lõuna-eestis juppide poodi

Soovite mingit varuosa osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
toomas
Posts: 15
Joined: Tue Oct 29, 2013 11:57 am
Maakond: Põlvamaa
Contact:

lõuna-eestis juppide poodi

Post by toomas »

kas keegi oskab kaasa rääkida et kust või kas on kohati kust nt L-eesti. saaks osta kas kasutatud või uusi zaz juppe... või on nt mõni neti aadres ... või on kellegi tutvust või võimalusi piiri tagant saada... ootan huvide


tänu ette ära..!
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by marek »

Tartus veneauto juppe müüvad Ülo äri ja OÜ Mekre. Esimeses hinnad üsna mööda ning teises üldjuhul sapakale vist midagi väga saada pole- pigem Lada jupid enamuses. Otse poest enam niiväga ei saagi osta neid juppe.
Image
toomas
Posts: 15
Joined: Tue Oct 29, 2013 11:57 am
Maakond: Põlvamaa
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by toomas »

nojah jah siia küll kui juba niisama zazile. juppe leida on raske siia mis ma peaks oma zaz 966. 68'
Tegema et talle juppe saada. sest see pidid eestis väga haruldane olema
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by marek »

toomas wrote:nojah jah siia küll kui juba niisama zazile. juppe leida on raske siia mis ma peaks oma zaz 966. 68'
Tegema et talle juppe saada. sest see pidid eestis väga haruldane olema
Tehniline pool sama kõikidel seebikarpidel kuni 1994. aastani välja. Üksikud uuendused siin-seal, aga põhimõtselt kõik 1:1-le asendatavad. Lisaks saab paljusi asju ka asendada tänapäevastega kui originaali taga ei aja.

Ilu- ja salongidetaile vast raskem saada, aga leiab neid ka nt. osta.ee-s pidevalt sapaka kroomdetaile müüa jne.
Image
toomas
Posts: 15
Joined: Tue Oct 29, 2013 11:57 am
Maakond: Põlvamaa
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by toomas »

siis peaksin lihtsalt selgitama puuduvad juppid ja need asetama... mul oleks peamine et saaksin ma ta käima... ja liikuma... sest kere detailid on säilinud ja vajavad ainult vana värvi maha võtmist... ja salong selle uuendamisega see on meeldiv tegevus... praegune mure ongi selles et ta käima saada. sest tahaks ta nii õhtul korda saada et sellega tänavale võiks minna.... ehk siis ülevaatus tehtud. saaks....
stiivu
Posts: 18
Joined: Mon Dec 17, 2012 7:32 am
Maakond: Võrumaa
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by stiivu »

oman kaa 966-te ja juppidega on probleeme, kuna tegu on ukraina masinaga. tahtsin kaa veneauto poest tellida aga ei saand:(
toomas
Posts: 15
Joined: Tue Oct 29, 2013 11:57 am
Maakond: Põlvamaa
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by toomas »

mis aasta oma sul on ta.... se 966
ja mis jupid sul endal puudu on...?
stiivu
Posts: 18
Joined: Mon Dec 17, 2012 7:32 am
Maakond: Võrumaa
Contact:

Re: lõuna-eestis juppide poodi

Post by stiivu »

1973 a oma, väljavahetamist tahaks esistange, tuled ,tihendid. ühesõnaga on terve auto olemas aga lihtsalt on asju, mida tahaks uute vastu välja vahetada, tuleb ainult kurtnalaata oodata jälle ,sealt ikka vahest leiab:D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests