Keretööd ja värvmine

Tahad teada midagi kere kohta?
Post Reply
Minister
Posts: 536
Joined: Tue Aug 30, 2011 2:21 pm
Maakond: Harjumaa
Contact:

Keretööd ja värvmine

Post by Minister »

Olles juba mõned kuud sapika omanik olnud, olen saanud sõita u 10 km ja kiskusin sapika laiali, et järgmine aasta veelgi korralikuma sapikaga sõitu teha. Kuna ajast on saanud väga piiratud resurss, siis otsin inimest, kes tahaks mu sapika pisimõlgid sirgeks pahteldada, auto kruntida ja taas üle värvida.

Olen valmis ise panustama auto laialivõttu ja eeltöösse, kui asjalik spets kõrvalt nõu ja jõuga aitab. Auto oleks vaja väljast ja seest üle värvida. Kapotialune ja mootoriruum jäävad esialgu värvimata.

Plaan on auto teha kahe värviliseks. Kas see on hea mõte? Plaanis on midagi analoogset:

Image

Kas just samade värvidega, aga tundub ilus. Samas kui kellelgi on mõtteid või pilte, milline see auto olla võiks, siis võib siia teemasse julgelt postitada.

Teine võimalus on ta lihtsalt lumivalgeks värvida ja jätta ühte värvi. Aga mis värvides see mudel üldse tehasest välja tuli? Kas kuskil on olemas ka aastate järgi värvi kaarte selle mudeli kohta.

Joonas
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests