 time in total.
pikktiit
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 7:51 pm
Maakond: Hiiumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by pikktiit »

Täpsustan- kärukonks ka olemas (originaal), aga sellega ainult üks kord MAZ haagisega, 300kg peal, prügimäel käidud.
Gurja
Posts: 48
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:03 pm
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by Gurja »

Tere. Pakkun 450eurot. Garanteerin, et auto leiab minust korraliku hoolika peremehe ja jääb tee peale sõitma veel mitu kümment aastat.
pikktiit
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 7:51 pm
Maakond: Hiiumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by pikktiit »

Tänud pakkumast! Ma eeldaksin hinda alates 1000€.
Gurja
Posts: 48
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:03 pm
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by Gurja »

Tahtmisest saan aru. Aga selle raha eest, sa ei leia hoolika peremeest. Selle raha eest, lubavad osta endale ainult need, kellel on palju raha, aga nemad,nagu näitab praktika, kahjuks asjade eest ei hoolitse. Tõsiselt asjast hoolitseb ainult see, kellele on raskelt endale midagi lubada, kellel on raha puudus. Kui teil on eesmärk autole anda edasi hästi elada, siis ei ole mõtet küsida raha. Kui teil on eesmärk saada sellest raha, siis ei ole mõtet kirjutada, et te hoolitsete auto tulevasest elust.
Edu müümisega.
Minister
Posts: 536
Joined: Tue Aug 30, 2011 2:21 pm
Maakond: Harjumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by Minister »

Gurja wrote:Tahtmisest saan aru. Aga selle raha eest, sa ei leia hoolika peremeest. Selle raha eest, lubavad osta endale ainult need, kellel on palju raha, aga nemad,nagu näitab praktika, kahjuks asjade eest ei hoolitse. Tõsiselt asjast hoolitseb ainult see, kellele on raskelt endale midagi lubada, kellel on raha puudus. Kui teil on eesmärk autole anda edasi hästi elada, siis ei ole mõtet küsida raha. Kui teil on eesmärk saada sellest raha, siis ei ole mõtet kirjutada, et te hoolitsete auto tulevasest elust.
Edu müümisega.
Vaidleks vastu. Kellel pole raha, et normaalse hinnaga autot osta, siis sel pole ka väga palju raha, et seda remontida ja korras hoida. Pigem on suund see, et kaubeldes hinda ja odavalt ostes saab selle kallimalt vaheltkasuga maha müüa. Nähtud palju ja hoolimisest on asi kaugel.

Edu müüjale müügis ja turg paneb õiglase hinna paika
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
sapikafänn
Aktiivne Klubiline
Posts: 198
Joined: Sun Oct 19, 2014 2:05 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by sapikafänn »

Kui sa seda autot "tuunima" ei hakka, siis pole ka remont sellel autol kallis. Lihtsalt mõnda varuosa tuleb kauem otsida.
Et asja aremini müüa, tuleks ikka pilt ka lisada. Ilma pildita ja sellise hinnaga ei viitsiks küll Tartust kuhugi kaugemale vaatama sõita.
Gurja
Posts: 48
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:03 pm
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by Gurja »

Minister wrote:
Vaidleks vastu. Kellel pole raha, et normaalse hinnaga autot osta, siis sel pole ka väga palju raha, et seda remontida ja korras hoida. Pigem on suund see, et kaubeldes hinda ja odavalt ostes saab selle kallimalt vaheltkasuga maha müüa. Nähtud palju ja hoolimisest on asi kaugel.

Edu müüjale müügis ja turg paneb õiglase hinna paika
Siin ma ei ole nõus. Tihti näen kuidas inimesel on raha osta endale kallis auto, aga hooldamiseks raha ei ole või kahju. Isegi piduriklotsid panevad lammutusest. :lol: Sapakaga remont on odav. Eriti mulle. 1põhjus. Seal kus ma töötan, palju ukrainlasi, kes võivad tuua mulle varuosad. 2põhjus Saan teha palju varuosi ise. Endal on olemas palju igasugust pinki.
Odavalt osta, et hiljem kallimalt maha müüa. Selline variant mitte mulle. Mina vihkan sellise inimesi. Kahjust sellist on meil palju. :evil:
sapikafänn wrote:Et asja aremini müüa, tuleks ikka pilt ka lisada. Ilma pildita ja sellise hinnaga ei viitsiks küll Tartust kuhugi kaugemale vaatama sõita.
Siin on teine põhjus, miks ma nii odavalt pakkusin. Mulle kaa liiga kaugel sõita. Tuua auto minu juurde, mulle läheb maksma kuskelt 300+350 eurot. Isegi kui auto 450eest, + 350 kohale tuua + ümbervormistamine juba peaaegu 1000. :(

Mina juba 6-7 aastad mõtlen endale võtta sapika.(kõige esimene auto oli 966 75a) Kahjuks soobiva hinna eest ja samas rahuldavas korras ei ole. Aga kallist ma ei saa endale lubada. Mida teha? Jaan ootama oma auto edasi.
pikktiit
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 7:51 pm
Maakond: Hiiumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by pikktiit »

Ümbervormistamine ARK-is on 62€. Toomine Hiiumaalt- praam 5.00 + 1.5 + kütus.+ muidugi Hiiumaale tulek bussiga. Pole mingi ulme!
Gurja
Posts: 48
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:03 pm
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by Gurja »

:lol: sõit Hiiumale kahe bussiga. Esimene Tallinnasse teine edasi. Kokku ühele poole umbes 6 tundi kahe bussiga. (Terve päev perses...) Aga tagasi? Kui ei osta autot? Ennem vaja auto ülevaadata, pärast juba osta. Selle pärast esimene sõit vaatamiseks, teine treileriga või spets autoga et tuua. Treileri rent + küte+ mittu korda praam. Tulebki välja üle 200-250. Evakuatoriga veelgi kallim.
BERNI 38
Posts: 5
Joined: Sat Feb 24, 2018 9:42 pm
Maakond: Harjumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by BERNI 38 »

ihii kyl te olete ikka rumalad auto käru saad rentida 25e ööpäev + pena ja inimene kes vötab sellise söidu ette et autot vaatama minna ja kindel soov osta siis saab selle asja 1 päevaga aetud aga jah hinda raske määrata kui ei ole piltte.
Aga mötetu jahuda nii siin teise inimese kuulutus lehe all see kellel kindel soov osta see ostab kohe hoolimatta sellest mis seisus auto on.
pikktiit
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 7:51 pm
Maakond: Hiiumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by pikktiit »

Miks peab üldse mingit käru rentima? Müügi hetkeks teen ülevaatuse ja kindlustuse ära ja auto sõidab täiesti iseseisvalt ilma kõrvalise abita. Korras masin! Lihtne!
Tõsisele huvilisele tel.56610402. Pean lihtsalt ära märkima, et Soomest juba üks on. Aga see selleks.
Last edited by pikktiit on Tue Mar 20, 2018 12:05 am, edited 1 time in total.
pikktiit
Posts: 6
Joined: Fri Mar 09, 2018 7:51 pm
Maakond: Hiiumaa
Contact:

Re: ZAZ968M Müügis.

Post by pikktiit »

Gurja wrote::lol: sõit Hiiumale kahe bussiga. Esimene Tallinnasse teine edasi. Kokku ühele poole umbes 6 tundi kahe bussiga. (Terve päev perses...) Aga tagasi? Kui ei osta autot? Ennem vaja auto ülevaadata, pärast juba osta. Selle pärast esimene sõit vaatamiseks, teine treileriga või spets autoga et tuua. Treileri rent + küte+ mittu korda praam. Tulebki välja üle 200-250. Evakuatoriga veelgi kallim.
Miks nii keeruliselt? Auto sõidab omal jõul. Evakuaator?? See pole ju romuvedu!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests