Martini Zaz 968M 1980

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by Martin968 »

Käisin Tartus Ülo äris, seal maksis üks rooliots 35 euri. Mõtlesin, et veel ei osta sealt, ehk ikka saab kuskilt. Kahjuks taipasin alles kodus, et oleks võinud küsida taastuskomplekti. Kibelen juba sapikaga sõitma, praegu on õuepeal küljepeal.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by Sapi-Vana »

Kas see sinine sapper seal Jõgeveste silla juures ongi sinu jagu? Sõitsin sealt mingi hetk mööda ja jäi silma...
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by Martin968 »

Ei, jõgeveste silla juures ta mul küll parasjagu ei ole, elan Hummulis hoopis, ja seal on ta. Kuid sinine on ta küll :D .
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by Martin968 »

Sain rooliotsa taastuskomplekti ning nüüd sapper rataste peal jälle. Vaja vaid amortidele mõned seibid veel panna, keere saab liiga vara otsa. Käigukasti uus õli ja mootorisse kah ning siis saab ülevaatusele minna juba.
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by Martin968 »

Tere jälle. Vahepeal tuli ülikool peale ning polnud aega tegeleda asjaga.

Nüüd reedel saavad eksamid läbi ja plaanisin veidi tegelema hakata.

Mureks on hetkel gaasipedaali funktsionaalsus. Nimelt seda ei ole eriti (peab jalaga pedaali tagasi tõmbama, pedaal on nagu lambajalg jne). Sooviksin osta täispikkuses rüüga trossi selle jaoks, siis ehk saab asja paremini tööle aga internetist otsides ei leidnud, kust saaks seda meetriga osta? Ainult mingeid rolleri piduritorsse leian jms.

Oskab keegi soovitada, kust Tartust võiks saada?
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by marek »

Hmm... endal oli ka pedaal algselt vedel, aga sai tugevam tagasitõmbe vedru pandud kapoti alla. Ehk aitaks ka trossi määrimine. Minu sapakal on tross pea täispikkuses originaalis juba kõri sees, ainult käigukasti juures põhjaall 1 koht, kus vist niisama jookseb. Kunagi vahetuse ajal keegi ,kes põhja all oli mainis seda, aga ise ei jõudnud vaatama minna, sest kohe jõudis tross juba põhja-aluse tegelase abiga tuppa gaasipedaali juurde.

Edu&viitsimist soovides,
Marek
Image
Martin968
Posts: 86
Joined: Wed Jul 14, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Martini Zaz 968M 1980

Post by Martin968 »

Mul tagumise osa rüü oli alles, aga see, mis eest pedaali juurest läks läbi selle "tunneli", jooksis niisama. Mul oli tugevdusvedru juba ammu sinna pandud, ei aitand. Mõtlesin, et nö "puhtalt lehelt" selle asjaga oleks kergem minna, kui midagi muud leiutama hakata. Ehk siis läbi salongi täispikkuses tross koos rüüga vedada taha. Vb ka pedaali külge ülestõmbe vedru panna (nagu on siduril ja piduril).

Tänud siiski.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 5 guests