Klubi kokkutulek

Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Niisiis nagu arusaan oleks saunaga majakese rentimisest huvitatud
zetec
metsamees
katk

Mina eelistaks majakest KUNA saab olla omaette, on kindel katusealune, saun, elekter jne. Lageda taevaall telgiga kuskil järveääres mis on rahvast täis on natukene jama, omaette oleks ikkagi parem ju, minumeelest küll.

Ja kui nüüd hetkeseisuga võtta niiet tulemas on 3autot ja igas masinas 2 inimest siis tuleks majakese rent ju 100kr nägu, odavamal majal.

Seetõttu PALUKS teada anda KES on huvitatud saunaga majakese rentimisest, kuna oleks suht-koht viimane aeg maja ära bronnida. See pole kallis, võtke autosse rahvast juurde ja saate selle ju ära jaotada inimeste vahel. ANDKE SIIA TEEMASSE TEADA VÕI PS.

Ja need kes ennem teada andsid et tulevad et ega pole ümber mõelnud?
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Jossu »

lähme ikka järve äärde, kodus üksi vd ka juua kui tahad me ikkagi sapikatega, vaja näidata neid teistele...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Kes joomisest rääkis ? Krt ega joomisepärast majakest eivõta.

Ja pealegi võib sama mis reedel oleks juhtunud juhtuda :D .

Ahjaa lubas vihma kah vist, igatahes mõnusam ööbida majakeses kui kuskil märjana ärgata telgis.
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by katk »

Kuna mulle tuli mõningase üllatusena, et üritus juba sel nädalal (miskipärast arvasin, et järgmisel) siis mina igatahes majakese variandist huvitatud pole, kuna tõenäoliselt osalen ainult laupäevasel päeval
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Ot aga kes üldse tulijad on ? Jossukene oma sapaka korda saab ? Tarmo saab enda mitmest masinast ühe käima ? Mart saab enda masina korda ?
Hetkel eitea kas isegi tulen, kõrvalistujat pole võtta :S
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Jossu »

on siis mõtet midagi üldse punnida kui keegi ei tule?
3 autoga võib ju igapäev tiirutada...pole vaja mitmenädalisi orgunnimisi...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Sama küsimus huvitab ennastki, kõrvalistuja leiaks arvan et isegi aga kui nüüd kokkutulek on 3autoga siis veits mõttetu laks.

Aga need kes ennast kirja panid võiks märku anda, kirja pani ju 7autot et tulijad...
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by metsamees »

Minu sapik on jõudnud talvituskohast Tartu. veidi veel "üllatustega" tegelemist ja peaks olema stardivalmis.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Jossu »

no oletame...
mina saan täna jälle mingi "heas korras" mootori...vahetan ära eks omme näeb kas olen tulija...
tamar
mart
taavi
(4)
siim tuleks kui saaks kellegi omale kõrvale kuna tal endal load lännu...
maidust ei tea ka midagi...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Maidule keegi helistagu vms

Siim otsigu endale juht-kõrvaline isik.

Sinilind ?

Ja siis olekski niivähe autosid ? :S ?

Marek pärnust ?
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Ega pole kedagi kellel oleks vähemalt 2a load olnud, ehk vahtralehte enam kasutama eipea, sellist tegelast oleks käesolevaks nädalavahetuseks vaja, ise asun põlvamaal kanepis. Et andke teada siia...
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by marek »

Zetec kirjutas:
Marek pärnust ?
Ma saan alles homme pidurimansetid kätte ja kardan ,et nii lühikese ajaga ei suuda masinat veel kokku laduda/sõidukõlblikuks muuta.
Image
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by metsamees »

Minu masin täies stardivalmiduses, kolmandal katsel isegi ülevaatus tehtud :)
Marek- mansette vahetades, keerad kolvi täiesti sisse ja siis .. NB!! pool pööret välja uuesi. selle välja keeramisega tekitad kolbidele paari millimeetrise loksu/käigu mis töötabki pidurdamisel. kui päris kinni keerata jäävad pidurid peale.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Jossu »

kahjuks mina ühineda ei saa...norm korras mootorit lihtsalt pole võtta kuskilt...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Zetec
Posts: 133
Joined: Tue Feb 06, 2007 6:45 pm
Contact:

RE: Klubi kokkutulek

Post by Zetec »

Kuna minumeelest on kolme autoga kokkutulek TÄIESTI mõttetu siis eitule. Sorry aga on ju küll, kui kõik alt ärahüppavad. Mõttetu üritus üldse, kahe-kolme autoga saab ju mõnel muulajal kah kokkutulekut teha mitte eipea mitukuud ette planeerima.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest