Volvoz 968m '86

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
Volvoz
Posts: 44
Joined: Fri May 04, 2007 9:53 pm
Contact:

Volvoz 968m '86

Post by Volvoz »

Vat see siis vanaisa ja vanaema kingitus mulle. Aastaid garaazis seisnud, mõni rooste täppki peale tekkind. Natuke käiamist ja käima ta läks. Kohe ülevaatusele aga hiljaks ma jäin. Paari päeva pärast tagasi õlikankuga aga mida mul ei olnud oli nelikant võti millega õli välja lasta. Kuna nii väga tahtsin käed õliseks teha siis vahetasin õhufiltril selle ära. Küünlad puhtaks ja lasnast Suursõjamäele ÜVsele. Jõudsin 5min enne sulgemist kohale, põhjus liiklusummik. Mees saatis mind pikalt ja hakkasin tagasi sõitma. Teel ülemiste ristmikuni oli 15minsane autode jada. Jõudsin siis lõpuks foori taha, roheline syttis, andisn gaasi ja mootor suri välja. Pärast nii paljust närvlemist ummikus oli see kyll paras põnts. Hakkasin naerma kuigi naljakat polnd nigu midagi. Bensunäidik ütles et pool paaki rahulikult. Uskusin teda ja proovisin käivitada. Mitte mõhkugi: isegi ei luband mitte. Pildusin talle veel sädemeid kolbide vahele aga ei midagist. Läksin üle tee tanklasse ja nurusin sealt 1.5 pudelit bensu, no kurat teab, äkki tõesti näidik valetab. Lippasin tagasi, bena sisse, pupan peale, pedaal põhja ja paugust käivitus. Kivi laskus südamelt.. Kihutasin bensujaama, tankisin, tervitasin taas veetlevaid teenindajaid, maksin, hüppasin sapperisse, gaas põhja, käivitan.. ei käivitu.. olin aku tyhjaks ketrand. Persse: ma sajatasin. Lükkasin masina kõrvale ja hakkasin helistama et keegi mind aitaks. Lõpuks siis sain ühe hea semuga kaubale et tuleb annab mulle särtsu, kuid alles 1.5H pärast. Noh ok, tülitasin siis natukee tankijaid et ehk keegi aitab aga tutkit. Lõpuks siis hakkas vihma kah tulema.. mingu kõik pekki. Läksin veel korra tanklauksest sisse ja kurvalt võtsin Eesti Ekspressi, jalutasin "autosse", keerasin üks pabeross ja tagaistmel jäin sõpra ootama.

See oli mu esimene kogemus vanaisa sapakaga, tänud neile kes viitsisid lugeda:)
Kusjuures vahepeal proovisin ka vändast käima panna aga see on ju paraktiliselt võimatu
Last edited by Volvoz on Sun May 13, 2007 9:16 pm, edited 1 time in total.
[small]Linnavahel vuristada on ike koom küll[/small]
Volvoz
Posts: 44
Joined: Fri May 04, 2007 9:53 pm
Contact:

RE: Volvoz sapper aastast 86'

Post by Volvoz »

veel pilte
Last edited by Volvoz on Sun May 06, 2007 2:01 pm, edited 1 time in total.
[small]Linnavahel vuristada on ike koom küll[/small]
Volvoz
Posts: 44
Joined: Fri May 04, 2007 9:53 pm
Contact:

RE: Volvoz sapper aastast 86'

Post by Volvoz »

Sees korralik
[small]Linnavahel vuristada on ike koom küll[/small]
metsakas
Posts: 64
Joined: Tue Jan 09, 2007 4:45 pm
Contact:

RE: Volvoz sapper aastast 86'

Post by metsakas »

Njaa, sapakaga sõites neid kogemusi ikka tuleb :D
Ei tip-top pill :)
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Volvoz sapper aastast 86'

Post by vend15 »

kena pill sul...loodan et saad üv tehtud ja siis võiks sind mõnel klubi üritusel ka kohata..
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
Volvoz
Posts: 44
Joined: Fri May 04, 2007 9:53 pm
Contact:

RE: Volvoz 968m 86'

Post by Volvoz »

Tänud-
ÜV sain tehtud aga pidin 2 sotti peale maksma. CO-ga ja esipiduritega jama. Muidu tõesti tiptop pill:). Täna lausa päev otsa sai sõidetud, loomaaias jne.:P.
[small]Linnavahel vuristada on ike koom küll[/small]
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Volvoz 968m 86'

Post by Zetec »

Volvoz kirjutas:
Tänud-
ÜV sain tehtud aga pidin 2 sotti peale maksma. CO-ga ja esipiduritega jama. Muidu tõesti tiptop pill:). Täna lausa päev otsa sai sõidetud, loomaaias jne.:P.
Siis läks hästi kui ainult 200 pidi maksma juurde :P tavaliselt nad ei julge teha nö mustalt ülevaatust.
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

RE: Volvoz 968m 86'

Post by meelis »

nägin vist täna sind isegi. pärnu maanteele keerasid järve selveri juurest. jube kena masin, hoia seda hästi ;)
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Volvoz
Posts: 44
Joined: Fri May 04, 2007 9:53 pm
Contact:

RE: Volvoz 968m 86'

Post by Volvoz »

meelis kirjutas:
nägin vist täna sind isegi. pärnu maanteele keerasid järve selveri juurest. jube kena masin, hoia seda hästi ;)
Vat sai käidud jah selveris. Ega sapikas silma torkamata ei jää vist.:D
[small]Linnavahel vuristada on ike koom küll[/small]
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 13 guests