Särk!

Ideid klubile...
taanneell
Posts: 10
Joined: Sun Aug 26, 2007 10:14 am
Contact:

RE: Särk!

Post by taanneell »

millal need s2rgid tulema hakkavad ..ma vist juba kirjutasin aga igaksjuhuks..
ma votaks kah yhe valge musta kirjaga yhepoolse meeste xl
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by veka »

taanneell kirjutas:
millal need s2rgid tulema hakkavad ..ma vist juba kirjutasin aga igaksjuhuks..
ma votaks kah yhe valge musta kirjaga yhepoolse meeste xl

pane sama postitus särgi tellimuste alla
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
hugo
Posts: 11
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:50 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by hugo »

kas ma saan ka särgi. vastake pliiis!!!:(
vend15
Posts: 287
Joined: Sat Dec 30, 2006 4:40 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by vend15 »

hugo kirjutas:
kas ma saan ka särgi. vastake pliiis!!!:(
kuule hugo, kui sul on lugemise ja nägemisega probleemid siis sa ilmselt ei saa särki. sulle juba öeldi kuhu tuleb tellimus kirja panna ja kui sa sellest aru ei saa siis see on sinu mure.
[b]normaalne on olla ebanormaalne...[/b]
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Hetkel on siis juba 26 tellimust, mis on oodatust rohkem :).
Seega siis väiksem ka särgi lõpphind.

Vaadake allpool olev info üle, annan paar päeva aega kui on soovi midagi muuta. 31.jaanuaril küsin T-Style'st hinnapäringu ning selle alusel tuleb ka särgi hind. Saatsin kõigile ka privaatsõnumi palvega saata mulle oma telefoninumber. Kui kellegil on oma tellimuse suhtes kahtlusi, siis parem hiljemalt neljapäevaks mulle öelda. Sest tellimisel ostan särgid oma raha eest välja.



tellija särgi tüüp suurus värv trükivärv kogus tel
katk Top T M valge must 1
vend15 Top T XL must roosa 1
vend15 Top T XXL must roosa 1
metsakas Top T M must roosa 1
Jossu Top T L must roosa 1
Jossu Elegance Top T XS must roosa 1
luazik Top T XXL must valge 1
zazzike Top T XL must roosa 1
sylver Top T L must valge 1
veka Top T S must punane 1
rixxx Top T XXL must roosa 3
zazist11 Top T L valge must 1
myrr Top T M must valge 1
taannell Top T XL valge must 1
Tarmo89 Top T XXL must roosa 2
pori Top T L forest green valge 1
hellhoose Top T M must roosa 1
hellhoose Top T S must roosa 1
Boardcamp Top T M kollane valge 1
mario99 Top T L valge must 1
hugo Top T S must punane 1
motif Top T L valge must 1
motif Elegance Top T M valge must 1
marek Top T L must roosa 1
zazzike Top T L must kollane 1
Last edited by motif on Thu Feb 14, 2008 8:57 pm, edited 1 time in total.
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
taanneell
Posts: 10
Joined: Sun Aug 26, 2007 10:14 am
Contact:

RE: Särk!

Post by taanneell »

millal neid k2tte hakkab saama?
hugo
Posts: 11
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:50 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by hugo »

minge :(
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Jossu »

Tellimuste korjamine lõpetatud.Motif annab tellimuse firmasse ja järgmisel nädalal võib särke saama hakata.
Praeguse seisuga jäävad särkidest ilma Hugo ja Pori, kuna nemad ei suutnud edastada oma kontakti õigeaegselt.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
pori
Posts: 7
Joined: Fri Dec 15, 2006 12:02 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by pori »

mehed-kotkad! inetu lugu. teil on suhtlemiseks minu maili aadress olemas. mobiili nr ei anna ma inimestele keda ma ei tunne. küsinud maili teel, et kas kinnitan oma särgisoovi või tegin niisama nalja.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by Jossu »

No teised kõik said PM teel anda oma telefoni numbri ka kinnitamaks särgisoovist.
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
pori
Posts: 7
Joined: Fri Dec 15, 2006 12:02 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by pori »

Vaata mõni postitus ülesse poole ja sa näed kuidas PM teel saadetud numbritega ümber käiakse. Või mõnda oma postitust, kus jagad teiste nr-eid kolmandatele isikutele. Ja huvitav, kas persoonid, kel pole mob.telefoni (usu ka selliseid liigub veel Eestis ringi) on klubi asjameeste silmis tähtsusetud figuurid. Sa ei pea vastama, ma niisama targutan. Jääme sõpradeks ;)
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Vabandan kõigi ees, keda kontaktnr avaldamine häiris. Kopeerisin arvutis oleva tabeli otse posti ja ei mõelnud väga sellele et need numbrid sealt tagant ära kustutada.

Pori, sinu kasutaja-ankeedil pole ühtegi nr/aadressi, välja arvatud ps-võimalus, mida ma ka kasutasin. Vähemalt oled sa nüüd välja ilmunud ja sinu tellimus ka lisatud. Viimaste postituste põhjal öeldes mulle sinu kirjatoon väga ei meeldi aga vähemalt on sinu jutus iva sees. Nii et peace.

Miks ma tel.nr-t üldse küsisin? Hetkel kuna ma lihtsuse huvides kõigi särkide eest oma vahenditest maksan siis tel.nr saatmine kinnitas mulle et mees on tõesti tellimisest huvitatud. Siin mõni mees käib foorumis küll regulaarselt aga mulle vastata pole suvatsenud...kui tellin sinisilmselt kõik ära siis mingil hetkel leian end kukalt kratsimas ja küsimas

et mida kuradit ma nüüd teen nende S-mõõtu särkidega :|

Aga see selleks.

Tellimine on kahjuks natuke veninud, kuna t-style ei saa avada psd-formaati. Helistasin just katkule ja ta lubas homme sobivamas formaadis saata. Mingi lootus on, et särgid nädalalõpu ürituseks valmis saavad. Kuna särgid tehakse kuuldavasti niikuinii Tartus siis saab näiteks Jossu need enda hoole alla võtta ning kohalikud saavad need tema käest loodetavasti siis juba järgmiseks nädalavahetuseks kätte. Ülejäänule võin ise Tartut külastades järele tulla.

Üks asi veel mille peale ma kohe ei tulnud on see et need särgihinnad mis nende kodulehel, need on käibemaksuta nii et särgihinnale lisandub 18%.
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
pori
Posts: 7
Joined: Fri Dec 15, 2006 12:02 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by pori »

Võisin näida tõesti sapisena. Vabandan. Ja tänud, et minu tellimuse taasaktiveerisite. Jään edasisi instruktsioone (särgi kättesaamise ja tasumise osas) ootama. Mõistan muret, et kui omad rahad all ja särgid käes, siis vennad ennast näole ei anna. See on teiste poolt ettevõtlikumate suhtes sigadus.
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Kokku kogunes särgitellimusi 28 kogumaksumusega 3495,15 krooni - see teeb tükihinnaks 125 krooni.
Valmimistähtaeg on reede, Tartu omadele läheb Jossu järele, ülejäänud saadetakse Tallinnasse - vaadake oma profiilid üle (kellele profiilis asukoht puudub paluks oma elukohast mulle privas teada anda). Kui kellelegi vaja särgid postiga saata (cargo vms-ga) siis loomulikult saaja kulul.

Minu konto nr on 1104386069 (Siim Leiten), selgitusse kasutajanimi. Kes Tallinnas elab ja ise särgile järele tuleb, saab ka sulas maksta.
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
motif
Posts: 36
Joined: Sun Dec 03, 2006 10:32 pm
Contact:

RE: Särk!

Post by motif »

Särgid on nüüd valmis ja Tartu meeste särgid on Jossu käes (nii mõnigi on juba särgil ka järel käinud või ette maksnud). Igaks juhuks ka Tartu särkide omanike nimekiri:

katk-käes
Jossu-käes
zazzike
zazist11
myrr-käes
Tarmo89-käes
mario99
luazik
marek
vend15
rixxx-käes
pori

Tallinna särgid saavad minu käes olema esmaspäevast alates. Et kokku leppida kuidas särgid omaniku leiavad, palun julgelt ühendust võtta (tel: 566 299 59). Siinkohal ka Tallinna nimekiri:

metsakas
sylver
veka
taannell
hellhoose
Boardcamp
motif
Last edited by motif on Sat Feb 23, 2008 9:24 pm, edited 1 time in total.
________________
ZAZ968M, 80a
Tulitsa T-200, 89a
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests