andu82 968m

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

andu82 968m

Post by andu82 »

mul siis 88 aasta 968m, (hele)beesikas. nokitsemist tahab ikka saada. on veel väheke avariiline (esiots ja parem külg). kuna hetkel veel kindlat hoiukohta pole siis on ka ühe rüüstamise üle eland.lõhuti tagatuli ja kisti juhtmeid lahti mis aga näppu jäi


pildid: http://www.rate.ee/albums/kopikas13/a480853
http://nagi.ee/photos/andu82/sets/185583/
nagis nüüd veic rohkem pilte.
Last edited by andu82 on Fri Mar 13, 2009 1:57 am, edited 1 time in total.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: andu82 968m

Post by Sapi-Vana »

Sa viska masinale mingi kate peale, et kaoks silma alt otseselt ära. Rüüstajad nolgid oleksid ehk huvitatud oma tegevust jätkama, aga kuna nad reeglina EI VIITSI katet maha võtma hakata, siis jääb aktsioon enamasti ära.

Muidu nokitsemist on sul seal... palju.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
dragen
Posts: 39
Joined: Thu Nov 06, 2008 9:26 pm
Contact:

RE: andu82 968m

Post by dragen »

sellest saab elulooma küll, peaks enda masinast ka pildi üles panema kui esisilla alla saab :)
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: sapika saamis loost ka siis

Post by andu82 »

üldiselt oli see sapika saamine suht juhuslik. soetatud sai oktoobri algul vist. lühidalt siis: läxime sõbrapoiss taunoga haapsalu ligidale üht fordi vaatama, ostusooviga. talu juurde jõudes esimese asjana jäi silma see sapikas garaazi taga võsa all. ma mudugi kohe pool jooksuga autost välja ja zazz-i takseerima, teised kaaslased riburada pidi mulle järgi. sai siis omanikult zaz-i kohta küsitud. kas müügi mõtteid pole ja saades jaatava vastuse sai ka kaupa tehtud. niiet ühe asemel saime sealt 2 autot, zaz-i ja fordi.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: andu82 968m

Post by Jossu »

Sul õrnalt paari 10a nolgi patsusute läbi eland.
Ma jätsin üheks päevaks garaaziühistu vahele doonori, järgmise päeva hommikul läksin, ühtegi sirget plekki polnd, ühtegi ktervet akent ka mitte kolmnurgad, tuled puru luugid ja uksed pahupidi keeratud sisu kõik mööda ilma laiali loobitud jms:) Kahju et just seeöö mind garaazis möllamas polnud...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: andu82 968m

Post by andu82 »

jh mu oma pääses vägagi kergelt võrreldes sellega mis sõbra sapikaga tehti, sõbra sapikas seisis veel minu oma kõrval ja see leiab oma viimse kodu vana metallis.:(
ZAZ is back
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: andu82 968m

Post by andu82 »

nii vahepeal nüüd saand nata puuduvaid juppe kokku koguda. õnnestus saada ka pakiraam ja eraldi raamina veel spetsiaalselt suuskade transax mõeldud raamid-reelingud. pildid albumis. palju neist aru saab ei tea :). sapik ise hetkel veel ootab transat. lihulasse. kahjux vahepeal jälle kaagid avastand ta asukoha ja tegutsevad :(
ZAZ is back
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests