prixi luazik

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

prixi luazik

Post by prix »

Panen siis enda luazi pildid ka ülesse. Kolm aastat on nähtud ehitamisega roppu vaeva ja 2 korda on Lutskis käidud pulikaid toomas. Lõpuks on asi valmis ja peaks olema parem kui tehasest. Kere on tutikas 1302 luazi oma orikas tavria mootoriga. Omal oli 969m olemas doonoriks Masinal pole ühtegi vana laagrit ega tihendit ega puksi ega rooliotsa.
Pilte siin - http://picasaweb.google.com/Luaz969m

Image
Image
Image
Last edited by prix on Tue Dec 02, 2008 7:37 am, edited 1 time in total.
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by madis1080 »

:o:o see kollane värv sobib nagu rusikas silma auku
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by Sapi-Vana »

VÄGA ilus auto! Sellisega on kohe lausa kahju maanteele või avamaale sõitma minna. Ainult vaataks ja paitaks. Kujutan ette, et sul endal on ka kogu aeg selline rahulolev muhelus näol.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
naljamiiz
Posts: 115
Joined: Sat Sep 08, 2007 9:36 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by naljamiiz »

just minu mõte ka, et eriti ei tahaks autot välja ajadagi, kui siis ainult super ilusa ilmaga maanteele. arvata võib et see masin metsarallil ei osale:p tõsiselt ilus masin, arvestades veel seda, et tegelikult mulle need luaz'id ei ole eriti meeldinud siis selline võiks küll olla.
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: prixi luazik

Post by uve6 »

Olen seda Luaz-i oma silmaga näinud ning ka katsunud:):):)
Sõnu lihtsalt pole selle auto jaoks ja Tegija.
101% on parem tulemus,kui tehases.B)B)
http://www.luaz969.tk
naljamiiz
Posts: 115
Joined: Sat Sep 08, 2007 9:36 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by naljamiiz »

võiksid õelda kui palju tööaega kulus ka... raha nagu raha ikka kulub jubepalju-teab vist igaüks
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by prix »

Aega läks kolm aastat tööd, peale tööd ja raha oi oi,kui ütlen,siis peate mind hulluks,aga jah ise olen peaaegu rahul.Värv on muide HUMMERI kollane(koodi järgi) Maailmas pidi ainult kaks autot olema,mis on ainult läbivusele mõeldud-Luaz jaHummer ei ühtki mugavust.
imelyk
Posts: 72
Joined: Sun Oct 05, 2008 12:36 am
Contact:

RE: prixi luazik

Post by imelyk »

lihtsalt ilus....meeletu lausa..no pole sõnu:P
Mega ilusa t66 oled teinud.

Raha...sellise asja peale lähebki palju raha..ja ma ise paneks ka samamoodi kui oleks mida panna:D
aga muidu kuidas se raha siis sinna mahtus..(Summana)?:D
Istun Luazis ja naudin Saaremaa männimetsi!
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by prix »

Raha raha. Lõpuks läks raip kuue kohaliseks,aga asi oli seda väärt. Panin veel mõned pildid juurde.See suvi sai ikka 500 km maha aetud.
pooltelg4
Posts: 684
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:47 am
Maakond: Viljandimaa
Location: Abja-Paluoja / Viljandi
Contact:

RE: prixi luazik

Post by pooltelg4 »

Kuidas sa käigikasti nii ilusasti puhtaks said? Millega saaks selle vana õli ja sette nii maha et läigiks nagu Sinul?:) või on need uued asjad sul kõik?
Last edited by pooltelg4 on Mon Dec 01, 2008 2:11 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by madis1080 »

Ise enndal tegin suurema jama miinus kruvikaga maha ( mul oli oma 1 cm seda õli ja muud ****a sealt peal)ja siis käisin veel traat harjaga üle(mitte sellega mis rellaka otsas on) ja minu jaoks oli hea küll siis veel(arvasin et hakkan sellega põllurally ajama, aga siis lõi ****st mõistuse pähe:D) ,aga
on ka mingeid mootoripesu vahendeid ja võid ju bensiiniga ka proovida leotada
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by Jossu »

btw see kast on üle värvitud arvatavasti...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by prix »

Väga õige,see kast ja taga tiffer on värvitud.Värv on ostetud firmast GERD ITC. miski tsikli moto jaoks mõeldud.Kannatab roppu kuuma ja õli.Muidugi enne sai WÜRTHi keemia (eriti hää kraam iga asja pesemiseks) ja survekaga jupid putaks lutsitud.Kui huvi on, siis võin täpsed nimetused ka kirja panna
imelyk
Posts: 72
Joined: Sun Oct 05, 2008 12:36 am
Contact:

RE: prixi luazik

Post by imelyk »

ega sul meeles pole mis differ ja käigukast maksid..oleks endalgi vaja ja tuttav olemas kes ukrainasse liigub mingi aeg...!
Last edited by imelyk on Thu Dec 04, 2008 4:27 pm, edited 1 time in total.
Istun Luazis ja naudin Saaremaa männimetsi!
prix
Posts: 66
Joined: Sat Sep 27, 2008 12:02 pm
Contact:

RE: prixi luazik

Post by prix »

Mul oli endal doonor olemas.Lihtsalt panin uued laagrid-tihendid ja värvisin.Lutskist sa vaevalt eriti selliseid asju saad.Pead ikka tellima ette,siis võib olla saad.Muidugi viimast korda käisin,siis vana oskas juba hinda ka küsida,et küll fanaatikud maksavad.Nagu ma juba varem olen kirjutanud,lõigati tehas 96-dal vanarauda.Nüüd koostatakse daewood ja ladasid,ehk kohapeal mingist börsist leiad,aga siis peab aega olema.Ma arvan et korralikke kaste leiad Eestist ka.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests