052 ZPS JuhanHirv

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
JuhanHirv
Posts: 5
Joined: Sun Jul 28, 2019 2:28 pm
Maakond: Tartumaa
Contact:

052 ZPS JuhanHirv

Post by JuhanHirv »

Ahoi! Tartus nüüd aegajalt liikvel üks 968, mis neli aastat noorem kui ma ise. Mu esmane mainimine kroonikates oli 74 aastal. Masin oli enne mind ühe omaniku käes viimased 10 aastat ja Saku kandis.
Leidsin, et ka siin foorumis paar postitust ta teinud oli kuid autost pilte ei leidnud. Täna käisin ülevaatusel ja liiga halvasti ei läinud. Anti roheline tuli. Heitgaasid ei meeldinud neile. Pidurid sain liikuma nii, et ilus pilt oli stendis. Enne seda olid tagumised silindrid täiesti kinni, aga juppideks laiali ja kokku ja toimib. Tehnikale meeldib, kui teda kasutatakse. Seistes jääbki kõik kinni. Tänaseks olen ca 300 km sõitnud ja päris pull elamus on kui igapäevaselt oled harjunud pea tutikate tänapäevaste autodega liiklema.
Müts maha eelmise omaniku ees, kes sel sapikal eluvaimu sees oli hoidnud.
Rudolf
Posts: 51
Joined: Sun Aug 06, 2017 9:51 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Elva
Contact:

Re: 052 ZPS JuhanHirv

Post by Rudolf »

Tore uudis, et ka minusuguseid uusi tegelasi! Kas 968A või M? . Arvan, et tuleks ikka mingi sapikate kogunemine ju ära teha veel mõne kuu jooksul.

Mis seis siis nende silindritega oli, täiesti mustust tükke täis ka vms? Huvitav, et heitgaas neile ei meeldinud, selles vanuses autol ei tohiks ju olla mingeid piiranguid.
JuhanHirv
Posts: 5
Joined: Sun Jul 28, 2019 2:28 pm
Maakond: Tartumaa
Contact:

Re: 052 ZPS JuhanHirv

Post by JuhanHirv »

968 A on. Silindrid olid lihtsalt kinni. Võtsin maha, ettevaatlikult meelitasin lahti. Mansetid olid enam vähem okeid. Suht null liivapaberiga rooste maha ja rante ega kriime polnud, ning nüüd toimivad ja ei leki kah. Aga usun, et kui 5-6 kuud magab zaz talveund, on jälle hingamine häiritud ja südamel kah rütmihäired. Mina ei tea, ütlesid, et 78a masinal juba ikka mõõdavad välja hingatavaid gaase, et palju promilli on:)
Rudolf
Posts: 51
Joined: Sun Aug 06, 2017 9:51 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Elva
Contact:

Re: 052 ZPS JuhanHirv

Post by Rudolf »

Ahnii, selge selge. Mul enamvähem sama teema praegu käsil. Eks see seismine muidugi hea ei ole ühelgi asjal, aga parem ikka kui soola sisse hullama minna :D .
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 5 guests