Sulu Zaz 966 -71

Kommenteeri liikmete autosid ja räägi lähemalt oma autost.
Locked
sulu13
Posts: 5
Joined: Mon Jan 15, 2007 9:04 pm
Contact:

Sulu Zaz 966 -71

Post by sulu13 »

Tegu on siis 71. a toodanguga. Peal on 30hj mootor. Dokid on olemas, aga ei ole minu nimel veel. Ostetud Tartust ja pärast seda seisis maal ( vahepeal sai sõitmas käidud ). Nüüd tõin siis maalt linna ja garaazi. Vajab nipet-näpet tööd. Mootor on hea. seisis mitu kuud, panime aku peale ja käivitus kohe. Ise olen rahul, see on peamine!
Image
Image
Image
Last edited by sulu13 on Mon Jan 15, 2007 9:22 pm, edited 1 time in total.
Zaz 966 -71
Aho
Posts: 98
Joined: Sun Dec 03, 2006 2:27 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by Aho »

Kere paistab üpriski heas korras olevat. Aga soovin siis taastamisel edu.
Ühe pedaaliga zaz.
sulu13
Posts: 5
Joined: Mon Jan 15, 2007 9:04 pm
Contact:

RE: .

Post by sulu13 »

Jah. ainult esistange alune plekk on alt läbi, kuna sinna on akuvedelikku sattunud. ülejäänd kohad tahavad ainult värviparandusi.
Zaz 966 -71
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by taats »

proovi usa numri märgid sebida taha, see lai on üsna kole seal taga.
ega neid niisama välja lasta aga kui on pöhjendus olema siis pidavat saama, sul ju on pöhjus olemas milleks on see numbri märhi auk. see siiski ju usa numbrile meldud
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by madis1080 »

väga hea põhiendus takistab mootori töööd kuna on õhu võtu avadel ees:):D
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by taats »

daa see on ju originaalis kah nii mitte nende euro märkidega
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by Jossu »

sulu13 kirjutas:
Tere sapikaklubi rahvas!
Tekkis olukord, kus pean kahjuks vist sellest Zazist loobuma, kuna tädimees pakkus mulle garaazis seisnud Zaz 968- sat (tema isa vana liikur). Samas patt oleks teise inimese poolt antud masinat kohe ka maha müüa- see oleks minu silmis ära kasutamine. Ja kahte sapikat mul pole kusagil hoida. Tekkiski siis küsimus, kui palju võiks olla selle sama isendi väärtus? Dokumentidega on nüüd nii, nad on mul olemas koos numbrimärkidega, kuid pole ümberkirjutatud ( algsed plaanid olid teistsugused ). Püüan need lähiajal korda ajada. Päris väikse summa eest ma ei tahaks teda ära anda. Olen kuulnud, et 966 -tesi üpris vähe järel ka. Parimat!B)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by marek »

See masin nüüd edasi müüdud, õnneks ühele teisele foorumi kasutajale. Eks ta ise pajatab, kui vajalikuks peab.
Image
luazik
Posts: 33
Joined: Sat Mar 24, 2007 8:21 pm
Contact:

RE: Sulu Zaz 966 -71

Post by luazik »

jah, kui pisut aega saan teen lähemalt pilte ka. Kere suht kõva, ainult aku juures suurem auk, mis vajab kohest lappimist. Mootor tahaks ka ülevaatamist, kuna kusagilt lekib õli ja kui soojaks läheb hakkab pisut sinist ajama. Kõige suurem viga momendil, et õli temperatuuri andur armatuuris ei tööta. aga eks paistab, ehk leiab kusagilt uue.Momendil aitab kyll. Kui pildid tehtud teen uue teema.

Seniks kõigile ilusat SUVE!!
Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests