mootoriga probleemid

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

mootoriga probleemid

Post by meelis »

novot kuskil teemas vist juba mainisin, et mootor tahab mul välja surra. ja imelik kuidagi ei saa ma sellest jamast lahti. eile puhastasin õhufiltri, võtsin karpa jälle maha, kontrollisin tihendeid ja värke, sädet jms. aga jamast ikka lahti ei saanud. proovisin tühikäigu pöördeid ka juurde keerata aga sellest polnud ka abi. selline tunne on nagu saaks liiga palju bensu ja liiga vähe õhku - st tossab veits liiga palju minumeelest. ja kui mõned korrad on välja surnud, siis ei taha enam hästi käima minna. kui natuke oodata siis jälle korraks läheb. kuna ma ise mootorite koha pealt suht algaja, siis sai lihtsalt mõistus otsa :S soovitage, andke nõu mis teha. tahaks soojade ilmadega juba sõita ning keretööd ootavad samuti ees.

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: mootoriga probleemid

Post by Jossu »

praegu tundub just et ei saa kätte korraikut, puhasta karpa ja bena pump ära...pumba sõelale tuleb ka igast ****a mis ummistab...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: mootoriga probleemid

Post by meelis »

hm... ilma õhufiltrita kordus täpselt sama jama. ja krt ei leia mina seda sõela üles sealt. kas see peaks seal karpa ülemise osa sees olema kuskil? ja milline ta välja näeb, st kas metallist? :S
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
urmas
Posts: 33
Joined: Sat Dec 09, 2006 9:37 am
Contact:

RE: mootoriga probleemid

Post by urmas »

meelis kirjutas:
hm... ilma õhufiltrita kordus täpselt sama jama. ja krt ei leia mina seda sõela üles sealt. kas see peaks seal karpa ülemise osa sees olema kuskil? ja milline ta välja näeb, st kas metallist? :S
pumba filter asub pumba kaane all, kasuta võtit nr.10 . Karbussi filter asub siseneva bensutoru vastas teselpool karbussi. Võti nr. 17(19?) ja igasugu edaspidiste jamade vältimiseks paigalda plastikust 5 kronine lisafilter. Mille saad suvalisest autopoest või tanklast.
Last edited by urmas on Sat Apr 21, 2007 5:17 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests