Peedu90 ZAZ 968M ´85 Ferrari

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
Peedu90
Posts: 67
Joined: Tue Jan 26, 2010 9:59 pm
Contact:

Peedu90 ZAZ 968M ´85 Ferrari

Post by Peedu90 »

Eile jäi silma üks punane sapikas. Ja täna käisime järgi. Seisnud 6 aastat.
Väljalaskeaastaks 1985
40 hj mootor.
Seisma jäi väidetavalt selle pärast et keegi pani aku tagurpidi peale ja miski elektrisüsteemis läks läbi. Kodus proovisin akut peale panna (õigesti)
ja kohe hakkas juhe kärssama. Rohekm ei jõudnudki jännata. Väsimus on suur. enne vedama hakkamist üritasime pidureid tööle saada tund aega jändasime aga ei miskit. Lõpuks otsustasime liikuda. Terve tee (60km) läbisin slepis käsikaga pidurdades.
Masinast veel nii palju et läbisõitu peaaegu 33000km. Mina ostsin auto teise omaniku lapselapse käest. Ker seisund kordi nukram kui minu sinisel masinal. parempoolse tagakoopa juurest täitsa suur auk sees ja esip'l püsib ausõna peal küljes(või siis juhtmete abiga) salongis kerge hallitus sees, aga mitte väga hull. Kummimatid on ilusad värske välimusega. (Paremad kui minu väiksema läbisõiduga sinisel)


Rohekm ei oskagi midagi rääkida, aga plaan näeb siis ette et esialgu lahendada elektrisüsteemi probleem ja ehk õnnestub veidi sõita kah. Kunagi siis kere kallale. Pildid varsti.
Üks aga kohe Image
Veidi suur pilt sai
Peedu90
Posts: 67
Joined: Tue Jan 26, 2010 9:59 pm
Contact:

RE: Peedu90 ZAZ 968M ´85 Ferrari

Post by Peedu90 »

Peedu90
Posts: 67
Joined: Tue Jan 26, 2010 9:59 pm
Contact:

RE: Peedu90 ZAZ 968M ´85 Ferrari

Post by Peedu90 »

Sain masina tööle. keegi oli geneka juures starteri juhtme valesse kohta ühendanud. Starterist käima hetkel ei lähe. lükates läks. Päris hästi liikus edasi. aga gaasipedaal paindus kõveraks ja pidin vahepeal jalaga tagasi painutama, siis läksid pöörded kah jälle alla. kruusa peal sain 80 sisse. tagaosa veidi lendas. Kui nüd pidurid kah saaks siis oleks täitsa mõnus juba sõita. sõidu katkestasin sest ülemaja mingi eksmiilits sattus mööda minema ja soovitas mitte liikuda selle masinaga, et keegi võib kaevata.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests