Toores

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

Toores

Post by madis1080 »

Kuidas saab sapikal toore trossi vahetada? Või , et toore tross tuleks mingi 5cm käigukangi juurest välja. Et see seene moodi jublakas tagasi külge pigistada? Praegu liigub tross koos rüüga ja ei saa toorest peale, ega maha. Ainult mootori juurest käega aidates.
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Toores

Post by madis1080 »

Sain selle rüü sinna tagasi külge. Aga nüüd käib see traat rüü sees raskelt. Kas keegi on kunagi sama jama ees istunud? ja oskab äkki aidata. Kuna mul weber vahel siis tegin sinna põlve vahele(õhtul panen pilti).
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Toores

Post by madis1080 »

Sain korda- hakkas ise lambist käima korralikult.
Allann
Posts: 120
Joined: Fri Mar 05, 2010 4:34 pm
Contact:

RE: Toores

Post by Allann »

samas mul on ka endal jama sellega.kui toorest tõmban ei liigu karbussi peal see klapp peab ise käsitsi peale panema ja maha võtma.oskab keegi öelda milles jama võib olla,kas ma pean trossi välja vahetama?
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Toores

Post by Sapi-Vana »

No kui tooretrossi kangi liigub täies ulatuses üles-alla ja trossi teine ots ei liiguta, siis tasub arvestada trossi purunemise või otsa lahtitulemisega. Kui liigub väga vähe, siis on tross kusagilt kinni jäänud. Selleks aitab väga hästi kas White Spirit või siis irrutusõli (mis võib ka olla puhas White Spirit aga võib olla ka LPG, mis iseenesest pole ka paha asi). Seda siis pihustad kohe hingest mootori poolt torru sisse (raskusjõu mõjul ta ise valgub allapoole ja trossikeerdude vahele) ja ootad nii ööpäevakese. Enne seda võid ju sapika nii parkida ka, et ninaots allapoole jääb - valgub paremini. No ja kui siis mure oli kinnijäävas trossis, siis see mure peaks kaduma.

Arvesta siis ka sellega, et see pihustatav õli silmadele mitte hea ei ole.
Last edited by Sapi-Vana on Wed Sep 01, 2010 9:31 am, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests