rabbit ZAZ 968M

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Post Reply
rabbit
Posts: 2
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:35 pm
Contact:

rabbit ZAZ 968M

Post by rabbit »

Tere! Olen sapikaklubiga liitunud kunagi eelmise aasta algul ja soetasin kah siis endale sapika :). Väljalaske aasta 1989 ja plaan teha esimene ja proovi projekt. Tööd on päris palju, kuna esitiibadelt ja ustelt lükkab näpu läbi aga õnneks sain kokku kolme sapika jupid kaasa. Värvus on valge ja värv koorub. Niipalju kui ma näppisin seal, siis rihmast sikutades käis mootor ringi. Omaniku sõnul on käigukast ja mootor töökorras. Plaan on korralikult korda teha ja linnatänavatele sõitma minna. Arvatavasti saan umbes nädalapärast ära veetud. Kui kellegil on kunagi mingisugune mõte peast läbi käinud, kuidas ja mis moodi zaz'i ehitada, siis igasugused soovitused on teretulnud. Sai tehtud paar pilti, aga need tulevad väheke hiljem.
Last edited by rabbit on Mon Sep 28, 2009 5:10 pm, edited 1 time in total.
rabbit
Posts: 2
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:35 pm
Contact:

RE: rabbit ZAZ 968M

Post by rabbit »

pooltelg4
Posts: 684
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:47 am
Maakond: Viljandimaa
Location: Abja-Paluoja / Viljandi
Contact:

RE: rabbit ZAZ 968M

Post by pooltelg4 »

Päästa see masin sealt kiiresti, arvatavasti on see jäänud sinna eelmise põlluralli käigus tühjenenud kummi pärast vms. Veidikene keretöid ja saadki linnatänavatele vurama :) Tegelikult, ennem sapika tegemise alustamist võid lugeda foorumi kasutajate projekte, neid siin jagub ja saad hulga teadmisi juurde. Ning jõudu ja kõvat närvi !
Image
Image
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: rabbit ZAZ 968M

Post by madis1080 »

Kas kindalaeka avamis lingi peal on kirjas 968m? või 968a- pildilt tundub m aga minu teadmist mööda pandi 968midele sellised sees tühjasid luugi avajaid.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: rabbit ZAZ 968M

Post by Sapi-Vana »

No 968A mudelil EI OLE ÜLDSE kindaLAEGAST. On selline riiuli moodi zajoob ja siis vasaku pool armatuuri on veel kolmnurkne jeebin, kuhu näiteks saab panna mobiiltelefoni kui see on pisike. Originaalis oli see mõeldud masinaga kaasa antava rehvirõhumõõdiku jaoks.

Aga kui sa <rabbit> tahad masinast veel midagigi saada, siis vea see kiiremas korras kuiva kohta, sest kui uskuda selle aasta talveprognoose, siis roosteussi jaoks tulevad talitingimused ideaalsed.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: rabbit ZAZ 968M

Post by madis1080 »

Hilisematel oli ju sarnane nagu 968mil ja selles olen üsna kindel kuna mul on selline embleem 968A mis on kinda laeka avaja.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 13 guests