ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by Sapi-Vana »

Jahh... ei alumiinist tõepoolest kroomi saa... küll aga saab alumiinkilbi ilusaks teha. Silud kilbid säravaks ja lased spreipudelist toonivat lakki peale. Viltketast abiks võttes ühe õhtu teema.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by XCX »

Japjap lihtsalt natuke vale sõnastus sai ei mõelnud kroomi, vaid jap läikivat pinda... :P
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
mexx
Posts: 58
Joined: Mon Sep 17, 2007 1:07 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by mexx »

suht vana uudis on juba see reede õhtune tsill sappariga,samamoodi see kõlar katusel ja õllekast...meenutab pisikest ahvi puuotsast kes nägi kuskil midagi sellist ja nüüd tahab endale ka.aga edu...
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by XCX »

Lihtsalt ei ole seda aega ja ilma olnud siiani, mis võimaldaks, kuna jääb mulje nagu kevad ei jõuagi kohale.. Ja garaazi mul hetkel veel pole nii, et ei lähe väga sellise külmaga miskit tegema...
Eks me seda vaatame veel, kes oma sõnu sööb!
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
mexx
Posts: 58
Joined: Mon Sep 17, 2007 1:07 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by mexx »

mul on need teeemad ammu ennem sind,nii et ma arvan et ma ei hakka sööma oma sõnu ja sina oled ikkagi aff!!!vut siused lood,ei ole mõtet korrata vana vaid teha midagi uut ja originaalset!!!
j6rx
Posts: 14
Joined: Thu Mar 12, 2009 1:06 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by j6rx »

lapsed lapsed kakelge pm teel ;) ja mexx kui nagu mõelda siis ei ole ka sina esimene leiutaja.... :) ühesõnaga rohkem tolerantsust üksteise suhtesB)
kaffel
Posts: 15
Joined: Mon Apr 06, 2009 5:45 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by kaffel »

kaffel - 2 pauku 8 auku
XCX
Posts: 45
Joined: Mon Mar 02, 2009 12:40 pm
Contact:

RE: ZAZ 968M 1987 1,3 "Romantika"

Post by XCX »

Nii mul asi nüüd niikaugel, et sai installitud täiesti uus benapump ja jagajale kontaktid...
Ühtlasi sai välja kistud kogu sisu ja põhi polegi hapu ning kõik suhteliselt kena, kõik **** välja ja siis ühes tükis uus põhjamatt..
Istmed puhastuses väga heas seisus, esimeste uste küljepolstrid teen uued, kuna üks suhteliselt mäda ja keski geenius on autot värvides need peale jätnud ja ääred värvinud...
Ilmselt pean kohe ka kõlarijuhtmed mati alt ära vedama siis ei jää näha hiljem.
Ülejäänud pisidetailid nagu käigukangi ümbrus ja käsipidruikang, peegel jms puhastan ja värvi mustaks.
Ukseseest kõik mehhanismid ja akna ajamid, lukud jms määrisin ja puhastasin kõike ära kenasti ning sinna lihsalt kile kaitseks uuesti peale siis okei...
Image

Välimuselt sai kõik tuled ja viled lahti kistud, ära puhastatud kontaktid ja klaasid ja kõik toimib kenasti.
Samuti võtsin alt ära rehvid, mis tuleb üle vaadata (originaalid) siiamaani on õhku pidanud kenasti, aga murenenud, et ehk otsib siiski alternatiivi, veljed lähevad lähiajal liivapritsi ja valge värvi alla...
Siis on välimus juba korras.
Image
[b]ZAZ 968M '87 "Romantika"[/b]

[url]http://www.sapikaklubi.org/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=964[/url]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests