Estonian Experience otsib Säbosid.

Siia kõik muu, mis mujale teemadesse ei sobi.
Post Reply
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

Estonian Experience otsib Säbosid.

Post by blondiinid »

Tere Harjumaa/Tallinn jt säbod/jt, Estonian Experience on teist huvitatud!

http://estonianexperience.com/toopakkumised

Neilt ka natuke lisainfot:
Sovieti tuur on meil 3,5 h pikk.
Üldjuhul kui me rendime autosid ilma juhita oma päevasteks näiteks Lahemaa ekskursioonideks, mis on 8 tunnised, siis autorendi päevatasud 250 - 300 EEK.

Tihti on meil vaja teha ühe otsa transfeerid Tallinna piires lasketiiru ja tagasi. 15 min transfeer, siis inimesed lasevad kohapeal 1h -1,5h ja siis on neid vaja tagasi tuua. (ca 100EEK edasi-tagasi). 4h rent ca 150EEK.

NB! Kui kellelgi on Lasnamäe piirkonnas nõuka stiilis korterit, siis ollakse ka sellest huvitatud, et turistid hakkaks seda imevärki vaatamas käima väikse papi eest.
_____________________________________

telefon: 53 464 060.
e-mail: sales@estonianexperience.com
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Estonian Experience otsib Säbosid.

Post by metsamees »

Ega ma paha pärast ja tõenäoliselt varsti kustutan postituse ära AGA...

Ülejäänud mis ma kirjutasin ei kannata postitamist.

(mõtted teemal taksoteenuste hindadest, trammipileti hinnast autotäiele turistudele, sapika välja laenamise riskidest, sõidukorras hoidmise kuludest, sapikaomaniku järgmise aasta tuludeklaratsiooni lisaridadest ja tugev kahtlus kas firma suudab kompenseerida autode taastamise kui mõni "turist" teisele tagant sisse sõidab)
Arvestamata ei saa ka jätta pisiasja et sapikad vahest lihtsat lagunevad natuke. Kui omanik roolis ja pidurid ettevaatlikult ära kaovad on see lihtsalt pisike vahejuhtum aga kui keegi teine, kes siis vastutab?
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Estonian Experience otsib Säbosid.

Post by blondiinid »

metsamees kirjutas:
Ega ma paha pärast ja tõenäoliselt varsti kustutan postituse ära AGA...

Ülejäänud mis ma kirjutasin ei kannata postitamist.

(mõtted teemal taksoteenuste hindadest, trammipileti hinnast autotäiele turistudele, sapika välja laenamise riskidest, sõidukorras hoidmise kuludest, sapikaomaniku järgmise aasta tuludeklaratsiooni lisaridadest ja tugev kahtlus kas firma suudab kompenseerida autode taastamise kui mõni "turist" teisele tagant sisse sõidab)
Arvestamata ei saa ka jätta pisiasja et sapikad vahest lihtsat lagunevad natuke. Kui omanik roolis ja pidurid ettevaatlikult ära kaovad on see lihtsalt pisike vahejuhtum aga kui keegi teine, kes siis vastutab?
jup, nõustun sinuga, Hea on see, et taksot säbodega sõita ei saa
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: Estonian Experience otsib Säbosid.

Post by Sapi-Vana »

4h rent ca 150EEK.
Huvitav, kas rendihinna sees on ka kütus? Ma väidan siin, et nelja tunniga 10 liitrit bensiini laisalt läbi põletada ei ole mingi probleem. Kasutegur jookseb ikka rahulikult miinusmärki.

Pealeselle ei ole ma üldse kindel, kas ka täiesti tipp-topp korras sapika puhul miski alkorallil britt suudab sapikat teel hoida. Omalgi mõnikord läheb kurv vägisi suuremaks... mis siis veel rääkida inimesest, kes ei ole tagarattaveolist masinat iial näinud ja veelgi vähem sellist, millel esiots mitte midagi märkimisväärselt et kaalu.

Minu pärast võib Estonian Experience rahus pikalt käia. Ehk nagu mu naabrimees ütleb - nussigu ise oma kits ja tehku hein!
von Zapp ehk Sapi-Vana.
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Estonian Experience otsib Säbosid.

Post by marek »

Lihtsam variant oleks ise autoga nv. õhtuti kuhugi raffarohkesse kohta parkida. Nt. suurde parklasse, rannas v. klubi ees. Mõne aja pärast on rahvas kohal, kes nõus väikese tiiru v. kuhugi viimise eest viskama soti või paar vastavalt vajadustele. Endal päris tihti nii, kui linnas ringi chillin...
Kütuse, mis endal sõiduks kulub saab 0-i ja väheke peale ka.

Mingile purjus soomlasele ilma juhita auto laenamine on sama hea kui võiks juba ise masina vanarauda viia... raha saab umbes samapalju... Mina näiteks ei usalda ühtki sõpra linnaliikluses oma zazi rooli, rääkimata suvakast...
Image
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: Estonian Experience otsib Säbosid.

Post by blondiinid »

Purjus inimesed ei tohi ju üldse juhtida, kust sellised ideed üldse, et purjus britt või purjus põder zazi rooli lastakse?

Mis diil kütusega on, ei tea, pole veel nii kaugele uurinud. Algselt pakuti selliseid hindu ja panin need siia välja kui kellelgi peaks huvi tekkima.

Kindlasti ei saa rääkida olukorrast, kus hinnaline säbo renditakse välja sellise summa eest, kus peab veel ise peale maksma. Pole ju mõeldav et korras säbo antakse lihtsalt kellegi kätte katki sõitmiseks..!!!
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests