Elektri probleem

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

Elektri probleem

Post by maitpoiss »

Tere!
Ega Haapsalu kandis kusagil pole ühtegi sapika elektrit jagav inimene?
NImelt mul selline probleem, panin uued näidikud asja külge ja tegin proovi tuurid ning nüüd on selline jama et vajutades pidureid laseb auto signaali :D
Kui mootori alt sealt releest võtan juhte lahti siis saab korda, pidureid vajutades ei lase signaali ja ka piduri tuled ei põle. Siin vist seletada ja pakkuda mis viga võiks olla on päris keeruline, seega küsin ehk on siin kandis mõnda venda kes jagab natuke neid juhtme värke?
Last edited by maitpoiss on Mon May 03, 2010 9:23 pm, edited 1 time in total.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: juhtmenuss

Post by Jossu »

pealkiri korda, läheb kustutamisele teema muidu!
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by maitpoiss »

igati kohane sõna selle probleemi kirjeldamiseks. Pidurdades laseb signaali. Algas peale seda kui selle sinu antud roolilati peale panin. Ei tea mida ma veel näppisin seda pannes
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by Jossu »

no sapaka skeem on ju nii lihtne, võta skeem kätte ja hakkad näpuga järge ajama. Singlaalil ja piduril seoseid skeemis pole, niiet sinu jutt väga ebatõenäoline.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by Sapi-Vana »

Hmm... asi on minu arust küll väga huvitav. Sest nagu Joosep kirjutas - signaalil ja piduril skeemis seoseid ei ole. Kas juhtmed muidu olid ikka kõik terved ja kusagilt miski karvane ots teise liiniga kokku ei jookse? Näiteks kasvõi seesama relee, mille külge juhet pannes mure tekib - on see korralik?
von Zapp ehk Sapi-Vana.
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by maitpoiss »

Joosep, ma ei kuulu sinna inimeste katekooriasse, kes jutte ise välja mõtleb, et saaks foorumis teistega juttu teha! Kui sulle see jutt "ebatõenäoline" on siis sa ei ole sunnitud kaasa rääkima!
...igatahes pean uurima neid juhtmeid veel, kontrollisin, et ega mõni katki pole või mõne teisega ühenduses. Kui ma ta eile garaašist pakkudelt maha tõstsin ja esimesed ringid tegin siis oli kõik ok, ja alles peale igasuguste puuduvate detailide tagasi panemist hakkas häälitsema.
maitpoiss
Posts: 121
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:08 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by maitpoiss »

kust ma selle sapaka lihtsa skeemi leida võiksin?
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by Sapi-Vana »

Vaata siin foorumites vähe ringi. Neid on siin-seal mitmes kohas püsti.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Elektri probleem

Post by madis1080 »

Vb viitsib Joosep teha sinna artiklite ja asjade juurde need skeemid jne ka.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests