zaz 968A esituled ei tööta

Probleemid elektri, veermiku või mootoriga?
Post Reply
Marks
Posts: 2
Joined: Thu Jul 04, 2013 7:58 pm
Maakond: Järvamaa
Contact:

zaz 968A esituled ei tööta

Post by Marks »

Paluks abi. Mingil hetkel lakkasid esituled töötamast(ei toimi pooltuled, pargid ja täistuled). Tagumised tuled toimivad. Kust oleks mõistlik seda viga otsima hakata? Kas lüliti saab sellist jama teha? Kui tulesid vahetada, siis armatuuris märgutuli toimib.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

Re: zaz 968A esituled ei tööta

Post by metsamees »

Vasaku käega armatuuri all umbes kellade ploki serva juures katsudes peaks ümmargune vajutatav nupp olema.
Marks
Posts: 2
Joined: Thu Jul 04, 2013 7:58 pm
Maakond: Järvamaa
Contact:

Re: zaz 968A esituled ei tööta

Post by Marks »

Tänud. Nupu leidsin, aga sellest kasu polnud. Tänaseks viga käes ja kõrvaldatud. Mingil müstilisel kombel olid eest pirnid üheaegselt läbi läinud (seest valgeks tõmbunud). Gabariiditule pesad olid lihtsalt mustad ja aitas puhastamine.
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

Re: zaz 968A esituled ei tööta

Post by metsamees »

Nüüd peaks olema õige aeg voltmeetriga töötava mootoriga pinget mõõta. Võimalik, et pirnide maha põlemine polegi siis enam nii müstiline.
JuhanHirv
Posts: 5
Joined: Sun Jul 28, 2019 2:28 pm
Maakond: Tartumaa
Contact:

Re: zaz 968A esituled ei tööta

Post by JuhanHirv »

Kas tuled on ainult selle termokaitsme all või on veel miskit? Mul põletab kaugtulede niidid läbi. kas kaugtuled peal on kang ülemises asendis või alumises? Tulede lüliti kohta, et kas esimeses astmes peaks olema pargid ja teises sõidutuled. Mul põlevad mõlemas kõik. Ühesõnaga kaugtulesid ei leia kuidagi üles. Signaal lakkas ka töötamast. Kas signaal võiks olla tuledega sama kaitsme all. Mul lõi kaitsme välja suht kähku kui tuled põlema panin. Signaali aga lahti ühendades enam nii ei tee. Signaal iseenesest töötab kui otse akult proovida. Kui keegi tahab ja viitsib sel teemal kaasa mõelda rääkida, siis 5297575. Ise olen Tartu mehi muidu.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 7 guests